dobre miejsca na rajd polski

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

dobre miejsca na rajd polski

Postprzez robcio102 » wtorek, 16 cze 2009, 21:39

mam prośbę aby na tym temacie zostawiać jak w temacie dobre miejsca do oglądanie ale nie dojścia do 90 tylko takie gdzie kierowcom marszczy się skóra na grzbiecie mam dość przeglądania postów typu "a może pieszo dość na rajd polski będzie taniej"
robcio102
 
Posty: 43
Dołączył(a): niedziela, 22 maja 2005, 09:46


Postprzez Gucio » wtorek, 16 cze 2009, 22:24

Temat do wywalenia. O Rajdzie piszemy wyżej :)
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez zachu » wtorek, 16 cze 2009, 22:29

A ja myślę że temat może zostać, w „starym” temacie jest rozmowa o wszystkim (bilety, spekulacje o wynikach i takie tam) i czasem ciężko się połapać a tu były by tylko namiary na ciekawe miejscówki. Sokoro na forum ogólnym jest temat „Noclegi Rajd Polski 2009” to ten też niech będzie jako osobny
Avatar użytkownika
zachu
A5
 
Posty: 580
Dołączył(a): poniedziałek, 15 paź 2007, 11:16
Lokalizacja: Ryglice koło Tarnowa

Postprzez micz » środa, 17 cze 2009, 00:39

a czy to nie jest tak, że kibice muszą stac w ściśle okreslonych miejscach? W takim wypadku tworzenie listy takich miejsc mija się z celem
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez czajak » środa, 17 cze 2009, 00:44

możliwe, wiec gdzie można zobaczyć informacje o takich strefach.zeby można było sobie wybrac gdzie sie bedzie chciało być.
czajak
N2
 
Posty: 142
Dołączył(a): piątek, 14 gru 2007, 20:42

Postprzez bullitt » środa, 17 cze 2009, 02:19

micz napisał(a):a czy to nie jest tak, że kibice muszą stac w ściśle okreslonych miejscach? W takim wypadku tworzenie listy takich miejsc mija się z celem


Czolem micz. Widze ze od czasu jak tu bylem ostatnio natlukles postow jak dziki. I dalej robisz dym i bawisz sie w rękę Boga i ciągle cos Ci nie pasuje. Fakt, kibice muszą stać w określonych miejscach ale mogą próbować wszędzie. Jak staną źle to ich Bartoś najwyżej z helikoptera zastrzeli i po kłopocie :)
Mniej pisać, więcej czytać, a jeśli pisać, to tak, żeby inni czytali...
Avatar użytkownika
bullitt
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): czwartek, 13 lis 2003, 00:56
Lokalizacja: San Francisco

Postprzez RajducH » środa, 17 cze 2009, 07:20

micz napisał(a):a czy to nie jest tak, że kibice muszą stac w ściśle okreslonych miejscach? W takim wypadku tworzenie listy takich miejsc mija się z celem


ja nie mam najmniejszego zamiaru stac w jakiejs ze stref dla kibicow, na kazdym oesie ide gdzies w glab gdzie na spokojnie bede mogl rozkoszować się jazdą zawodników
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez MSG Racing » środa, 17 cze 2009, 08:21

I to jest jedyne wyjście przy liczbie zapowiadanych kibiców.
Nie widzi mi się stanie w 10 rzędzie 50m od trasy gdzie jedynie przez lornetkę zobaczę coś wyraźnie, bez przerywników w postaci czyjejś głowy, dziecka na barana, flagi, trąbki (kobiece piersi mogą być :) 8) :wink: ) krzaków, drzew, kamery, aparatu itp rzeczy.
A temat dobry byleby pisać do rzeczy w nim. Ciekawe miejscówki mile widziane :)
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez bercik » środa, 17 cze 2009, 08:42

Myślę że mało kto się chce chwalić fajnym miejscem w którym ma zamiar stać, bo nie chce żeby mu się całe forum tam zjechało :wink:
A mało tego to z mojej ekipy tylko kolega i ja coś piszemy na forum, a przyjedzie nas 15 osób i myślę że to nie jest odosobniony przypadek...
Avatar użytkownika
bercik
A5
 
Posty: 702
Dołączył(a): środa, 21 maja 2008, 23:50
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Postprzez Mociag » środa, 17 cze 2009, 08:43

micz napisał(a):a czy to nie jest tak, że kibice muszą stac w ściśle okreslonych miejscach? W takim wypadku tworzenie listy takich miejsc mija się z celem


Oglądając relacje z MŚ widze, że na każdej eliminacji stoją ludzie nie tylko w strefach kibica i nikt ich z tamtąt nie wyganiał :wink: , a zresztą niech się wypowiedzą forumowicze, którzy jeżdżą na MŚ.
http://www.youtube.com/videomotorsport Obrazek
Avatar użytkownika
Mociag
N3
 
Posty: 376
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2008, 21:43
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez wrc22 » środa, 17 cze 2009, 09:08

W tamtym roku byłem na Rajdzie Walii. Byliśmy na rajdzie w strefach kibica i na "dziko". W strefach jest tłum ludzi stoi sie z 25-30 m od drogi- pomimo tego ze np to jest wysoka skarpa); i raczej nie ma tak wielkich emocji. Ale bylismy tez na dziko i tam jest zaaaaajebis......cie:) Stalismy 2 m od drogi a jak czołówka jechala to aż ciarki przechodzily :lol: Bylo tam troche niebezpiecznie ale " Jest ryzyko jest przyjemnosc" :D
"Z miłości do rajdów"
Avatar użytkownika
wrc22
N3
 
Posty: 208
Dołączył(a): poniedziałek, 21 kwi 2008, 17:04
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Gucio » środa, 17 cze 2009, 09:30

RajducH napisał(a):
micz napisał(a):a czy to nie jest tak, że kibice muszą stac w ściśle okreslonych miejscach? W takim wypadku tworzenie listy takich miejsc mija się z celem


ja nie mam najmniejszego zamiaru stac w jakiejs ze stref dla kibicow, na kazdym oesie ide gdzies w glab gdzie na spokojnie bede mogl rozkoszować się jazdą zawodników

Wzorcowe podejście RajducH !! :)
Mam zamiar zrobić tak samo.
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez micz » środa, 17 cze 2009, 10:45

RajducH napisał(a):
micz napisał(a):a czy to nie jest tak, że kibice muszą stac w ściśle okreslonych miejscach? W takim wypadku tworzenie listy takich miejsc mija się z celem


ja nie mam najmniejszego zamiaru stac w jakiejs ze stref dla kibicow, na kazdym oesie ide gdzies w glab gdzie na spokojnie bede mogl rozkoszować się jazdą zawodników


jak na rajdzie ktoś staje nie tam gdzie trzeba to jest buc. Jak ktoś z autoklubu wybiera niedozwolone miejsce to jest koneser, prawda?
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez Mociag » środa, 17 cze 2009, 10:55

micz napisał(a):
RajducH napisał(a):
micz napisał(a):a czy to nie jest tak, że kibice muszą stac w ściśle okreslonych miejscach? W takim wypadku tworzenie listy takich miejsc mija się z celem


ja nie mam najmniejszego zamiaru stac w jakiejs ze stref dla kibicow, na kazdym oesie ide gdzies w glab gdzie na spokojnie bede mogl rozkoszować się jazdą zawodników


jak na rajdzie ktoś staje nie tam gdzie trzeba to jest buc. Jak ktoś z autoklubu wybiera niedozwolone miejsce to jest koneser, prawda?


Micz o ile sie nie myle ty pracujesz w TVN Turbo, więc chyba masz akredytacje na ten rajd, a ludzie, którzy chcą uwiecznić te piękne chwile ( a tej bardzo znaczącej szmaty nie mają ) ustawiają się tam gdzie będą mieli zadawalające ujęcia. To na tym polega :wink:
Ostatnio edytowano środa, 17 cze 2009, 10:57 przez Mociag, łącznie edytowano 1 raz
http://www.youtube.com/videomotorsport Obrazek
Avatar użytkownika
Mociag
N3
 
Posty: 376
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2008, 21:43
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez Newmann » środa, 17 cze 2009, 10:57

micz napisał(a):koneser

:D dobre słowo
To ja też jestem koneserem, a na rajd wybieram się rowerem, chyba najlepszy sposób na przemieszczanie się po odcinku miedzy przejazdami w poszukiwaniu super miejscówek. a że odcinki są w miarę blisko to się za bardzo nie napedałuje
Prędkość była OK, tylko zakręt za ciasny
Avatar użytkownika
Newmann
N2
 
Posty: 182
Dołączył(a): poniedziałek, 28 maja 2007, 08:38
Lokalizacja: OS Wydminy

Następna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości