Corona Rally Mexico

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez **FanKuzaja** » wtorek, 2 mar 2004, 13:39

Marcus Gronholm miał wypadek podczas testów.

Marcus Gronholm i Timo Rautiainen testowali nowego peugeota 307 WRC od czwartku do piątku w Arezzo we Włoszech. W czwartek droga była mokra i ślika , samochód rolował i w efekcie wyrzuciło go do rowu. Załoga jest cała, a zniszczenia samochodu niewielkie. Testy kontynuowane będą w tym tygodniu, w poszukiwaniu najlepszych ustawień przed Rajdem Meksyku. Rajd ten poraz pierwszy w swej historii zaliczany będzie jako eliminacja RMŚ.
Janusz Kulig 1969-2004
Michael Park 1966-2005
Na zawsze w sercach kibiców
______________________________________
Michael Park - Marko Where Are You...Where Are You
______________________________________
GG: 2963175

Leszeeek Ogień na Tłoki !!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków


Postprzez **FanKuzaja** » środa, 3 mar 2004, 22:44

Kolejne nowinki że Świata Rajdów..

Petter Solberg mówi, że mając nową wersją Subaru Imprezy WRC, może w Meksyku wygrać z Sebastienem Loebem, który odniósł już w tym sezonie dwa zwycięstwa i jest liderem mistrzostw.W rozmowie z magazynem Autosport norweski kierowca powiedział: - Loeb jeździ dobrze, ale teraz przyszedł czas, żebyśmy rozpoczęli sezon. Ten samochód może wygrać w Meksyku.


Markko Martin.... wypowiada się o większej szansie zwycięstwa przez Sebastiana Loeba lub Harriego Rovanpery w tym Rajdzie.

Jak się wypowiada Harii i Loeb mogą mieć szanse na wygraie tego rajdu ponieważ Sebastian Loeb w roku 2002 miał zapoznanie w tym rajdzie a Harii wygrał go w samochodzie Peugeto 206 WRC... oni mają jakieś wieksze szanse nad innymi przeciwnikami.. zobaczymy jak się okarze..

Markko Martin twierdzi że na wygraną tego rajdu praktycznie ma każdy szansę lecz jest jeden mały problem nic o nim niewiadomo....:)
Janusz Kulig 1969-2004
Michael Park 1966-2005
Na zawsze w sercach kibiców
______________________________________
Michael Park - Marko Where Are You...Where Are You
______________________________________
GG: 2963175

Leszeeek Ogień na Tłoki !!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez michal_wrc » czwartek, 4 mar 2004, 18:04

Subaru z nowym sponsorem

Już podczas trzeciej rundy RSMŚ tj Rajdu Meksyku fabryczny team Subaru współsponsorowany będzie przez właśnie meksykańskiego producenta piwa markę "Corona". Szczegóły partnerstwa ogłoszone zostaną przez obie firmy w dzień przed rajdem.
Avatar użytkownika
michal_wrc
A5
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 13 gru 2003, 16:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez *fly* » poniedziałek, 8 mar 2004, 21:18

Juz kolejna eliminacja coraz blizej! jakie sa wasze typowania na ten rajd?? kto nas zaskoczy pozytywnie a kto wrecz przeciwnie?? mi sie wydaje ze wkoncu Solberg pokaze ze jego tytul to nie przypadek! mysle ze wysoko bedzie tez martin i rovanpera! Obie cytrynki beda wysoko ale nie beda walczyc o zwyciestwo! juz weekendu nie moge sie doczekac!
Avatar użytkownika
*fly*
A5
 
Posty: 624
Dołączył(a): piątek, 17 paź 2003, 11:00
Lokalizacja: Żary-Kraków

Postprzez Zepter » poniedziałek, 8 mar 2004, 23:45

Właśnie w tej chwili degustuję piwko marki "Corona" zawartość alk. 4.6%, dość jasny kolor, i nie jest tak wstrętnie gorzkie jak nasz żywiec. Koneserzy naszego mogliby powiedzieć że to za przeproszeniem siki :wink: . Mi smakuje, tylko ta cena 6,30 zł za butelkę 0,33 L . W celach degustacji kupiłem dwie butelki, wygląda na to, że właśnie walnie przyczyniłem się do rozwoju rajdów w Meksyku. :lol:
TDI - Ten Dym Ignoruj ;-]
Avatar użytkownika
Zepter
N3
 
Posty: 434
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 22:00
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez .:Raku:. » poniedziałek, 8 mar 2004, 23:51

Mi sie wydaje ze cytrynki beda walczyc o zwyciestwo, ale mam nadzieje ze Peter bedzie na mecie przed nimi.
http://ubanimator.com Obrazek
Dawniej :KuziFanJG:
Avatar użytkownika
.:Raku:.
N2
 
Posty: 101
Dołączył(a): poniedziałek, 6 paź 2003, 10:11
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez żółtodziób » wtorek, 9 mar 2004, 01:07

Zepter: Żywiec jest cudownie gorzki!!! To właśnie cechuje gatunki Premium, że nie wchodzą w gardło jak szalone. do "wyczynowej" konsumpcji najlepsza jest Warka Strong :)

Swoją drogą właśnie mi się przypomniała inna sprawa, Żywiec mógłby sponsorować rajdy. Firma ta rosnie w siłę z roku na rok jej zasięg się powiększa ciągle wykupują jakieś mniejsze browary, a tak w ogóle to stoi za nimi Heineken. Coraz bardziej jednak przekonany jestem że bezczynność PZM doprowadziła do spadku atrakcyjności rajdów jako medium do promocji firm i produktów. Żal zadek ściska...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez sumo » wtorek, 9 mar 2004, 09:13

Kiedys chodzily plotki ze Zywiec ma wyprodukowac Chipsy pod tą samą nazwą (tak jak kiedys mial LECH) i mieli uzywac tego samego loga. Mogliby wtedy sponsorwac rajdy jako firma od Chipsów ;) sorki za off
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Zepter » wtorek, 9 mar 2004, 12:46

żółtodziób: jako satanista a raczej diabetyk mam i tak dosyć gorzkie życie :) . Każdy pije to co lubi, ja i tak wolę raczej soki owocowe i mleko (wiadomo - pij mleko - będziesz miał wielki :lol: ) Nie zawsze to co jest "szlachetne" musi być najlepsze i najpoularniejsze świadczy o tym rzesza miłośników młodego bojoleus (nie wiem czy tak to się pisze napiszę więc fonetycznie [bożole] ktore wytrawne przecierz nie jest. Poza tym po piwie nie można powozić automobilem (przynajmniej niktórzy tak twierdzą :lol: ) a to lubię robić najbardziej.
TDI - Ten Dym Ignoruj ;-]
Avatar użytkownika
Zepter
N3
 
Posty: 434
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 22:00
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez Kuba M. » wtorek, 9 mar 2004, 16:51

sumo napisał(a):Kiedys chodzily plotki ze Zywiec ma wyprodukowac Chipsy pod tą samą nazwą (tak jak kiedys mial LECH) i mieli uzywac tego samego loga. Mogliby wtedy sponsorwac rajdy jako firma od Chipsów ;) sorki za off


Jan III Sobieski kiedyś reklamował się jako woda mineralna - to było dobre. Fajne są takie akcje, ale nie wiem czy do promocji chipsów będzie można używać takiego samego loga jak do piwa. U nas, w katolandzie, do wszystkiego się przydupią niestety.
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez sumo » wtorek, 9 mar 2004, 20:25

heh logo mozna ciut zmodyfikowac i bedzie wszystko ok. Wiadomo ze ludzia na trasie bedzie sie kojarzyc z browarem ;)
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez tomi_kl » wtorek, 9 mar 2004, 21:12

sumo napisał(a):heh logo mozna ciut zmodyfikowac i bedzie wszystko ok. Wiadomo ze ludzia na trasie bedzie sie kojarzyc z browarem ;)


I tu cie zmartwie - logo marki nie powinno sie modyfikowac,.

Żeby uciać domysły , podziele sie z wami informacją że duży koncern piwowarski LIDER na polskim rynku piwa - NAPEWNO nie bedzie sponsorował żadnej załogi rajdowej,.

Jak cos sie zmieni to dam wam znać
tomi_kl
A6
 
Posty: 1134
Dołączył(a): sobota, 2 lis 2002, 12:43

Postprzez Ohlins » środa, 10 mar 2004, 10:28

Stawiacie w STS cos na Rajd Meksyku bo ja tak!
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez michal_wrc » środa, 10 mar 2004, 10:46

Tez obstawian w STS od rajdu Walli 03, w Meksyku tez bede obstawial, ale na stronie STS na razie nie ma kursow. Na razie udalo mi sie wygrac tylko w Walii.
Avatar użytkownika
michal_wrc
A5
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 13 gru 2003, 16:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mroowa » środa, 10 mar 2004, 14:38

A wproffesionalu mozna nie wiecie bo ja niemam nigdzie STS w moim miasteczku :(
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 28 gości