Colin McRae-czy jeszcze powalczy czy już nie?

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez Truskawa » sobota, 8 mar 2003, 21:39

Pamietajmy ze inzynierowie z rajdu na rajd caly czas cos poprawiaja w samochodach..., a jezeli Focus mial byc wtedy konkurencyjny i Colin nie potrafil nim wygrac czy to oznacza ze byly slabe ? - prawdopodonie tak, poniewaz teraz Cytrynka Colin kreci o wiele lepsze czsy niz Fordem co przeklada sie oczywiscie na wyniki...
.:: Do zobaczenia na oesach ::.
Avatar użytkownika
Truskawa
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 15:17
Lokalizacja: Kraków


Postprzez Wilu » niedziela, 9 mar 2003, 17:47

Truskawa napisał(a):Pamietajmy ze inzynierowie z rajdu na rajd caly czas cos poprawiaja w samochodach..., a jezeli Focus mial byc wtedy konkurencyjny i Colin nie potrafil nim wygrac czy to oznacza ze byly slabe ? - prawdopodonie tak, poniewaz teraz Cytrynka Colin kreci o wiele lepsze czsy niz Fordem co przeklada sie oczywiscie na wyniki...


jaki z tego wniosek - Marko Martin to dużo lepszy zawodnik niż Colin. przynajmniej aktualnie.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Truskawa » niedziela, 9 mar 2003, 19:22

Colin jest jak najbardziej "zasluzonym" zawodnikiem - taki wujko w rajdach. A jesli chodzi o Marko Martina to mlodziez uzyskuje przewage nad starszymi zawodnikami jezdzac "na okraglo" gdyz starsi maja ta tendencje do zamiatania samochodem :)
.:: Do zobaczenia na oesach ::.
Avatar użytkownika
Truskawa
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 15:17
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Max9 » niedziela, 9 mar 2003, 19:44

Truskawa napisał(a):... gdyz starsi maja ta tendencje do zamiatania samochodem :)


Dlatego kochamy "starszych" :lol:
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Rafał » niedziela, 9 mar 2003, 19:59

Jesli Cytryna jest taka szybka(a jest czego dowiódł Sainz w Turcji) to dlaczego Duval przyjeżdża wolniejszą Foczką przed Colinem?
Z tego co pamiętam to Colin za swoje niepowodzenia w poprzednich sezonach obarczał samochód. Makinenowi też nie szło, ale nie słyszałem żeby coś źle powiedział o Subarynie. Myśle, że to jest kwestia charakteru. Colin jest gwiazdą i chyba nikt temu nie zaprzeczy. Nawet jeśli nie będzie wygrywał to i tak zostanie najdroższym kierowcą.
Avatar użytkownika
Rafał
N2
 
Posty: 121
Dołączył(a): sobota, 15 lut 2003, 20:43
Lokalizacja: Łańcut

Postprzez pwrc » poniedziałek, 10 mar 2003, 00:28

Zastanawianie się czy Colin powalczy w tej chwili jest troszkę nie na miejscu :)). Wielkimi krokami zbliżają się Jego najlepsze rajdy - Argentyna, Cypr i Acropol. Żeby się nie rozpisywać - Colin wygrał 5 spośród 7 ostatnich edycji Rajdu Akropolu z czego 3 ostatnie pod rząd.
Radził sobie Subaru i Fordem, poradzi sobie Cytryną.
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez thompson40 » poniedziałek, 10 mar 2003, 00:44

rajd argentyny nie jest mocną stroną szkota. raz wygrał ten rajd, ale wiele razy nie dojeżdżał do mety :( zobaczymy jak mu pójdzie w tym roku, oby jak najlepiej ;)
pzdr
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez pwrc » poniedziałek, 10 mar 2003, 02:24

Nie ukończenie rajdu z powodu awarii nijak się ma do umiejętności kierowcy. A właśnie w 2000 r. musiał się wycofać z powodu awarii silnika, ale już rok później był pierwszy, a w zeszłym roku trzeci. Chyba nie ma się czego wstydzić. W dawniejszych edycjach raz był drugi, zdarzyło mu się tez prowadzić przez większą część rajdu.
Myślę, że jeśli nie przytrafi się jakaś awaria powinien dojechać wysoko, dla mnie jest jednym z faworytów tej imprezy.pozdr
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez thompson40 » poniedziałek, 10 mar 2003, 10:00

oczywiście zgadzam się że jest jednym z faworytów i życzę Colinowi jak najlepiej , ale pamiętam jak przed rajdem argentyny w 2001 roku kiedy wygrał, w jednym z wywiadów powiedział że ten rajd to nie jest jego ulubiony i będzie dobrze jak dojedzie. dojechał. wygrał. Colin zawsze był dobry na szuterkach i dlatego wierzę że może owalczyć o zwycięstwo. i tego mu życzę.
pzdr
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Colin

Postprzez mmm » poniedziałek, 10 mar 2003, 13:23

McRae to niewątpliwie faworyt wrc'03 co nie oznacza, że bije on swoich konkurentów na głowę. W tym sezonie poziom zawodników jest bardzo wyrównany, obok doświadczonych zawodników z wieloletnim stażem na rajdowych trasach jest żądna zwycięstwa szybka młodzież która dosiada z większym lub mniejszym powodzeniem fabryczne auta (Loeb, Duval).
Colin mimo świetnej Xsary nie jest Schumacherem, ani Małyszem mistrzostw świata. Nie jest fuksiarzem: 25 zwycięstw, teraz ex-equo z Carlosem-to nie fuks. Po trzech eliminacjach MŚ nie możemy jeszcze spekulować kto pod koniec sezonu stanie na najwyższym pudle w generalce. Ja w kazdym razie będę gorąco kibicować właśnie McCrash'owi ( oby jak najmniej crash'ów), żeby tylko Citroen sprawował się tak dobrze jak do tej pory. Przy okazji Turcji okazało się, że szutrowa Xsara jest co najmniej tak dobra jak wersja asfaltowa.
Pozdrawiam fanów Colina, [u]może przedstawicielstwo Citroena na Polskę wpadnie kiedyś na pomysł i zaprosi go do naszego kraju na jakąś pokazówkę. [/u]
mmm
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 17 sty 2003, 14:29
Lokalizacja: Skawina

Postprzez jonsi15 » poniedziałek, 10 mar 2003, 13:55

genialny pomysł jestem za.Proponuje akcje FANI COLINA PISZCIE MAILE DO CITROENA W POLSCE MOŻE ZAERAGUJĄ reklama@citroen.pl . Ja już wysłałem. :twisted:
Avatar użytkownika
jonsi15
N2
 
Posty: 135
Dołączył(a): czwartek, 6 mar 2003, 13:54
Lokalizacja: Mysłakowice k.JeleniejGóry

Postprzez Zepter » poniedziałek, 10 mar 2003, 19:33

Colin za sprawą Citroen polska mógłby pokazać najwyżej jak się zmienia koło w citronie np C2 :lol:
Avatar użytkownika
Zepter
N3
 
Posty: 434
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 22:00
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez Truskawa » poniedziałek, 10 mar 2003, 23:17

Rafał napisał(a):Jesli Cytryna jest taka szybka(a jest czego dowiódł Sainz w Turcji) to dlaczego Duval przyjeżdża wolniejszą Foczką przed Colinem?
Z tego co pamiętam to Colin za swoje niepowodzenia w poprzednich sezonach obarczał samochód. Makinenowi też nie szło, ale nie słyszałem żeby coś źle powiedział o Subarynie. Myśle, że to jest kwestia charakteru. Colin jest gwiazdą i chyba nikt temu nie zaprzeczy. Nawet jeśli nie będzie wygrywał to i tak zostanie najdroższym kierowcą.

Nieuwaznie czytasz posty - jak pisalem inzynierowie sprawiaja ze focus z rajdu na rajd jest coraz bardziej wyzylowany - wiec Duval mogl osiagnac lepszy czas bo samochod zostal bardziej rozwinety - a po drugie Duval to mlody kierowca ktory caly czas sie uczy i jezdzi coraz szybciej.
Zostanie najdrozszym kierowca swiata - jest jakis ranking ? - Mam nadzieje ze zespoly nie zaczna "podkupywac" kierowcow jak to ma miejsce w pilce noznej :)
.:: Do zobaczenia na oesach ::.
Avatar użytkownika
Truskawa
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 15:17
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Rafał » czwartek, 20 mar 2003, 19:59

Truskawa: Może i rankingu nie ma ale nie pamiętasz ile mówiło się o zarobkach Colina w Fordzie, że był to najdroższy kontrakt w rajdach?
Avatar użytkownika
Rafał
N2
 
Posty: 121
Dołączył(a): sobota, 15 lut 2003, 20:43
Lokalizacja: Łańcut

Postprzez Max9 » czwartek, 20 mar 2003, 22:05

Truskawa napisał(a):Mam nadzieje ze zespoly nie zaczna "podkupywac" kierowcow jak to ma miejsce w pilce noznej :)


Oj chyba juz sie zaczeło. Cały czas mam w pamięci przejście Burnsa z Subaru do Peugeota i jego dziwne tłumaczenie.
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości