Colin McRae-czy jeszcze powalczy czy już nie?

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Colin McRae-czy jeszcze powalczy czy już nie?

Postprzez jonsi15 » piątek, 7 mar 2003, 12:27

Musi popracować nad swoją psychiką,za dużo chce i mu nie wychodzi. Vide rajd cypru 2002 :cry: .
Avatar użytkownika
jonsi15
N2
 
Posty: 135
Dołączył(a): czwartek, 6 mar 2003, 13:54
Lokalizacja: Mysłakowice k.JeleniejGóry


Postprzez Truskawa » piątek, 7 mar 2003, 12:43

Colin dostał w tym sezonie bardzo dobry samochod, i bedzie grozny dla rewszty przeciwnikow, ale wiadomo rajdy sa nieobliczalne a Colin tym bardziej .....
.:: Do zobaczenia na oesach ::.
Avatar użytkownika
Truskawa
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 15:17
Lokalizacja: Kraków

Postprzez thompson40 » piątek, 7 mar 2003, 12:58

ja cały czas wierzę w Colina. w tym sezonie dysponuje naprawde bardzo dobrym samochodem i myślę że powalczy jeszcze w nie jednym rajdzie. najbliższy rajd w którym ma duże szanse na zwycięstwo to Nowa Zelandia. już teraz trzymam kciuki! no ale Marcus nie będzie się przyglądał i na pewno będzie walczył ;) nie tylko Marcus... :D
pzdr
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez raffael » piątek, 7 mar 2003, 13:46

Mysle ze o podium powalczy ale o pierwsze miejsce cos ciezko to sobie wyobrazam z calym do niego szacunkiem.
Avatar użytkownika
raffael
N1
 
Posty: 68
Dołączył(a): poniedziałek, 28 paź 2002, 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wilu » piątek, 7 mar 2003, 16:36

citroen dysponuje fantastycznym autem, a o oznacza, że McRae jest bardzo groźny, groźniejszy niż kiedykolwiek. popatrzcie na wyniki, jeżeli kurcze wszystko będzie się tak dalej układało to jest faworytem mistrzostw. chociaż ja wolał bym aby Carlos troszki Colina przytemperował.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Max9 » piątek, 7 mar 2003, 16:49

Wilu napisał(a):citroen dysponuje fantastycznym autem, a o oznacza, że McRae jest bardzo groźny, groźniejszy niż kiedykolwiek.


Trzeba pamiętaj że nie tylko Colin zrobił się groźniejszy. Konkurencja ma apetyt na podium i łatwo nie odpóści. Subaru wprowadziło nowy model, Ford i Skoda już testują nowe WRC, robi się coraz gęściej. Do tego w samym teamie Colin ma poważnych rywali.
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez marcin » piątek, 7 mar 2003, 19:05

Colin Mcrae w tym sezonie dysponuje świetnym autem i już na początku sezonu widać że Może powalczyć o Mistrza Świata. Ale ja bym mu radził troche spokoju bo często "chce za bardzo" i mu to wtedy nie wychodzi.. :wink:
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez grandmaster » piątek, 7 mar 2003, 19:06

Za wcześnie zeby mówić czy odpuści czy też nie. Jak będzie końcówka sezonu i będzie miał niedaj Bóg 30 pkt. straty to wiadomo, że szanse na tytuł są mizerne. Jednak fakt jest faktem, że "McCrash" ma świetnie przygotowany samochód i jak narazie jest w czubie i jest bardzo groźny jak nigdy od dłuższego czasu. Jeśli utrzyma formę i dojeżdżlaność to jest jednym z pretendentów do tytułu WRC. Tego mu życzę :!:
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez Truskawa » piątek, 7 mar 2003, 20:15

ja moze troche odbiegne od tematu, ale te mistrzostwa w tym roku sa najciekawsze sposrod wszystkich ktore sledzilem. Caly czas cos ciekawgo sie dzieje, buduje sie samochody w nowszych specyfikacjach, buduje sie zupelnie nowe samochody, dochadza nowi kierowcy i nowe rajdy, zmieniaja sie przepisy i pogoda :) - to wszystko robi tak wybuchowa mieszanke jaka dawno nie moglem ogladac w rajdach.....
Prosciej mowiac przewidzenie kto zostanie w zeszłym roku mistrzem wymagało obserwacji tylko paru rajdow i byle wrozka by to powiedziala.
Zeby w tym roku powiedziec kto zostanie mistrzem swiata trzeba byc magiem.
.:: Do zobaczenia na oesach ::.
Avatar użytkownika
Truskawa
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 15:17
Lokalizacja: Kraków

Postprzez **FanKuzaja** » piątek, 7 mar 2003, 20:59

Zgodzę się z Truskawką że ten sezon czyli 2003 jest bardzo ciekawy . Jeszcze po pierwszym rajdzie nie mogliśmy tego stwierdzić lecz już po 2 rajdach było widać ze zwyciężcą kazdego rajdu może być każdy jeżeli podrużuje bez znacznych problemów i nie odpuszcza tylko jedzie na 100% albo wiencej.

A tutaj prosze pierwszy rajd 3 cytrynki wygrały już w drugim rajdzie prosze Gronhopm wygrał a Makinnen był drugi. a w 3 Carlos wygrał rajd.

Co do Colina to widać że chce wygrać ten sezon lub stanonć na pudle na koniec MŚ dysponuje świetnym samochodzem oraz konkurentów w swoim zespole również ma mocnych . Powstajom nowe samochody ktoś coś wprowadza ulepsza. I widać ze w Xsarze WRC Colin czuje sie poprostu świetnie widać to było na rajdzie Szwecji po pierwszym dniu 13 pozycja a na koniec wyskoczył na 5 gdyby nie te bandy to kto wie czy by nie stanoł na pudle.

Colin jeszcze namiesza w MŚ
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez TommiCrazy » sobota, 8 mar 2003, 12:06

Dyskusja na temat kierowcy który wygrał 24 ( chyba) eliminacje MŚ wydaje mi się troszke smieszna, tzn dyskusja na temat czy jest dobry czy ma fuksa
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez marcin » sobota, 8 mar 2003, 14:45

TommiCrazy napisał(a):Dyskusja na temat kierowcy który wygrał 24 ( chyba) eliminacje MŚ wydaje mi się troszke smieszna, tzn dyskusja na temat czy jest dobry czy ma fuksa

Chyba miał 24 razy (chyba) fuksa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Rafał » sobota, 8 mar 2003, 16:34

A ja nie mam pojęcia jak mu pojdzie w tym sezonie. Wkurzało mnie tylko to co mowił w sezonie 2002 o focusie. Twierdził, że tym samochodem nie jest w stanie wygrywać a jak się okazuje dwa "młode wilki" forda potrafią zrobić użytek z tych samochodów(wystarczy popatrzeć na rajd GB 2002).
Avatar użytkownika
Rafał
N2
 
Posty: 121
Dołączył(a): sobota, 15 lut 2003, 20:43
Lokalizacja: Łańcut

Postprzez Zepter » sobota, 8 mar 2003, 18:10

Zgadzam się z Rafałem.
Avatar użytkownika
Zepter
N3
 
Posty: 434
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 22:00
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez Baca » sobota, 8 mar 2003, 21:05

Colin ma na swoim koncie 25 zwycięstw
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 44 gości

cron