66 Rajd Polski 2009

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez ToKu » poniedziałek, 27 paź 2008, 00:12

Jeszcze jedno, jak komuś "los" mistrzostw leży na sercu to niech skrobnie maila, ja wysłałem jeden do olsztyńskiej platformy (olsztyn@platforma.org) i do PAN (akademia@pan.pl).

Na zachodzie to działa. Może i u nas zadziała.
Pogłoski jakobym to ja podrzucał kłody na trasie Kormorana 2002 uważam za grubo przesadzone
Avatar użytkownika
ToKu
N3
 
Posty: 360
Dołączył(a): niedziela, 16 kwi 2006, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn


Postprzez RallyStar.pl » poniedziałek, 27 paź 2008, 01:02

Proponuje aby wkleić tu wzór... i niech każdy to wyśle... za spamujemy ich troszkę ale może ktoś zobaczy, że nam kibicom zależy.
RallyStar.pl
N2
 
Posty: 167
Dołączył(a): środa, 13 sie 2008, 20:59

Postprzez CzarnyWRC » poniedziałek, 27 paź 2008, 01:03

U nas k.....a mało rzeczy działa!!! Jak widac tu jest Polska wszystko, zawsze można spie.....ć grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... oby wydało bo jak nie to rzuce to wszystko o podłoge karwa-fa :evil:
By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba...
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba...

http://www.youtube.com/user/auxqrwa
Avatar użytkownika
CzarnyWRC
N3
 
Posty: 473
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 01:07
Lokalizacja: Józefów

Postprzez ToKu » poniedziałek, 27 paź 2008, 01:44

Proponowana treść maila (moje były bardziej dosadne):

Szanowni państwo

W ostatni weekend w materiałach prasowych pojawiła się informacja, że na skutek jakichś niezrozumiałych dla przeciętnego obywatela gier biurokratycznych zagrożona jest organizacja przez Polskę jednej z przyszłorocznych eliminacji Mistrzostw Świata WRC.

W skrócie chodzi o to, że Polska Akademia Nauk wycofała się z wcześniejszych uzgodnień z gminą Mikołajki, co uniemożliwia budowę toru wyścigowego, którego obecność warunkuje z kolei zgodę organizatora Mistrzostw Świata na przyznanie Polsce wyżej wspomnianej imprezy.

Mistrzostwa Świata WRC są drugą co do wielkości po zawodach Formuły 1 dyscypliną sportów samochodowych. Organizacja ich w Polsce, na Warmii i Mazurach stanowi ogromną szansę na wypromowanie Polski i tego turystycznego regionu w światowych mediach. Potencjalnie zawody te przyciągnąć mogą znacznie większe zainteresowanie europejskich mediów i kibiców, niż chociażby zawody w skokach narciarskich w Zakopanem. Zaprzepaszczenie z uwagi na jakieś tajemnicze biurokratyczne procedury, tej jakże ważnej dla tego biednego regionu szansy stanowiłoby niewybaczalny błąd, a jednocześnie świadczyłoby o tym, że my Polacy nie dorośliśmy do tego, żeby powierzać nam jakikolwiek odpowiedzialne zadanie i obdarzać jakimkolwiek zaufaniem. Region zaś i jego mieszkańcy ponieśliby w związku z tym niewybaczalnym zaniedbaniem znaczne straty finansowe.

Byłaby to po prostu straszna głupota, na którą nie potrafię znaleźć racjonalnego wyjaśnienia.

Zamieszczam link do wspomnianej wiadomości prasowej:

http://www.rp.pl/artykul/2,210022_Rajdo ... acja_.html

z wyrazami szacunku

[tu imię i nazwisko]


Z premedytacją zrezygnowałem z wynurzeń, jaki to wspaniały sport, bo normalni ludzie tego nie rozumieją.
Pogłoski jakobym to ja podrzucał kłody na trasie Kormorana 2002 uważam za grubo przesadzone
Avatar użytkownika
ToKu
N3
 
Posty: 360
Dołączył(a): niedziela, 16 kwi 2006, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez kremer » poniedziałek, 27 paź 2008, 11:14

juz w tym roku super oes odbyl sie nielegalnie bo brakowalo im wszystkich pozwolen - na wrc to nie przejdzie :)
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez rallyholic » poniedziałek, 27 paź 2008, 14:51

kremer napisał(a):juz w tym roku super oes odbyl sie nielegalnie bo brakowalo im wszystkich pozwolen - na wrc to nie przejdzie :)

Jak nielegalnie?? :shock:
"life's hard, rally is harder"
Avatar użytkownika
rallyholic
N3
 
Posty: 422
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 14:02
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Cogonieznajom » poniedziałek, 27 paź 2008, 15:18

[size=9]
ToKu napisał(a):Proponowana treść maila (moje były bardziej dosadne):

Szanowni państwo

W ostatni weekend w materiałach prasowych pojawiła się informacja, że na skutek jakichś niezrozumiałych dla przeciętnego obywatela gier biurokratycznych zagrożona jest organizacja przez Polskę jednej z przyszłorocznych eliminacji Mistrzostw Świata WRC.

W skrócie chodzi o to, że Polska Akademia Nauk wycofała się z wcześniejszych uzgodnień z gminą Mikołajki, co uniemożliwia budowę toru wyścigowego, którego obecność warunkuje z kolei zgodę organizatora Mistrzostw Świata na przyznanie Polsce wyżej wspomnianej imprezy.

Mistrzostwa Świata WRC są drugą co do wielkości po zawodach Formuły 1 dyscypliną sportów samochodowych. Organizacja ich w Polsce, na Warmii i Mazurach stanowi ogromną szansę na wypromowanie Polski i tego turystycznego regionu w światowych mediach. Potencjalnie zawody te przyciągnąć mogą znacznie większe zainteresowanie europejskich mediów i kibiców, niż chociażby zawody w skokach narciarskich w Zakopanem. Zaprzepaszczenie z uwagi na jakieś tajemnicze biurokratyczne procedury, tej jakże ważnej dla tego biednego regionu szansy stanowiłoby niewybaczalny błąd, a jednocześnie świadczyłoby o tym, że my Polacy nie dorośliśmy do tego, żeby powierzać nam jakikolwiek odpowiedzialne zadanie i obdarzać jakimkolwiek zaufaniem. Region zaś i jego mieszkańcy ponieśliby w związku z tym niewybaczalnym zaniedbaniem znaczne straty finansowe.

Byłaby to po prostu straszna głupota, na którą nie potrafię znaleźć racjonalnego wyjaśnienia.

Zamieszczam link do wspomnianej wiadomości prasowej:

http://www.rp.pl/artykul/2,210022_Rajdo ... acja_.html

z wyrazami szacunku

[tu imię i nazwisko]
[/size]

WYSŁANE!
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez ŁukaszŁuniewski » poniedziałek, 27 paź 2008, 15:35

Wysłane i miejmy nadzieję, że przyniesie to jakiś skutek, bo zaprzepaścić tyle lat starań w tak głupi sposób to będzie po prostu żenada.
Avatar użytkownika
ŁukaszŁuniewski
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 17 kwi 2008, 11:50
Lokalizacja: Rościszów

Postprzez zachu » poniedziałek, 27 paź 2008, 15:42

też wysłałem i mam nadzieję, że duża liczba takich maili coś wskóra
Avatar użytkownika
zachu
A5
 
Posty: 580
Dołączył(a): poniedziałek, 15 paź 2007, 11:16
Lokalizacja: Ryglice koło Tarnowa

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 27 paź 2008, 18:00

ja również wysłałem emaila pod obydwa adresy oraz zarzuciłem temat na moim forum modelarskim

ToKu mam nadzieję że się nie obrazisz że zapodałem cytat Twojej propozycji emaila
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Postprzez ToKu » poniedziałek, 27 paź 2008, 18:10

Nie mam się za co obrażać. Im więcej maili tym lepiej.
Pogłoski jakobym to ja podrzucał kłody na trasie Kormorana 2002 uważam za grubo przesadzone
Avatar użytkownika
ToKu
N3
 
Posty: 360
Dołączył(a): niedziela, 16 kwi 2006, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez RajducH » poniedziałek, 27 paź 2008, 18:25

przykro mi to pisac ale te maile nic nie zdzialaja, juz wiele razy w podobnych akcjach uczestniczylem i nigdy nie bylo na to odzewu, kiedys to nawet poblokowali skrzynki wszystkim wysylajacym maile:/
nasz kraj jest zryty i trzeba to zrozumiec
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez ToKu » poniedziałek, 27 paź 2008, 19:39

RajducH i tak wysyłaj.

Bez działania i uporu jednostek nic w tym kraju nie zmienimy.

Pozdrowienia
Pogłoski jakobym to ja podrzucał kłody na trasie Kormorana 2002 uważam za grubo przesadzone
Avatar użytkownika
ToKu
N3
 
Posty: 360
Dołączył(a): niedziela, 16 kwi 2006, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Świder » wtorek, 28 paź 2008, 23:32

Fajny pomysł, ale na odpowiedź bym nie czekał :)
Avatar użytkownika
Świder
N3
 
Posty: 359
Dołączył(a): sobota, 30 cze 2007, 12:38

Postprzez Newmann » środa, 29 paź 2008, 08:52

Jak wysyłać to wysyłać. Ja wysłałem! :D
Avatar użytkownika
Newmann
N2
 
Posty: 182
Dołączył(a): poniedziałek, 28 maja 2007, 08:38
Lokalizacja: OS Wydminy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 109 gości