66 Rajd Polski 2009

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez kremer » czwartek, 26 cze 2008, 19:55

ja nie wiem wy z tymi noclegami macie zawsze problemy
dzsiaj na subaru udalo mi sie zarezerwowac trojke czy tam czworke za ...trzecim telefonem w dobczycach kolo serwisu bo tak chcialem a niby tydzien do rajdu

na mazurach jest bardzo duzo noclegow i agroturystyk - ludzie pewnie zrobia pola kempingowe na swoich "polach łąkach" z wodą i prądem - rowniez organizator pewnie zrobi cos na wzor centrum turystycznego (informacja)

mazury to nie kongo i tam sa informacje turystyczne i zagraniczni pewnie spokojnie cos znajda - tak jak znajdują teraz starsi niemcy wpadajacy na weekendy - wiele osob jeździ kamperami na rajdy MS wiec sobie poradza - a to ze ktos chce interes zrobic to niech robi - macie oto pretensje ? na jakim wy swiecie zyjecie - to ze kto wynajmie caly pensjonat i bedzie zamiast 40 zeta brał 70 to niech bierze - albo bedziecie mieli pretensje ze ktos za parking na polu wezmie 2 euro to zbrodnia? takie sa realia imprez masowych - podczas takich zawodow zawsze ceny ida 2 lub 3 razy w góre - tak samo bylo z euro - noclegi w slabych pensjonatach z 20 euro poszly na 40-50 euro za dzien

no tak ale jesli karnet za 50 zlotych to jest za drogo za rajd kandydacki do ms to juz widze komenatrze jak karnet bedzie 30 euro ~ 110 zeta
po prostu trzeba sie przygotowac ze pani na agroturystyce nie wezmie 30 zeta a 50
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów


Postprzez rallyholic » czwartek, 26 cze 2008, 20:26

kremer napisał(a):ja nie wiem wy z tymi noclegami macie zawsze problemy
dzsiaj na subaru udalo mi sie zarezerwowac trojke czy tam czworke za ...trzecim telefonem w dobczycach kolo serwisu bo tak chcialem a niby tydzien do rajdu

na mazurach jest bardzo duzo noclegow i agroturystyk - ludzie pewnie zrobia pola kempingowe na swoich "polach łąkach" z wodą i prądem - rowniez organizator pewnie zrobi cos na wzor centrum turystycznego (informacja)

mazury to nie kongo i tam sa informacje turystyczne i zagraniczni pewnie spokojnie cos znajda - tak jak znajdują teraz starsi niemcy wpadajacy na weekendy - wiele osob jeździ kamperami na rajdy MS wiec sobie poradza - a to ze ktos chce interes zrobic to niech robi - macie oto pretensje ? na jakim wy swiecie zyjecie - to ze kto wynajmie caly pensjonat i bedzie zamiast 40 zeta brał 70 to niech bierze - albo bedziecie mieli pretensje ze ktos za parking na polu wezmie 2 euro to zbrodnia? takie sa realia imprez masowych - podczas takich zawodow zawsze ceny ida 2 lub 3 razy w góre - tak samo bylo z euro - noclegi w slabych pensjonatach z 20 euro poszly na 40-50 euro za dzien

no tak ale jesli karnet za 50 zlotych to jest za drogo za rajd kandydacki do ms to juz widze komenatrze jak karnet bedzie 30 euro ~ 110 zeta
po prostu trzeba sie przygotowac ze pani na agroturystyce nie wezmie 30 zeta a 50

Bardzo dobrze powiedziane. Masz piwo ode mnie na Polskim :wink:
"life's hard, rally is harder"
Avatar użytkownika
rallyholic
N3
 
Posty: 422
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 14:02
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Thrasher » czwartek, 26 cze 2008, 20:44

kremer napisał(a):ja nie wiem wy z tymi noclegami macie zawsze problemy
dzsiaj na subaru udalo mi sie zarezerwowac trojke czy tam czworke za ...trzecim telefonem w dobczycach kolo serwisu bo tak chcialem a niby tydzien do rajdu

na mazurach jest bardzo duzo noclegow i agroturystyk - ludzie pewnie zrobia pola kempingowe na swoich "polach łąkach" z wodą i prądem - rowniez organizator pewnie zrobi cos na wzor centrum turystycznego (informacja)

mazury to nie kongo i tam sa informacje turystyczne i zagraniczni pewnie spokojnie cos znajda - tak jak znajdują teraz starsi niemcy wpadajacy na weekendy - wiele osob jeździ kamperami na rajdy MS wiec sobie poradza - a to ze ktos chce interes zrobic to niech robi - macie oto pretensje ? na jakim wy swiecie zyjecie - to ze kto wynajmie caly pensjonat i bedzie zamiast 40 zeta brał 70 to niech bierze - albo bedziecie mieli pretensje ze ktos za parking na polu wezmie 2 euro to zbrodnia? takie sa realia imprez masowych - podczas takich zawodow zawsze ceny ida 2 lub 3 razy w góre - tak samo bylo z euro - noclegi w slabych pensjonatach z 20 euro poszly na 40-50 euro za dzien

no tak ale jesli karnet za 50 zlotych to jest za drogo za rajd kandydacki do ms to juz widze komenatrze jak karnet bedzie 30 euro ~ 110 zeta
po prostu trzeba sie przygotowac ze pani na agroturystyce nie wezmie 30 zeta a 50

Masz drugie piwo :)

:D :D :D
Avatar użytkownika
Thrasher
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 12 cze 2006, 14:15
Lokalizacja: Knurów

Postprzez Mad Max » czwartek, 26 cze 2008, 23:49

jeśli Ci mili panowie myśla o obco krajowcach to z deka się przeliczą chyba że będą autokary przyjmowac bo cała skandynawia jeździ na rajdy kamperami nie tak jak u nas EVO i STI
ja i tak w przyszłym roku pod namiocik jade (jak co roku zresztą) a miejscówkę mam idealną
byle do czerwca 2009 - w końcu WRC w Polsce - i niech mi ktoś powie że w Polsce nikt rajdów nie ogląda
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Postprzez Krzepek » piątek, 27 cze 2008, 00:30

dla mnie dla kogoś kto jeszcze jeszcze nie zarabia - 50 zł to jest dużo ale jest to jest mało jeśli za rok ma się odbyć MŚ, i jestem w stanie dać za rok dwa albo trzy razy tyle aby w końcu zobaczyć w Polsce MŚ, czekałem na to grubo ponad 10 lat i uzbieram kase na nocleg, karnet, jedzenie i picie, choćbym miał nawet zbierać cały rok... ale wiem że jakoś przeżyje te MŚ w Polce (wreszczie upragnione mimo tak wielu głosów sceptyków) z odpowiednią dla mnie godnością. Spójrzcie na to z innej strony...
Krzepek
 
Posty: 31
Dołączył(a): wtorek, 29 maja 2007, 21:42

Postprzez pablo9791 » piątek, 27 cze 2008, 00:37

W związku z tym, że będziemy mieć rajd w MŚ mam pytanie do wszystkich zorientowanych. Kto wymyślił i dlaczego, że Rajd Polski jest Rajdem Polskim? Może ktoś pamięta dlaczego w ostatnich latach przyjęła się taka moda. Wiem, że zaczęło się od Uddeholm Swedish Rally, ale u nas zawsze był i jest Rally Poland, a nie Polish Rally. Byłoby głupio gdyby nasi zawodnicy kaleczyli nazwę rajdu w ojczystym języku podczas oficjalnej premiery w WRC. Jeśli ktoś wie o co chodzi "z uczestnictwem w R.Polskim, a nie R.Polski" to bardzo proszę o rozjaśnienie sytuacji.
pablo9791
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 2 wrz 2004, 23:28
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Krzysiek_WrC » piątek, 27 cze 2008, 09:04

Krzepek napisał(a):a może pomyślałbyś że ci panowie może chcą stworzyć liste miejsc dla obcokrajowców gdzie można zarezerwować nocleg ?
Czy lepiej wyzwać od razu od cieci nie wiedząc dokładnie o co chodzi ?

sory,może za ostro napisałem,ale uwierz mi że jak znam życie to tacy ludzie "nagle" zaczynają sie interesowac tym i tamtym aby bardzo dobrze zarobic,innym slowiem cwaniactwo.Jestem przekonany że pózniej będe odsprzedawac za 200%....
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki

Postprzez rallyholic » piątek, 27 cze 2008, 09:14

pablo9791 napisał(a):W związku z tym, że będziemy mieć rajd w MŚ mam pytanie do wszystkich zorientowanych. Kto wymyślił i dlaczego, że Rajd Polski jest Rajdem Polskim? Może ktoś pamięta dlaczego w ostatnich latach przyjęła się taka moda. Wiem, że zaczęło się od Uddeholm Swedish Rally, ale u nas zawsze był i jest Rally Poland, a nie Polish Rally. Byłoby głupio gdyby nasi zawodnicy kaleczyli nazwę rajdu w ojczystym języku podczas oficjalnej premiery w WRC. Jeśli ktoś wie o co chodzi "z uczestnictwem w R.Polskim, a nie R.Polski" to bardzo proszę o rozjaśnienie sytuacji.


A skąd wziąłeś Polish Rally? Rajd Polski to Rally Poland i tak zostaje.

"The Cyprus Rally and Rally Poland have been approved for the 2009 calendar following the observers’ reports." - źródło www.fia.com
"life's hard, rally is harder"
Avatar użytkownika
rallyholic
N3
 
Posty: 422
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 14:02
Lokalizacja: warszawa

Postprzez misiek_wrc » piątek, 27 cze 2008, 09:32

To może ktoś się pokusi o napisanie tu gdzie warto jechać pod namiot? Jeżeli o miejsca trudno to pole namiotowe bądź zaprzyjaźnieni gospodarze będą chcieli udostępnić swoje podwórka? Ja mam plan pod namiot, jeżeli będzie kapryśna pogoda to zostaje mi nocleg w aucie, kombi więc jest gdzie rozłożyć materac :) Zróbmy może małą listę gdzie warto jechać, nocować...
Niestety koszty jakie poniesiemy za rok będą duże i z tym trzeba się liczyć 30 EUR za karnet to myślę że to będzie min noclegi 150- 200, takie jest życie jak chcemy aby rajd ciągle był w kalendarzu musimy miejscowych zachęcić aby oni wspierali tą imprezę, wię trzeba im dać zarobić.
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Mad Max » piątek, 27 cze 2008, 12:41

jeśli chodzi o nocowanie pod namiotami to za każdym razem jak jeżdżę na mazury na rajdy to rozbijamy się nad jeziorem często na dziko lub też jest druga opcja - nad każdym jeziorem są małe przystanie dla jachtów tak jak na przykład we wsi Kozin w której nocowaliśmy w tym roku, na takich przystaniach zawsze jest mnóstwo miejsca do spania, umycia się i zjedzenia kolacji w przyzwoitych warunkach, ogólnie polecam drogę numer 643 Mikołajki - Giżycko która biegnie nad jeziorami Jagodne i Niegocin miejsc do spania do wyboru do koloru
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Postprzez rallyholic » piątek, 27 cze 2008, 13:09

Campingi/pola namiotowe
http://mazury.info.pl/kempingi/pieczonki/index.html
http://mazury.info.pl/kempingi/szymonka/index.html
http://mazury.info.pl/echo/
http://www.turystyczny.pl/show.php?woj= ... &type=pola
www.kama.mazury.pl
www.lesnapolana.com

Camping Millenium Górkło - rzut beretem od ss Grabówka
Górkło 4 C | 11-730 Mikołajki
tel. (+48) 87 562 27 03
tel. kom. (+48) 608 34 33 22
e-mail: biuro@millennium.pl.eu.org
Na razie tyle. :wink:
"life's hard, rally is harder"
Avatar użytkownika
rallyholic
N3
 
Posty: 422
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 14:02
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Piotrek WRC » piątek, 27 cze 2008, 14:47

Zainteresowanie bedzie ogromne. Tym bardziej, ze od 2010 zmieniaja sie regulacje i WRC bedzie budowane na bazie S2000, ktore nie bedzie tak widowiskowe jak obecne WRC-e. Ja jade. Nie wiem gdzie bede spal. To najmniejszy problem. Rok temu w Walii spalismy w aucie z kumplem i to na poczatku grudnia i dalismy rade.
Piotrek WRC
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 9 sty 2008, 14:35
Lokalizacja: Londyn/Grodkow/Ustron

Postprzez Hultay WRC » piątek, 27 cze 2008, 18:56

Krzysiek_WrC napisał(a):sory,może za ostro napisałem,ale uwierz mi że jak znam życie to tacy ludzie "nagle" zaczynają sie interesowac tym i tamtym aby bardzo dobrze zarobic,innym slowiem cwaniactwo.Jestem przekonany że pózniej będe odsprzedawac za 200%....


No bo maja łeb na karku. Równie dobrze można mieć za złe właścicielowi sklepu że sprzedaje ci jogurt za 1,50 podczas gdy sam kupuje go za 1,20. Nie ma co się krzywic a tym bardziej dziwić. Lepiej zrobić to samo :)
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez pablo9791 » piątek, 27 cze 2008, 22:40

Przecież napisałem wyraźnie, że Rajd Polski to Rally Poland i nie rozumiem skąd komuś wzięło się Polish.
pablo9791
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 2 wrz 2004, 23:28
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Tadeusz » poniedziałek, 30 cze 2008, 22:32

Mogliby zorganizować miasteczko namiotowe np na parkingu przy SSS.
Uwielbiam zapach napalmu o poranku...
Avatar użytkownika
Tadeusz
N1
 
Posty: 66
Dołączył(a): środa, 24 maja 2006, 16:31
Lokalizacja: Warszawa ( Bródno )

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości

cron