Rajd Sardynii

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Sardynii

Postprzez Witcher1990 » niedziela, 11 paź 2020, 18:43

Teraz nikt nie zarzuci Sordo, że wygrał rajd tylko po błędach rywali :) Gratulacje Sordo i Kajetan!
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00


Re: Rajd Sardynii

Postprzez woocasch » poniedziałek, 12 paź 2020, 08:34

Dokładnie, Sordo pięknie wykorzystał swoją okazję i zgarnął genialne zwycięstwo. Tym bardziej należą się słowa uznania, że jego tegoroczny program startów nie jest zbyt bogaty. Mam nadzieję, że dadzą mu jeszcze pojeździć, w Monza Rally startował chyba 5 razy, więc jak dla mnie to jest pewniakiem do wystawienia przez Hyundaia. Zresztą nie zdziwię się jak Hyundai podstawi 4 auta dla Neuvilla, Tanaka, Sordo i Breena. Ogierowi nieco brakło na koniec, ale z drugiej strony on miał więcej do stracenia niż Neuville. Tak samo Evans, w jego przypadku 4 miejsce to był taki plan minimum.

A Kajto kolejny raz mnie bardzo pozytywnie zaskoczył, z jednej strony niemal tradycyjnie na początku spokojnie, ale sobota i niedziela to już bardzo dobre tempo i wygrane odcinki. Szkoda tego kapcia, ale to taki rajd, że każdy miał jakieś mniejsze lub większe przygody. I kolejny rajd na podium w WRC3, do tego punkty w generalce i szansa na tytuł nadal jest. Cholernie brakuje tych estońskich punktów :(

A jeszcze co do drugiej włoskiej rundy w tym roku, to mam nadzieję, że będzie tam najlepsza obsada od lat. Liczę, że Rossi się pokaże, a może też skuszą się inni zawodnicy.
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości