Rajd Jordanii

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez jusss » piątek, 25 kwi 2008, 14:18

jeeli chodzi o gigi to fakt ze mu kolo ucieklo :):) ale czemu znowu??

dojechali do servisu ale tam samochodl padl wiec chyba maja jakies inne problemy
jusss
N1
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 24 kwi 2008, 20:47
Lokalizacja: milano opole krakow


Postprzez speedyzxz » piątek, 25 kwi 2008, 14:50

Sordo świetnie, nie spodziewałem się że na szutrze będzie tak wysoko, widać rekonesans coś dał, może do zachęci zespoły do odwiedzenia polskiego :wink: Junior nawet na wysokiej pozycji w JRC
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Postprzez GrzesiekF » piątek, 25 kwi 2008, 18:15

speedyzxz napisał(a):Junior nawet na wysokiej pozycji w JRC

Już niestety nie :( Jutro ma wystartować w Super Rally
http://www.scr.civ.pl - AutoSport Retro - Historia sportu samochodowego
Avatar użytkownika
GrzesiekF
 
Posty: 23
Dołączył(a): czwartek, 7 lut 2008, 21:48

Postprzez darude » piątek, 25 kwi 2008, 19:47

a czemu ja nie widzę wyników on-line na autoklubie? mam białą stronkę jak chce je wyświetlić :? nie wiem oco kaman.
Szkoda MiKo, ale cóż może za to jutro będzie jechał bez stresu i wygra kilka oesów... 8)
Obrazek
Michał Elżbieciak / Bartek Wątroba - OGIEŃ!!! :D
Avatar użytkownika
darude
N3
 
Posty: 393
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 17:01
Lokalizacja: Lachowice

Postprzez Anonymous » sobota, 26 kwi 2008, 09:21

no i zaczął Kościuszko dziś w SR od 3 miejsca na OS-ie 9 ;) mam nadzieje że dogoni reszte i zdobędzie wysokie miejsce choc będzie ciężko... MiKo OGNIA!
Anonymous
 

Postprzez Hultay WRC » sobota, 26 kwi 2008, 09:30

No a teraz chyba 2. w JWRC, mam nadzieję że na pocieszenie wygra parę odcinków :) nie ma nic do stracenia to powinien iść jak dziki, wtedy można najwięcej się nauczyć :) A reszta? Norma, cytryny na czele, nic nadzwyczajnego. Dziwi mnie tylko narzekanie-każdy zrzędzi że ślisko, że mało przyczepnie, narzekają na trasy. Najlepiej żeby wszystkie rajdy były jak Nowa Zelandia czy Finlandia(chociaż to też nie, bo drzewka źle stoją)
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez boss » sobota, 26 kwi 2008, 09:48

A mnie dziwi ten rajd... oglądałem onboardy i relacje... tam nie ma kibiców!!!! :shock: :shock: To ja się pytam dla kogo taki rajd? ehhh kasa kasa...
Avatar użytkownika
boss
A5
 
Posty: 849
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 23:06

Postprzez jusss » sobota, 26 kwi 2008, 10:01

chyba dla szejkow :)...ponoc ceremonia otwarcia byla dosc przygnebiajaca..strasznie malo ludzi no ale jakbym miala stac w 44 stopniowym sloncu bez centymetra cienia to tez bym chyba zrezygnowala z ogladania rajdu :)
jusss
N1
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 24 kwi 2008, 20:47
Lokalizacja: milano opole krakow

Postprzez jusss » sobota, 26 kwi 2008, 10:06

po 9 oesie
Kosciuszko M. - Szczepaniak M. -> "Chceme získat slušnou pozici a vybojovat nějaké body


zna ktos czeski? :)
jusss
N1
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 24 kwi 2008, 20:47
Lokalizacja: milano opole krakow

Postprzez rallyholic » sobota, 26 kwi 2008, 10:20

boss napisał(a):A mnie dziwi ten rajd... oglądałem onboardy i relacje... tam nie ma kibiców!!!! :shock: :shock: To ja się pytam dla kogo taki rajd? ehhh kasa kasa...

Po onboardach widać, że kibice - jakieś resztki są w okolicach mety, startu. Wynika to zapewne z charakterystyki terenu - góry i pustynia. A tam, jak się głębiej samotnie zapuścisz wszystko może się zdarzyć - wiem coś o tym :D. Bardzo cienko wygląda to ze strony kibica.
"life's hard, rally is harder"
Avatar użytkownika
rallyholic
N3
 
Posty: 422
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 14:02
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Slee_ » sobota, 26 kwi 2008, 10:28

jusss napisał(a):po 9 oesie
Kosciuszko M. - Szczepaniak M. -> "Chceme získat slušnou pozici a vybojovat nějaké body


zna ktos czeski? :)


Chcemy zyskac kilka pozycji, aby zdobyc jakies punkty.

Sebastien Loeb i Conrad Rautenbach w niewiarygodny sposób zakończyli jazdę w Rajdzie Jordanii. Dwa Citroeny zderzyły się czołowo na dojazdówce między oesami !

Wypadek wydarzył sie na wąskiej krętej drodze, którą dojeżdża się na OS 11 oraz potem wraca z niego. Rautenbach jechał na start 11 próby, a Loeb już z niej wracał. Kierowcy pokonywali ślepy zakręt i zderzyli na nim jadąc środkiem drogi.

Kierowcom i pilotom nic się nie stało. Loeb wraca do serwisu białym VW Golfem.


Ale jaja.... No comments.
Slee_
N3
 
Posty: 260
Dołączył(a): piątek, 11 mar 2005, 20:02
Lokalizacja: Reykjavik

Postprzez Zajcev » sobota, 26 kwi 2008, 10:36

a ja mam male pytanie, skad Autoklub wie kto byl sprawca wypadku?:)

Rautenbach wyeliminował Loeba!


moze jednak: Loeb wyeliminowal Rautenbach'a ?

a moze to wina Loeba?:) szybko cos doszli kto jest sprawca:)

Obydwaj jechali środkiem drogi i na ślepym zakręcie - prawym z góry dla Sebastiena, lewym pod górę dla Conrada, doszło do czołowego zderzenia C4-ek.
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez rallyholic » sobota, 26 kwi 2008, 10:40

Sebastien Loeb i Conrad Rautenbach w niewiarygodny sposób zakończyli jazdę w Rajdzie Jordanii. Dwa Citroeny zderzyły się czołowo na dojazdówce między oesami !

Wypadek wydarzył sie na wąskiej krętej drodze, którą dojeżdża się na OS 11 oraz potem wraca z niego. Rautenbach jechał na start 11 próby, a Loeb już z niej wracał. Kierowcy pokonywali ślepy zakręt i zderzyli na nim jadąc środkiem drogi.

Kierowcom i pilotom nic się nie stało. Loeb wraca do serwisu białym VW Golfem.

Oj cienko widzę organizatorów w przyszłych latach. I tutaj mamy również odpowiedź na pytanie o brak kibiców na odcinkach - ta sama dojazdówka do startu i do mety - porażka. W innych rundach MŚ dojazdówki dla zawodników układa się tak aby nie kolidował nawet z dojazdem dla kibiców. Tutaj organizator nie miał niestety takiej możliwości, bo wiadomo pustynia i góry.
"life's hard, rally is harder"
Avatar użytkownika
rallyholic
N3
 
Posty: 422
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 14:02
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Ziggy » sobota, 26 kwi 2008, 10:47

Junior os. 11 wygrał, rozkęca się
Ostatnio edytowano sobota, 26 kwi 2008, 10:49 przez Ziggy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez jusss » sobota, 26 kwi 2008, 10:48

jusss
N1
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 24 kwi 2008, 20:47
Lokalizacja: milano opole krakow

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości