Rajd Jordanii

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez TGR » piątek, 2 kwi 2010, 18:06

O co chodzi z Sousą? Co strona to inne wyniki. Dojechał w końcu na metę II dnia, czy nie?
Avatar użytkownika
TGR
A5
 
Posty: 601
Dołączył(a): wtorek, 27 sty 2009, 14:17
Lokalizacja: Trzebnica


Postprzez Sylwek_GSi » piątek, 2 kwi 2010, 19:17

ogolnie całe to S-WRC to niezła kupa :) z chyba 8 aut, 2/3 rajdu dojechało normalnie bez superrally tylko jedno s2000!
Kiepsko sobie daja rade te auta, zreszta w meksyku nie bylo inaczej, 3 kościuszko tez dojechal dzieki SR. Więc ze sportowego punbktu widzenia porażka. Moze sie okazać ze o zwycięstwie bedzie decydowało to kto przejechał wiecej oesów. Dobrze ze jest SR bo inaczej pewnie na mecie nie bylo by zadnego s2000.
przy pancernym wurcu, S2000 jakieś takie lelawe sie wydaje.
Avatar użytkownika
Sylwek_GSi
A5
 
Posty: 887
Dołączył(a): piątek, 3 paź 2003, 19:32
Lokalizacja: Krosno

Postprzez oldtimer » piątek, 2 kwi 2010, 20:26

I można teoretycznie zostać mistrzem nie ukończywszy żadnego rajdu :shock: ( Dla mnie SR to nie ukończony rajd,tak było dawniej)
oldtimer
N3
 
Posty: 203
Dołączył(a): sobota, 25 kwi 2009, 21:34
Lokalizacja: OS

Postprzez Hultay WRC » piątek, 2 kwi 2010, 21:00

Hehe widze że się jednak Lotos zaczął strzelać z Orlenem na reklamy:D. Patrze a tu po wiadomościach sportowych na TVP1 kronika Rajdu Jordanii czy coś takiego, wszędzie Kościuszko, fajne ujęcia, nawet onboard z momentu kiedy dostał w plecy. Szkoda tylko że nie pokazali choćby czołówki SWRC, albo WRC, cokolwiek, biło po oczach reklamą Dynamic.

Swoją drogą to niezorientowany widz może czuć się hm zamotany, "a gdzie Hołek? Dynamic to od Orlenu? A czemu to auto takie małe, nieterenowe?" :D bo w sumie Jordania lekko terenowa się zrobiła, nie ma takiej grubej linii oddzielającej tego rajdu od Cross Country, taka zrzynka z Orlenu. Jak będą jakieś asfalty i pokażą nie wiem Loeba, to pokażą o co kaman, że "patrzcie jaki Lotos fajny bo Kościuszko lata na tym samym rajdzie co WRC za ich kasę" ;)

Wielki finał batalii Orlen vs. Lotos na Rajdzie Polski :)
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez MSG Racing » piątek, 2 kwi 2010, 21:53

fakt teraz ludzie będą zachodzić w głowę o co chodzi przecież to są na pustyni ( w sumie Jordania to taka kamienista pustynia) ale auta terenowe i zawsze jakis prezenter z TVP gębę wciskał przed kamerę (nie wiem bo nie widziałem "kroniki" z Jordani)
Co do dziurawości rajdów chciałbym przypomnieć że Safari i stary Akropol (10lat wstecz) to były dziurawe, trudne i wymagające rajdy, a teraz mamy skomercjalizowane gdzieś się drogi poszerza jak są za wąskie albo równa jak są zbyt dziurawe. Trochę szkoda....
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez TGR » sobota, 3 kwi 2010, 07:44

Ford rozpoczął zabawę. Hirvonen przeciera trasę Latvali.
Avatar użytkownika
TGR
A5
 
Posty: 601
Dołączył(a): wtorek, 27 sty 2009, 14:17
Lokalizacja: Trzebnica

Postprzez TGR » sobota, 3 kwi 2010, 07:52

Pomyliłem się, zabawę rozpoczął Citroen. Ogier jedzie jako pierwszy, a za nim LOEB. Paranoja !!!
Avatar użytkownika
TGR
A5
 
Posty: 601
Dołączył(a): wtorek, 27 sty 2009, 14:17
Lokalizacja: Trzebnica

Postprzez Krzysiek_WrC » sobota, 3 kwi 2010, 08:55

O dup...ę rozbił taki rajd :roll:
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki

Postprzez d-z rallyfans » sobota, 3 kwi 2010, 09:20

Niestety Michał ponownie ma kłopoty z Fiestą, powtarza się problem z dyferencjałem z Mexico, mam nadzieje że dojedzie do mety na obecnej pozycji.
Przeraża natomiast awaryjność Fiesty :x
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Postprzez wrc22 » sobota, 3 kwi 2010, 09:38

"FORD GÓ.NO WORT" To stwierdzenie znowu się pojawia....
"Z miłości do rajdów"
Avatar użytkownika
wrc22
N3
 
Posty: 208
Dołączył(a): poniedziałek, 21 kwi 2008, 17:04
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez d-z rallyfans » sobota, 3 kwi 2010, 10:08

Oby wszystko dobrze się skończyło

http://rajdy.autoklub.pl/news/kosciuszk ... talu,28999
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Postprzez lewar » sobota, 3 kwi 2010, 12:48

Kur... nie mogę już patrzeć na całego zasranego Forda z Wilsonem na czele i jego team orders. Do tego dołączył Citroen dając w ryj Ogierowi na dzień-dobry z rana. Na nich już też nie mogę patrzeć. Mam nadzieję że w dalszej części sezonu Patter im mocno zalezie za skórę i zacznie ich lać wszystkich, bo tylko dla niego jeszcze ten cykl oglądam. Jedyny gość, który zap.. (znaczy szybko jedzie), a na mecie płacze ze szczęscia jak jest w pierwszej trójce. Nie należy nikomu życzyć źle, ale mam nadzieję, że Loeb (nie mam nic do niego - doskonały, szybki kierowca) urwie koło. To tak za karę - za taktykę cytrynowców. No i niech Wilson jeszcze zacznie tak rajdy ustawiać, żeby tego swojego młodego syna-antytalenta wypromować na mistrza. Wtedy to już będzie super. Niedługo będzie tak do dupy jak w F1 :)
To tyle. Sorki, ale wqrw... się jak zobaczyłem wyniki.
Pozdro wszystkim, którzy lubią zapie...-kanki ;)
--- www.cecot.pl ---
Avatar użytkownika
lewar
N2
 
Posty: 157
Dołączył(a): poniedziałek, 23 gru 2002, 12:50
Lokalizacja: okolice Krakowa

Postprzez Marko Rally » sobota, 3 kwi 2010, 15:01

Petter nikogo nie będzie lał, a chciałbym aby tak było. W jednej z wypowiedzi stwierdził że zdaje sobie sprawę z tego iż jedzie w drużynie. Resztę można się domyślić.
Marko Rally
N3
 
Posty: 245
Dołączył(a): czwartek, 31 gru 2009, 18:48
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Kris_WRC » sobota, 3 kwi 2010, 15:07

To logiczne. Woli mieć lepszy układ z fabryką, przez co automatycznie zapewne dostęp do lepszego sprzętu.

Na marginesie to przecież nic się nie zmieniło od lat. Szczerze to dla mnie niech chłopina sobie wyjeździ ten siódmy tytuł zrówna się z sumacherem w tabeli wszech czasów pobije wszystkie mozliwe rekordy i niech sobie da spokój. I tak za niedługo te mistrzostwa umrą... Już jest łabędzi śpiew tego cyklu... Nie ma nic wspólnego ze sportem czy zdrową rywalizacją przez co będzie sukcesywnie tracić zainteresowanie, które i tak już w dużej części przeniosło się do IRC.
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez Cendra » sobota, 3 kwi 2010, 15:45

Na to pozwalają GŁUPIE :!: przepisy i trzeba przyznać, że Citroen wykorzystał to idealnie :!: W sumie odnaleźli się najlepiej w tych warunkach...
Wszystko się zaczęło kiedyś od Forda i niestety reszta stawki musi się przystosować, giną od własnej broni... Dobrze im tak :roll:
Ogier i tak jest doskonałym kierowcą, więc ma jeszcze czas na wygrywanie, kolejny mistrz świata na jakieś 2-3 kadencje :)
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości

cron