Dyskwalifikacja Kuliga

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez Wilu » piątek, 28 lut 2003, 17:56

pamiętam ten przypadek Pinelesa wyprowadził mnie mocno z równowagi. mało tego kiedy Janusz na sempericie był 3 to zabrakło dla niego szampana, od razu widać że pozytywnie nastawieni to oni nie są do naszych zawodników. banda imbecylów i tyle.

a Janusz się pozbierał i dobrze niech walczy w NZ o punkty a swoją drogą ciekawe jak tym razem walka się ułoży między polakami, bo ja stawiam jednak na Hołka.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia


Postprzez Baca » piątek, 28 lut 2003, 20:12

Ciągnąc wątek dyskwalifikacji: Chudobiński za nieobecność na Monte Carlo znalazł się w grupie 5 kierowców, wobec której wydano zakaz startów w WRC przez najbliższe 2 lata.
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez pwrc » piątek, 28 lut 2003, 21:17

Dla mnie najważniejsze jest to, co badający auto przyznali: zakwestionowane koło zamachowe, mimo że niezgodne z regulaminem, NIE MIAŁO WPŁYWU na osiągi auta!!
W moich oczach Janusz nic nie stracił, nawet nie marzyłem, że osiągną z Jarkiem taki wynik.
Myślę, że zmiana auta na wypożyczone z profesjonalnej stajni może im tylko wyjść na dobre, zamiast martwić się o odpowiednie części będą mogli skupić się na walce. Szacuneczek dla naszej eksportowej załogi :!:
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez jgw » sobota, 1 mar 2003, 03:53

no i tym optymistycznym akcentem proponuje zakonczyc dyskusje
jak ktos chce cie udupic i ma mozliwosci to napewno to zrobi,czy to bedzie ozdobna koncowka czy grzebana turbina jak w toyocie fabrycznej swego czasu(wstyd wszechczasow moim zdaniem) nie ma znaczenia
jedna pozytywna mysl mi sie nasuwa..narzekamy ze u nas jest tak zle a okazuje sie ze u"nich" jeszcze bardziej chamskie przewalki robia
oby ta tendencja nie zwyzkowala bo ludzie ktorzy kochaja rajdy za ta nieopisana atmosfere zaczna sie od nich odsuwac czego sobie i Wam nie zycze
pozdr.
jgw
N2
 
Posty: 157
Dołączył(a): piątek, 14 lut 2003, 01:02
Lokalizacja: z gor , z sudetow ..tzn.obok sniezki...zaraz pod szrenica:)

Postprzez Baca » niedziela, 2 mar 2003, 18:05

Puentę dopisało życie: zdyskwalifikowany w Monte Carlo Kosti Katamajaki zdecydwanie zwyciężył w Junior WRC w Turcji. Niech więc to będzie dobry prognostyk przed startem Janusza w Nowej Zelandii.
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez marcin » sobota, 8 mar 2003, 20:14

FIA rozważa zawieszenie Kuliga na 1 rok za incydent w Szwecji...
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez thompson40 » sobota, 8 mar 2003, 20:17

Ci luzie z FIA powoli zaczynają mnie denerwować. Janusz zapłacił już karę za "incydent" w szwecji. dlaczego im koniecznie zależy żeby zmniejszyć ilość startujących zawodników.... :evil:
pzdr
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez marcin » sobota, 8 mar 2003, 21:07

thompson40 napisał(a):Ci luzie z FIA powoli zaczynają mnie denerwować. Janusz zapłacił już karę za "incydent" w szwecji. dlaczego im koniecznie zależy żeby zmniejszyć ilość startujących zawodników.... :evil:
pzdr

No mnie też decyzje FIA dziwią jak i denerwują. Janusz już poniósł karę więc nie widze żadnego problemu ale FIA zawsze sobie coś znajdzie i wypatrze...
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Wilu » niedziela, 9 mar 2003, 17:44

ja mam tylko nadzieję, że cokolwiek wymyślą zrobią to szybko, aby się nie okazało na koniec sezonu, że mu się np nie należy puchar. jednym słowem aby nie tracił pieniędzy przez te ich głupawe wybryki. same pacanki we władzach tego sportu ehhhh.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Baca » niedziela, 9 mar 2003, 18:34

marcin napisał(a):FIA rozważa zawieszenie Kuliga na 1 rok za incydent w Szwecji...

Skąd taka wiadomość? Jeśli to prawda to w FIA brak konsekwencji. Katamajaki zdyskwalifikowany po Monte Carlo, pojechał w Turcji i odniósł zwycięstwo.
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Max9 » niedziela, 9 mar 2003, 19:52

marcin napisał(a):FIA rozważa zawieszenie Kuliga na 1 rok za incydent w Szwecji...


Podaj źródło tej informacji. Wątpie aby to była prawda.
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

kulig wiedział o wszystkim!!!

Postprzez LIPciu » niedziela, 9 mar 2003, 21:43

z tego co wiem a moje żródła są raczej pewne to janusz wiedział z czym jedzie do szwecji!!! tym samym miśkiem bębenek opuścił wisłe w zeszył roku i też przez koło zamachowe. moim zdanie nie wiem na co liczył Janusz jadą do szwecji!!1
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Re: kulig wiedział o wszystkim!!!

Postprzez Baca » niedziela, 9 mar 2003, 22:15

LIPciu napisał(a): tym samym miśkiem bębenek opuścił wisłe w zeszył roku i też przez koło zamachowe.


Bębenek opuścił Wisłę w zeszłym roku? Michał w tamtym roku na Wiśle jechał Toyotą Corollą. A dyskwalifikacja Michała miała miejsce na Zimowym. Za nieregulaminową zwężkę w turbinie załoga została zdyskwalifikowana i pozbawiona pierwszej pozycji w N-ce

Wypowiedz M. Bębenka - po dyskwalifikacji: " Podobno jest jakiś dodatkowy otwor, przez który mogłoby sie dostawać dodatkowe powietrze. To dość dziwne, bo kiedy tym samochodem startował Janusz w Rajdzie Szwecji wszystko było w porządku."
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

ja dalej swoje

Postprzez LIPciu » poniedziałek, 10 mar 2003, 00:06

Bębenek opuścił Wisłę w zeszłym roku? Michał w tamtym roku na Wiśle jechał Toyotą Corollą. A dyskwalifikacja Michała miała miejsce na Zimowym. Za nieregulaminową zwężkę w turbinie załoga została zdyskwalifikowana i pozbawiona pierwszej pozycji w N-ce

sorki za pomyłke wisły z zimowym ale dalej twardo twierdze przy swoim że bęben odpadł za koło!!!
nie jest jak mówią w wywiadach a to co sie dzieje na bd to też chyba wiemy na czym polega ??
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Re: ja dalej swoje

Postprzez Baca » poniedziałek, 10 mar 2003, 10:59

LIPciu napisał(a):sorki za pomyłke wisły z zimowym ale dalej twardo twierdze przy swoim że bęben odpadł za koło!!!
nie jest jak mówią w wywiadach a to co sie dzieje na bd to też chyba wiemy na czym polega ??


Nie będę wdawał się z Tobą w polemikę. Dla mnie bardziej wiarygodne są wiadomości podawane przez fachowe czasopisma, portale niż przez Ciebie.
Jeśli się dalej upierasz przy swoim, to w pewien sposób dyskredytujesz wiarygodność Autoklubu. Radzę sobie poczytać co pisał właśnie Autoklub na temat dyskwalifikacji Michała.

http://www.autoklub.pl/szukaj/newsshow. ... &p=1&npp=8
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 22 gości