Dyskwalifikacja Kuliga

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: ja dalej swoje

Postprzez LIPciu » poniedziałek, 10 mar 2003, 16:07

Baca napisał(a):
Nie będę wdawał się z Tobą w polemikę. Dla mnie bardziej wiarygodne są wiadomości podawane przez fachowe czasopisma, portale niż przez Ciebie.
Jeśli się dalej upierasz przy swoim, to w pewien sposób dyskredytujesz wiarygodność Autoklubu. Radzę sobie poczytać co pisał właśnie Autoklub na temat dyskwalifikacji Michała.

http://www.autoklub.pl/szukaj/newsshow. ... &p=1&npp=8


jeśli twoja wiedza opiera się wyłącznie na "fachowych czasopismach" to mało wiesz o tym sporcie.
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków


Postprzez Baca » poniedziałek, 10 mar 2003, 17:46

LIPciu : nawet nie czytasz dokładnie moich postów, ale to już bez znaczenia. Jeśli mało wiem, to cieszy mnie fakt, że moja wiedza dzięki Twoim wiadomościom zostanie poszerzona. Myślę, że cieszą się również uczestnicy tego forum, żyjący blisko rok w przeświadczeniu, że Michał został zdyskwalifikowany z powodu nieprawidłowej zwężki przy turbinie. Tak więc myślę, że już wkrótce wiadomość, która została opublikowana w tym miejscu
http://www.autoklub.pl/szukaj/newsshow. ... &p=1&npp=8
zostanie zlikwidowana albo porawiona przez administratorów Autoklubu. Przecież w jakim celu ma znajdować się kłamliwa według Ciebie informacja?
Może zdradzisz nam skąd zaczerpnąłeś taką informację? Chyba nie jest to dla Ciebie tajemnicą?
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez LIPciu » poniedziałek, 10 mar 2003, 23:21

Baca napisał(a):Może zdradzisz nam skąd zaczerpnąłeś taką informację? Chyba nie jest to dla Ciebie tajemnicą?


choćby z samych rozmów z kościuchem.
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez Wilu » wtorek, 11 mar 2003, 00:11

LIPciu co ty za głupoty wypisujesz o tym Bębenku i tym kole zamachowym. nie potrafisz przyznać się do błędów. nie zamierzam wtrącać się w te przepychanki słowne, ale to już jakaś przesada. nic to ja jakoś Ci nie wierzę i nie daję się przekonać, bo z różnych źródeł wiem, że wiem i słusznie wiem. a Ty nie.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Baca » wtorek, 11 mar 2003, 23:03

Wilu: dzięki za reakcje. Widzę, że podobnie jak mnie zależy Tobie i zapewne pozostałym użytkownikom, aby pojawiały się na forum same wiarygodne informacje.
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez LIPciu » wtorek, 11 mar 2003, 23:11

jasne chłopaki jasne....
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez Wilu » środa, 12 mar 2003, 19:24

cokolwiek bym nie napisał to i tak LIPciu pozostanie niereformowalny.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez LIPciu » środa, 12 mar 2003, 23:25

jeśli chodzi o tą sprawe to musze ci przyznać racje. Nie zmienie swojego zdania :(
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron