Rajd Polski rundą mistrzostw świata 2009!

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

noclegi

Postprzez koxiu » środa, 20 lut 2008, 12:42

taka moja sugestia :idea: : jesli chcecie nocowac blisko bazy rajdu to radze juz rezerwowac noclegi 8) od razu mowie ze wagabunda w mikołajkach cala zarezerwowana przez PZM a ja wczoraj zarezerwowalem jedne z ostatnich najtanszych domkow na leśnej polanie. Wczesniej dzwonilem w 2 miejsca no i bylo juz za poźno. ofc mam na mysli rok 2009 :lol:
koxiu
 
Posty: 31
Dołączył(a): niedziela, 26 mar 2006, 19:01
Lokalizacja: Pszczyna


Postprzez Świder » środa, 20 lut 2008, 13:19

hehe nie ma to jak mieszkać dwa kroki od rajdu MŚ :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Świder
N3
 
Posty: 359
Dołączył(a): sobota, 30 cze 2007, 12:38

Postprzez padre-mk3 » środa, 20 lut 2008, 13:42

nie chwal sie bo ci wszyscy na chate wjada przed rajdem.
a z tymi noclegami to prawda czy tylko blef?
www.racebook.pl/polishmotorclub
Avatar użytkownika
padre-mk3
A5
 
Posty: 761
Dołączył(a): piątek, 21 kwi 2006, 10:01

Postprzez Cogonieznajom » środa, 20 lut 2008, 13:44

padre-mk3 napisał(a):nie chwal sie bo ci wszyscy na chate wjada przed rajdem.
a z tymi noclegami to prawda czy tylko blef?


jak zadzwoniłem zeby zarezerwowac na ten rok na rajd polski moja stałą miejscówę (1km od centrum Mikołajek) to Pani powiedziała, że nie ma problemu... nie znam sytuacji w innych agroturystykach itp, ale wydaje mi się, że rezerwowanie na 1,5 roku wczesniej noclegu to jakaś paranoja!
Tak czy inaczej, warto wcześniej rozejrzeć się za spankiem, albo kupić wygodny namiot i charczeć za darmo przy odcinku!! Ja w 2009 właśnie tak zrobię!:)
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez koxiu » środa, 20 lut 2008, 14:02

to nie jest blef, w styczniu dzwonilem na nowe sady (bylem tam w zeszlym roku) i udalo mi sie zarezerwowac miejscówe na ten rok. Natomiast na rok 2009 caly obiekt jest juz zarezerwowany (przypuszczam ze zarezerwowal go albo organizator albo jakis team) wiec musialem szukac dalej. Nie strasze ale z czasem mozecie miec problem :)
koxiu
 
Posty: 31
Dołączył(a): niedziela, 26 mar 2006, 19:01
Lokalizacja: Pszczyna

Postprzez kremer » środa, 20 lut 2008, 15:46

wreszcie jakas pozadną, a raczej przejrzystą stronę zrobili bo te ostatnie to byla tragedia - ciekawe kiedy podadza harmonogram, bo powinni jakos wczesniej...

co do noclegow to bez jaj :) nie popadajmy w paranoje :) zreszta ja nie rozumiem po co sie pchac na siłe do mikolajek z noclegiem - no ale kazdy robi jak lubi :)
mam nadzieje, ze organizatorzy wzorem innych rund MS postaraja sie o jakies mprezy towarzyszace szczegolnie wieczorem/nocą :)
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez tojek » środa, 20 lut 2008, 17:54

ja wam moge załatwić nocleg w mikołajakch za rozsądną cene...jeszcze na ta chwile mam pare miejsc na ten rok ?? ktoś chce?? pisać
Kulig Forever [*] 13.II.2004 [*]
Avatar użytkownika
tojek
N2
 
Posty: 107
Dołączył(a): czwartek, 9 lut 2006, 16:30
Lokalizacja: Mikołajki\\ Olsztyn

Postprzez gabrally » środa, 20 lut 2008, 19:17

Cogonieznajom napisał(a):Tak czy inaczej, warto wcześniej rozejrzeć się za spankiem, albo kupić wygodny namiot i charczeć za darmo przy odcinku!! Ja w 2009 właśnie tak zrobię!:)


Haaa, jeszcze nad jakimś jeziorkiem sie rozbić, cieplutko czekać na rajd :D:D O ile wypali to tez tak chce
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez piterr » środa, 20 lut 2008, 22:22

gabrally napisał(a):
Cogonieznajom napisał(a):Tak czy inaczej, warto wcześniej rozejrzeć się za spankiem, albo kupić wygodny namiot i charczeć za darmo przy odcinku!! Ja w 2009 właśnie tak zrobię!:)


Haaa, jeszcze nad jakimś jeziorkiem sie rozbić, cieplutko czekać na rajd :D:D O ile wypali to tez tak chce


Najbardziej praktyczny sposób, sądzę, że takich zapaleńców będzie więcej bo klimacik sprzyja i do odcinków zawsze blisko.
http://www.zgr.com.pl
Avatar użytkownika
piterr
N2
 
Posty: 166
Dołączył(a): wtorek, 16 paź 2007, 21:57
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Miro14 » czwartek, 21 lut 2008, 00:22

Oj będzie się działo! Już widzę te tłumy ;) miejmy nadzieję że po tej imprezie w końcu media zainteresują się rajdami i sponsorów nie będzie brakować :)

Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Miro14
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): czwartek, 16 sie 2007, 22:34
Lokalizacja: Cisownica

Postprzez karcin » wtorek, 26 lut 2008, 21:47

piterr napisał(a):
gabrally napisał(a):
Cogonieznajom napisał(a):Tak czy inaczej, warto wcześniej rozejrzeć się za spankiem, albo kupić wygodny namiot i charczeć za darmo przy odcinku!! Ja w 2009 właśnie tak zrobię!:)


Haaa, jeszcze nad jakimś jeziorkiem sie rozbić, cieplutko czekać na rajd :D:D O ile wypali to tez tak chce


Najbardziej praktyczny sposób, sądzę, że takich zapaleńców będzie więcej bo klimacik sprzyja i do odcinków zawsze blisko.


I klimacik sprzyja komarom :D także lepiej wykupić teraz zapasy OFFa bo w okolicach Mikołajek nic sie już nie znajdzie :P
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Cogonieznajom » środa, 27 lut 2008, 13:28

no polecam OFF i to z dwa wiadra (nie przyjemne doświadczenia z komarami z 2006 !:)...a jeszcze jak w krwi alkohol wieczorem, to już jest hardcore:)

...mam pytanie, czy za rozbicie się na jakimś polu przy odcinku miejscowi gonią strasznie? jak to wygląda, bo chce wczesniej się upewnić, że mnie w nocy jakiś rolnik nie przeora za karę swoim ursusem?:P
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez gabrally » środa, 27 lut 2008, 17:10

Najlepiej jak zapytasz miejscowych, czy nie wypozyczyliby na noc ogrodu. Kiedys tak zrobili moi znajomi, rano dostali jeszcze herbate i troche prowiantu na odcinki :D Milutko ;)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez darude » środa, 27 lut 2008, 17:39

gabrally napisał(a):Najlepiej jak zapytasz miejscowych, czy nie wypozyczyliby na noc ogrodu. Kiedys tak zrobili moi znajomi, rano dostali jeszcze herbate i troche prowiantu na odcinki :D Milutko ;)


heh chyba coś o tym wiem. :wink: Świetnie wtedy było rzeczywiście. Gościnność pierwsza klasa. :D
Obrazek
Michał Elżbieciak / Bartek Wątroba - OGIEŃ!!! :D
Avatar użytkownika
darude
N3
 
Posty: 393
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 17:01
Lokalizacja: Lachowice

Postprzez Anonymous » środa, 27 lut 2008, 17:42

darude napisał(a):
gabrally napisał(a):Najlepiej jak zapytasz miejscowych, czy nie wypozyczyliby na noc ogrodu. Kiedys tak zrobili moi znajomi, rano dostali jeszcze herbate i troche prowiantu na odcinki :D Milutko ;)


heh chyba coś o tym wiem. :wink: Świetnie wtedy było rzeczywiście. Gościnność pierwsza klasa. :D


To ja panowie prosze o namiary do tych miłych ludzi :wink:
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości