--= Relacje z RSMS!!!! =--

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez WRC » niedziela, 16 lut 2003, 01:28

spoko :D Relacja powinna być zaraz po podsumowaniu, czyli w piątek po rajdzie.
Avatar użytkownika
WRC
N3
 
Posty: 311
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:47
Lokalizacja: Wałbrzych


!!!

Postprzez Ford Anglia » sobota, 1 mar 2003, 23:58

Czy mi sie wydaje....czy Pan gac, przestal prowadzic relacje na ES...po naszych opiniach :) Nie no...to jest za piekne. Pan Eryk, ktory komentuje Turcje...wydaje sie przygotowany zdecydowanie lepiej. I nawet dobra wymowa (pomijajac Greonholma)! No jest tez troszke niekonsekwencji...bo raz Freddy Loix (jest Loiksem) a raz (fredi Lua) :) Na razie in plus. co myslicie??!!
Ford Anglia deLuxe
Avatar użytkownika
Ford Anglia
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 21:09
Lokalizacja: Balice

Postprzez pwrc » niedziela, 2 mar 2003, 19:11

WRC napisał(a):do Mich@la: relacje z PCWRC nie ma na eurosporcie, ale od tego roku sa relacje z jWRC, w osobnym 45 minutowym programie, tak było przynajmniej po Monte...


Rzeczywiście bedzie relacja z JWRC w piątek 7.03 o 21.30, 30min. Dobre i to. Podsumowanie po Monte musiałem przegapić. Szkoda że nic nie dają z PCWRC, przynajmniej mnie nic na ten temat nie wiadomo.
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

eryk

Postprzez grandmaster » niedziela, 2 mar 2003, 21:48

No cóż...dużo uwag też można zarzucić słynnemu już p. Erykowi. Ale ma jeden duży plus, że jak są pokazywane on-board'y to milczy :!:
Można posłuchać jak nawija pilot i jak pracuje samochód. Brawo p. Sławny Eryku. 8)
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez Schumi03 » wtorek, 10 cze 2003, 22:40

A co do pana Gaca ,to umówmy sie,że on profesjonalnym komentatorem ani dziennikarzem nie jest i musi mieć naprawde dobre plecy w Eurosporcie,skoro tyle lat go tam trzymają.
Pamiętam kiedyś, gdy relacje z RSMŚ były jeszcze po angielsku,Gac z jakimś drugim kolesiem (Adam Widomski ??? ale głowy sobie nie dam uciąć...) komentwali co roku Le Mans.Bosh co to był za horror... Jak zaczynał mówić pan Grzegorz G. po prostu wciskałem MUTE na pilocie...
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumi03
N3
 
Posty: 363
Dołączył(a): środa, 28 maja 2003, 20:46
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Hultay WRC » środa, 11 cze 2003, 19:36

Dla mnie Gac to cienias. bardzo lubię relacje Borowczyka. No ale szkoda, że akurat Eurosport s Cyfry + się wycofał... :( , więc nie mogę ocenić komentarzy tego nowego komentatora... No ale tego z ABmoteurs to ja zapamiętam na długo. Jak go pierwszy ra usłyszałem , to miałem wrażenie, że to gość z zagranicy, który dopiero nauczył się języka polskiego... A naqjbardziej nieznosiłem jak słyszałem nawijanie pilota, a tu nagle on mi wyskakuje z tymi swoimi "mądrymi" komentarzamii :evil:
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez qbus » wtorek, 24 cze 2003, 14:01

istnieje coś takiego jak podsumowanie Rajdu na Eurosportcie?
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez +RAFAŁ+ » wtorek, 24 cze 2003, 16:17

Chyba jest w piątek(przynajmniej tak mi się wydaje. Najpierw jest czołówka rajdu, a potem relacja ze zmagań S1600(o ile brały udział w tym rajdzie).
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez qbus » wtorek, 24 cze 2003, 16:28

no właśnie w tym problem że loookałem na strone www.eurosport.de i tam nic takiego nie ma :(
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez +RAFAŁ+ » wtorek, 24 cze 2003, 18:17

Na http://www.eurosport.com podają, że 27 czerwca 0 20.30 jest podsumowanie rajdu(1 godzina). We wszystkich krajach eurosport nadaje takie same programy jednocześnie, prawda?
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez !ADI! » wtorek, 24 cze 2003, 23:44

A to u was się nie da się przełączyć języka na angielski? Przecie jeszcze na reciver'ach z Wizji dało się przęłączać między polskim,angielskim, a czasem nawet czeskim.
A co do komentarza to najlepszy jest orginalny [analogowy na Astrze]. Trochę mi ta babka nie pasuje, ale Nicky może być. Ogólnie to tajlepiej jest se oglądnąć relację z ES i TV4 bo one się uzupełniają.
Bo np ES nie pokazuje naszych, a za to TV4 na rzecz naszych tnie "nienaszych" i te eurosportowe bonusy.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez qbus » środa, 25 cze 2003, 09:38

ja odbieram na Astrze eurosport na angielski z niemieckim lektorem... to w końcu jest to podsumowanie czy nie bo bym sobie z przyjemnością dwa oglądnął :)
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez +RAFAŁ+ » środa, 25 cze 2003, 10:26

Ja mam na Cyfrze 2xeurosport. Można zmieniać na nich języki, ale na obu jest to samo w tym samym czasie.
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez tomas » środa, 25 cze 2003, 10:33

a ja mam jakąś tam amatorską kablówkę i odbieram eurosport po polsku i jest mi z tym doberze :) jesli jest relacja z rajdu czy jakiegoś wyścigu to sobie oglądam. relacji z cypru nie objeżę niestety :( w piątek wyjeżdżam i nie będzie mnie przez weekend :( musze poprosić jakiegoś znajomego, żeby mi nagrał i po powrocie do domu będe mógł sobie spokojnie usiąść i obejżeć relacje :)
pzdr
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez !ADI! » środa, 25 cze 2003, 19:06

qbus napisał(a):ja odbieram na Astrze eurosport na angielski z niemieckim lektorem... to w końcu jest to podsumowanie czy nie bo bym sobie z przyjemnością dwa oglądnął :)


Masz może taką opcję "radio" na reciver'ze? Jak to naciśniesz, to zaczną zmieniać się kanały foni dostępnej na danej częstotliwości. Tak zmieniaj aż trafisz na angielski. Tych kanałów jest tam chyba 4 albo 6 w mono i 4 w stereo!
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron