Rally of Turkey

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

*Rally of Turkey*

Postprzez grandmaster » piątek, 7 lut 2003, 19:32

W dniach 26.02-02.02 odbedzie sie trzecia eliminacja RSMS- Rally of Turkey (czyli poprostu Rajd Turcji). Impreza debiutuje w randze WRC i zastapila w kalendarzu Safari Rally, ktory nie przynosil korzysci finansowych, a trzeba bylo jeszcze do niego dokladac. Data Rally of Turkey jest juz ustalona jednak nie wiadomo czy rajd ten sie odbedzie.
Wszystko to za sprawa rzekomej wojny USA vs. Irak. Jak wiadomo tureckie bazy wojskowe udostepnily swoje tereny dla wojsk amerykanskich i wrazie ataku ze strony Iraku celem moga okazac sie wlasnie bazy wojskowe w Turcji. Dziekujemy wujku Bush'u :x
Natomiast baza...tym razem rajdu jest miasto Kemer,Antalya
Start przewidziany jest na piatek:28.02 o godz. 8.00, a meta na niedziele: 02.03 o godz. 15.45

Wiecej info. na: http://www.rally-of-turkey.org/
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza


Truskawka...

Postprzez grandmaster » sobota, 8 lut 2003, 18:24

Do 'Truskawa':

Dzieki za Twojego 'priva' ale mogles smialo ta wiadomosc umiescic tutaj (zawsze mialbys jednego posta wiecej :idea: ).
Szanuje rowniez to co napisales chociaz z drugiej strony troche Ci sie dziwie. Jesli sledzisz 'uwaznie' forum MS to powinienes zauwazyc iz temat Rajdu Szwecji istnial duzo wczesniej nim ropoczal sie Rajd Monte Carlo i nikt nic nie mowil ze jest zle.
Wydaje mi sie ze poprostu jestes zly ze to ja zalozylem ten temat a nie Ty...mam nadzieje ze nie jestes 'obrazalski'. Jesli chodzi news'y to nie stety nie dysponuje nowszymi ale jesli Ty masz jakies to podziel sie z innymi uzytkownikami.
Natomiast w planie mam zamiar zalozyc kolejne tematy odnosnie zblizajacych sie rajdow ale na to jest jeszcze czas...no chyba ze Ty bedziesz tym #1. I nie mam zamiaru usuwac tego tematu skoro za pare dni milabym go znowu zalozyc. Nie sadzisz ze to bez sensu... :?: (o to moje pytanie ktorego we wczesniejszym poscie nie bylo, masz szanse teraz odpowiedziec).

Pozdrawiam. 8)
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez thompson40 » sobota, 8 lut 2003, 19:28

dobrze że tamat ten istnieje, teraz jesli ktoś będzie miał jakieś informacje o tym rajdzie będzuie mógł je napisać tutaj a nie np. w temacie " rajd szwecji" :)
nie wiem jaka jest charakterystyka tego rajdu ale już teraz trzymam kciuki za Colin i Petera, za Kuchara i za wzystkich ;) oby nie wygrał Marcus bo to może być ciekawy sezon...
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

a jednak...

Postprzez grandmaster » sobota, 8 lut 2003, 19:31

Dzieki 'thompson40'...juz myslalem ze bede musial usunac ten temat :wink:
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez marcin » sobota, 8 lut 2003, 20:27

do Grandmaster : Bardzo dobrze że założyłeś ten temat !!!!!!!!
Kto będzie miał już jakieś informacje albo newsy to tu napisze i bedzie ok. Nierozumiem ludzi którzy sie Ciebie czepiają o ten temat przecież nic się nie stało . Jak tylko cos znajde o Turcji to tu napisze :D
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez thompson40 » sobota, 8 lut 2003, 22:50

marcin napisał(a):do Grandmaster : Bardzo dobrze że założyłeś ten temat !!!!!!!!
Kto będzie miał już jakieś informacje albo newsy to tu napisze i bedzie ok. Nierozumiem ludzi którzy sie Ciebie czepiają o ten temat przecież nic się nie stało . Jak tylko cos znajde o Turcji to tu napisze :D


dokładnie tak, a ci którym nie pasuje to że ktoś zakłada taki temat niech nie czytają, przecież nikt ich nie zmusza...
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez Tomisny » poniedziałek, 10 lut 2003, 01:53

Cos mi sie wydaje ze ten rajd moze sie nie odbyc...
Za blisko do granicy z Irakiem...a przeciez moze byc goraco.

Poza tym napewno nikt nie bedzie narazal zawodnikow i ekip jesli bedzie jakakolwiek niepewnosc...
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Truskawa » wtorek, 11 lut 2003, 15:31

Wydaje mi sie ze poprostu jestes zly ze to ja zalozylem ten temat a nie Ty...mam nadzieje ze nie jestes 'obrazalski'.

Nie jestem zły że ktoś inny założył taki temat wcześniej ponieważ zadko zakladam tematy i masz dobra nadzieje - nie jestem obrazalski:). Nie chodziło mi o to zebys usuwal posta - to bez sensu - wydawalo mi sie ze jest na niego troche za wczesnie..... A jesli chodzi o Rajd Szwecji to pojawil sie temat na tyle wczesnie bo mieli w nim startowac polacy...... wiec dyskusja byla ozywiona - kto czym jaki wynik ... hehe napiecie przedrajdowe :) ja tez pozdrawiam...
.:: Do zobaczenia na oesach ::.
Avatar użytkownika
Truskawa
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 15:17
Lokalizacja: Kraków

Postprzez TommiCrazy » wtorek, 11 lut 2003, 19:22

Ja was kurde pogodze !!!!! nowym postem :P
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez thompson40 » wtorek, 11 lut 2003, 20:48

Truskawa napisał(a):Wydaje mi sie ze poprostu jestes zly ze to ja zalozylem ten temat a nie Ty...mam nadzieje ze nie jestes 'obrazalski'.

Nie jestem zły że ktoś inny założył taki temat wcześniej ponieważ zadko zakladam tematy i masz dobra nadzieje - nie jestem obrazalski:). Nie chodziło mi o to zebys usuwal posta - to bez sensu - wydawalo mi sie ze jest na niego troche za wczesnie..... A jesli chodzi o Rajd Szwecji to pojawil sie temat na tyle wczesnie bo mieli w nim startowac polacy...... wiec dyskusja byla ozywiona - kto czym jaki wynik ... hehe napiecie przedrajdowe :) ja tez pozdrawiam...


a przegraszam, czy w rajdzie Turcji to nie jadą polacy???? chyba że ja o czymś nie wiem....
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez rav » wtorek, 11 lut 2003, 21:36

Dobrze że założyłeś ten temat. Przynajmniej jest ożywiona dyskusja dlaczego założyłeś ten temat. Wszystkich zainteresowanych dalszą dyskusją zapraszam do tematu "czy grandmaster powinien zakładać temat o rajdzie Turcji?" założonego przeze mnie. Tutaj można dyskutować np. o szansach Tomka Kuchara, jego konkurencji, czy specyfice trasy.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wilu » wtorek, 11 lut 2003, 21:57

rajd powinien być ciekawy ze względu na to, że wyrównają się szanse poszczególnych zawodników. liczył się będzie odpowiednio dokładny opis, i dużą rolę odegra szczęście. Rajd powinien obfitować w wiele spektakularnych wypadków, właśnie spowodowanych błędami opisu. No cóż zobaczymy jaka dzieli różnica czołówkę światową i Tomka Kuchara, który choć tym razem nie będzie z powyższego powodu na straconej pozycji. Napewno dużą rolę odegra tu doświadczenie, lub też młodzieńcza fantazyjna szarża. obaczymy wszystko, już za jakieś 3 tygodnie. może także dojść do precedensu, kiedy jakaś amerykańska niedouczona załoga, weźmie samochód wrc za iracki wóz bojowy i zbombarduje omyłkowo odcinek specjalny, eliminując bogu winną wrcówkę.

co do słuszności tematu, to jest on jak najbardziej potrzebny by komentować na jego łonie, przebieg zawodów jak i zwiazane z nim różniaste okoliczności bojowo - rajdowe.

no to i tyle
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

wilu...

Postprzez grandmaster » środa, 12 lut 2003, 20:17

'Wilu'...lepiej nie kracz bo tak bedzie.

Co do rajdu to mam nadzieje ze sie odbedzie bez zaklocen.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez John_B » piątek, 14 lut 2003, 18:57

Co to za znaczenie kto zakłada ważne aby jak najwiecej informacji sie znalazło :D Mam nadzieję zę uda mi się dołączyc do forum 20 II jeśli tylko nie wyjadę to zajrzę akurat w tym czasie byłem w Polanicy[/quote]
John_B
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 6 lut 2003, 18:24
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez rav » piątek, 14 lut 2003, 21:48

Tu chodzi o sławę. Nick założyciela tematu widnieje w rubryce do końca istnienia forum. Pozatym to dodatkowy post do rangi.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron