"goły" focus???

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez thompson40 » poniedziałek, 3 lut 2003, 20:27

Foka Puma :D
a grandmaster dobrze mówi. malowanie to bardzo ważna rzecz. osobiście bardziej podobała mi się foczka np. delecoura (ta biała z napisem RS z '01 roku) niż Colin i Carlosa. ta niebieska którą w zeszłym roku jeździł Duval też była ciekwasza niż Colin i Carlosa - dla mnie oczywiście. chociaż i tak Focus zawsze miał całkiem fajne malowanie. ale i tak najlepsze malowanie ma Impreza :twisted: :twisted: :twisted: od wielu lat bardzo podobne. jeśli ktoś kupuje Impreze to na 99% bedzie to niebieski metalik ze złotymi felgami :D przynajmniej ja bym tak zrobił (ewentualnie wchodzi jeszcze w gre srebrna lub żółta :twisted: )
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów


Postprzez Wilu » poniedziałek, 3 lut 2003, 20:46

no nie wiem niewiem Grandmaster pisze coś o marketingu i o kolorkach, oki może ma i rację, ale wydaje mi się że podniecanie się kolorkami to jakiś absurd, jak komuś podoba się focus to niekoniecznie musi kupować go w kororach znanych z rajdów, a impreza wszyscy bujają się granatami z złotymi kołami, to tak jakby innych kolorków nie było zupełnie, misiek już wielokolorowy. oczywiście to jaki kolor wybierzemy jest kwestją gustu, ale tak naprawdę czy jakiś team posiada naprawdę spoko malowanie, miom zdaniem nie, ale to tylko moje zdanie, dodam jeszcze że dyskusje o kolorkach są naprawdę bez sensu nie??
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez thompson40 » poniedziałek, 3 lut 2003, 21:00

no bez sensnu ,ale i tak uważam że nazwa "Subaru" dla wielu kojaży się z granatowym samochodem sportowym ze złotymi felgami i właśnie przez rajdy Subaru ma taki wizerunek (u wielu ludzi co nie znaczy u wszystkich)
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

wiem co mowie...

Postprzez grandmaster » poniedziałek, 3 lut 2003, 21:07

'Wilu'---->wiem co mowie...wierz mi 8)
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

puma...

Postprzez grandmaster » poniedziałek, 3 lut 2003, 21:29

To dziwne ale na www.puma.com nie ma zadnych informacji odnosnie rzekomych kontraktow. :shock:
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez Piccolo_Jr » poniedziałek, 3 lut 2003, 22:30

No więc z tą Pumą to macie rację.... Ale nie do końca. Puma nie będzie na razie sponsorem głównym Forda. I dlatego nie będzie jej na samochodach WRC. Jej logo pojawi się na samochodach serwisowych. Tak więc co do Malowania Focusa chyba jednak nic się nie zmieni.
How do they do it, why do they do it, riding and crushing, and riding and winning, and always faster and faster and faster....
Avatar użytkownika
Piccolo_Jr
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez adam » niedziela, 9 lut 2003, 18:18

calkiem fajnie wyglada focus Kuchara w barwach WTS
Dytki the best!!!
Avatar użytkownika
adam
N1
 
Posty: 62
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 10:43
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez marcin » niedziela, 9 lut 2003, 20:55

Mi też się podoba ta foka Kuchara- ładnie by wyglądała w pierwszej dziesiatce MŚ :lol: :D :D :D :wink:
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Tomisny » poniedziałek, 10 lut 2003, 01:46

Focus Kuchara beznadziejny...zeby zobaczyc o co chodzi trzeba sie dobrze przygladac... Za malo spojne i zbyt oszczedne...z daleka robi negatywne wrazenie. Ale to oczywiscie tylko moje zdanie...


Dziwne to z tym Fordem i malowaniem. Przeciez kontrakt z Martini to jedna z wazniejszych spraw z tego wymiaru tego sportu a przeciez w przerwie nic nie bylo slychac o ewentualnym zakonczeniu umowy...
Co do kondycji finansowej M-sportu to bym sie nie obawial... No ale jak juz zmienili design, to mogli bardziej sie postarac. Juz ten wzor Delacoura z 2001 na bialym focusie byl duzo lepszy...mimo ze rownie prosty. A ten to tak walniety jakby przypadkiem...
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin

malowanie...

Postprzez grandmaster » poniedziałek, 10 lut 2003, 20:11

Malowanie Kuchara jest malo czytelne i malo agresywne.
Mogli go zrobic calego czarnego albo zolto-czarnego.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez Wilu » poniedziałek, 10 lut 2003, 23:16

mogli zrobić niewidocznego, takiego jak w nowym 007 Bondzie.

oby zadowolony był sponsor, i jemu się to podobało. przecież to on wykłada fundusze, a z nami kibicami zawsze będzie tak, że jednym się będzie a innym nie.

a tak na marginesie, pomysł nawet niegłupi tylko braki i nekonsekwencja w jego wykonaniu.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez thompson40 » poniedziałek, 10 lut 2003, 23:20

no fakt, malowanie tego focusa była delikatnie mówiąc nie ciekawe. mogliby z tych kolorów zrobić coś naprawdę fajnego. no ale chyba sponsor decyduje jak ma samochód wyglądać, może się mylę.
najładniejszy focus to ten delecoura z sezonu 01, przynajmniej dla mnie :)
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez Tomisny » wtorek, 11 lut 2003, 00:02

Wilu: taki lakier jak u Bonda to by juz napewno na badaniu technicznym nie przeszedl... :lol:
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez **FanKuzaja** » wtorek, 11 lut 2003, 12:35

Widze że rozmowa się tyczy na temat malowania Forda Focusa a wienc i ja wtronce swoje 5 zdań 8)

Co do malowań Focusa 01 Delecoura jednym słowem było to malowanie proste a zarazem wyrazne. Gdzieś nawet widziałem w internecie Malowanie kalkomani na modele w tych barwach koszt cos koło 15 Euro .

A co do malowania nowego Focusa WRC 03 jak dlamnie projekcik jest fajny tylko przez te 2 lata przyzwyczaiłem się do kolorowych Focus-ów z barwami Telefonica a tutaj teraz jest kiszka.

Ale zato malowanie Focusa 03 ma swoje plusy. Jest to znów wmiare prosty projekcik dobrze wkomponowany w białego Focusa . Po bokach Focusa 03 te duże naklejki RS robią jako dwie funkcje w dzień są zwykłymi nakljekami a w nocy są jeszcze pokryte folią odblaskową.

http://www.autoklub.pl/fotogalerie/domi ... mc_111.jpg - Foto Dominik Kalamus

Można zaobserwować jak sie zachowuje niebieski napis RS cieniutkimi paseczkami.

Co do Focusa Kuchara to nakljeki zadna refewelacja a nawet bym powiedział Kiszka zero jakiegoś ładnego Desingu (Niewiem ja sie to pisze), ale to kwesta gustu jednemu morze sie podobac a drugiemu nie.

Focus Kuchara powinien mieć malowanie agresywne żeby już go z daleka było widać i żeby kibic wiedzał kto jedzie.
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Tomisny » wtorek, 11 lut 2003, 14:06

Mnie sie na przyklad podoba Morze Adriatyckie... a dugiemu nie... no ale morza nie robia jako dwie funkcje... :?


Wybaczcie....nie wytrzymalem :lol:
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron