Kłopoty Hyundai'a a sponsoring!

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez Ford Anglia » środa, 29 sty 2003, 23:36

Myślę , że lifting Accenta przyjdzie wraz z nowa specyfikacja. Z tego co pamiętam, to nowe accenty nie są przedstawiona na początku sezonu, tylko gdzieś w okolicach Marca, wtedy wygasa...ten 1 roczny okres na patenty i można wprowadzać nowe. Jeżeli teraz by wprowadzili zmiany, to ten okres skrocilby im się do 9 miesięcy.... czyli teraz było by OK., ale za rok, mieli by te 4 miesiące za mało! Accent sprzedawany na zachodnich rynkach, to ten sam accent tylko w nowej skorze. Ma zmieniony gril, światła i reflektory oraz tylne klosze. Przyznaje....tyłek ma teraz piękny...przód cos a`la coupe! (to nowe). Ford zmienił przodzik focusa....po FL, wtedy nowe światła z kierunkowskazami trafiły tez do WRCka. Seat tez liftował swoja Cordobe.... tak, że Accent, też się doczeka w Evo4 , nowej buzi...bo to przecież dla koncernu kluczowe znaczenie marketingowe! Poczekajmy do ..... się zobaczy....P.S ? A dźwięk, to ma naprawdę najlepszy! Te gwizdy....

Co do sponsoringu tytoniowego.....mysle ze Jacques Vinlleve bierze tyle kasiory, ze na Hyundaia nie starczy.... ale kto wie...np. taka Milka. jak Peugeoty maja jeżdzic w Toblerone, to ja proponuje nowy : Milka Hyundai Rally Team, a jak kawe...to.....Jacobs ford Team....i zeby tak Skody nie zostawiac samej......to do shella barwowo bedzie pasowac Lipton Tea Skada Team :D
Ford Anglia deLuxe
Avatar użytkownika
Ford Anglia
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 21:09
Lokalizacja: Balice


Postprzez Ford Anglia » środa, 29 sty 2003, 23:37

Myślę , że lifting Accenta przyjdzie wraz z nowa specyfikacja. Z tego co pamiętam, to nowe accenty nie są przedstawiona na początku sezonu, tylko gdzieś w okolicach Marca, wtedy wygasa...ten 1 roczny okres na patenty i można wprowadzać nowe. Jeżeli teraz by wprowadzili zmiany, to ten okres skrocilby im się do 9 miesięcy.... czyli teraz było by OK., ale za rok, mieli by te 4 miesiące za mało! Accent sprzedawany na zachodnich rynkach, to ten sam accent tylko w nowej skorze. Ma zmieniony gril, światła i reflektory oraz tylne klosze. Przyznaje....tyłek ma teraz piękny...przód cos a`la coupe! (to nowe). Ford zmienił przodzik focusa....po FL, wtedy nowe światła z kierunkowskazami trafiły tez do WRCka. Seat tez liftował swoja Cordobe.... tak, że Accent, też się doczeka w Evo4 , nowej buzi...bo to przecież dla koncernu kluczowe znaczenie marketingowe! Poczekajmy do ..... się zobaczy....P.S ? A dźwięk, to ma naprawdę najlepszy! Te gwizdy....

Co do sponsoringu tytoniowego.....mysle ze Jacques Vinlleve bierze tyle kasiory, ze na Hyundaia nie starczy.... ale kto wie...np. taka Milka. jak Peugeoty maja jeżdzic w Toblerone, to ja proponuje nowy : Milka Hyundai Rally Team, a jak kawe...to.....Jacobs ford Team....i zeby tak Skody nie zostawiac samej......to do shella barwowo bedzie pasowac Lipton Tea Skada Team :D
Ford Anglia deLuxe
Avatar użytkownika
Ford Anglia
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 21:09
Lokalizacja: Balice

Postprzez Wilu » czwartek, 30 sty 2003, 16:53

a tu się okazuje, że w rajszie szwecji trzy hyiundaiki fabtyczne są wystawione, więc może jednak tak źle nie jest jakby na to wyglądało, no nie? Może trzeci kierowca wniusł jakiś budżecik na ten start. Karuzela kręci się dalek, bravo Hiunday btavo
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Ford Anglia » czwartek, 30 sty 2003, 19:18

Ten (Ta) trzeci kierowca, to Natallie Barrat, ktora juz od 2 lat wynajmuje Hyndaia od MSD...jako 4 pol fabryczny i powiem szczerze, ze patrzac na jej wyiki...to raczej nie moze sie przebic w zadnym rajdzie poza 20. Kuchar jak jezdzil, to objezdzał Ją regularnie...ale musi byc kobitka dziana...bo jej samochod nie mial jakiegos tam sponsora głównego, lecz jakies gwiazdki. Od kad pamietam...jak jeszcze lancerem jezdzila to gwiazdki, potem accent evo 1 i gwiazdgi..evo2 i evo 3 to samo...a hyundaiowi, kasy brakuje, wiec moze usmiechneli sie do "gwiazdek" szcześcia Natalie. A pozatym, mysle, ze zatrudnienie kobitki, ma na celu wywołanie medialnego szumu wokół stajni (ihaahahaa) Hyundaia. Bo przeciez ona ti tak by pojechala...tylko zamiast w barwach ....gwiadek...w barwach Accenta. No to tyle....
Ford Anglia deLuxe
Avatar użytkownika
Ford Anglia
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 21:09
Lokalizacja: Balice

Postprzez Wilu » czwartek, 30 sty 2003, 21:52

"Po fińskiego kierowcę sięgnął natomiast Hyundai. Trzecim Accentem WRC pojedzie Jussi Valimaki"

więc nie wiem dlaczego Fordzie tą biedną kobietkę tak męczysz?
Chyba że przeżyła metamorfozę, zmiana płci i nazywa się teraz Jussi Valimaki co?

A to obiecujący drive znający dobrze trasę ma szansę na dobry wynik, poza tym jest zgłoszony jako punktowiec a o Natalce cisza, żadnego medialnego rozgłosu.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez darekH » piątek, 31 sty 2003, 11:14

ja tam uwazam ze hultaj to jest w miare konkurencyjny samochod, tylko ci kierowcy sorry wybaczcie ale schwarz to koles z innej epoki, jak sa rajdy asfaltowe to ja tylko czekam na jego bo wiadomo ze bokami jezdzi, to jest podobna szkola do eriksonna ( ten swoja droga to taaakie boki zapina ), fredy tez chyba nie ma juz tego blysku co kiedys w toyocie, moim zdaniem zle mu zrobilo przejscie do Mitsubishi bo to byl calkiem inny samochod, poza tym team faworyzowal tommiego (nic w tym zlego), kilka razy pokazal np. szwecja 2002 ze potrafi byc szybki ,ale coz samochod bez doinwestowania nie bedzie konkurencyjny, ja mam nadzieje ze hultaj znajdzie sponsora i wszystko bedzdie oki, no zyczylbym sobie jakis innych kierowcow, mysle ze gdyby doszlo do trnsferu Sainza , to pozwolilo by to na dopracowanie auta, do wysokiego poziomu!!! Ale to tylko marzenia :D
Avatar użytkownika
darekH
N2
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:28
Lokalizacja: Gdansk

Postprzez Piccolo_Jr » piątek, 31 sty 2003, 13:59

Mogą sobie zatrudnić nie wiem kogo ale jak samochód będzie niedoinwestowany to nawet najlepszy kierowca nie zrobi nim dobrego wyniku.
How do they do it, why do they do it, riding and crushing, and riding and winning, and always faster and faster and faster....
Avatar użytkownika
Piccolo_Jr
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez mototom » wtorek, 4 lut 2003, 11:38

DarekH, ja bym Loixa nie skreślał jeszcze. Wydaje mi się, że gdyby wsiadł w konkurencyjny samochód to by śmigał jak Toyotą albo i szybciej. Monte Carlo, Szwecja rok temu to dobry przykład. Co do Schwarza to mało jest tak dobrych kierowców testowych jak on. Szkoda, że Hyundaiowi kończy się kasa ale może znajdą jakiegoś sponsora, bo inaczej to 4 ewolucji accenta raczej napewno nie będzie.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Schwarz

Postprzez grandmaster » wtorek, 4 lut 2003, 20:59

Zgadzam sie co do Schwrz'a ze jest dobrym 'testerem', poza tym ma doswiadczenie. Natomiast innym aspektem dlaczego dalej jezdzi to fakt ze ma dobrych prywatnych sponsorow. Jest to podobny przyklad jak 'El Matadora', z tym ze 'KingCarlos' osiaga wyniki (i to nie jest tylko wina lepszego samochodu).
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez Wilu » wtorek, 4 lut 2003, 21:31

może już Schwarc takim ogniem jak na początku lat 90 nie śmiga, ale musicie przyznać, jeździ przepięknie, czy w skodzie czy hultaju takie rogale zapina, wszyscy po asfaltach raczej na okrągło a on slajdziki piękniutkie odpierdziela, i to jego niezaprzeczalny atut, kibice go kochają, przynajmniej ja jestem jego fanem,
a Fredi to swego czasu niesamowicie się zapowiadał, ale i w tamtym sezonie kilka miał takich przebłysków formy, co mogło by dać do myślenia jego przeciwnikom, powinni go sprubować np w cytrynie, ciekawe jak by sobie radził
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Truskawa » wtorek, 4 lut 2003, 21:46

Ja jakoś nie wierze w klopoty Hyundaia z news opublikowanego przez FIA wynika: - wypowiedź Jussi Valimaki ".. We took part on the Arctic Rally as a test run..... Czyzby Hyndai zatrudnil Jusso jako test drivera do sprawedzenia ustawien zimowych ? - w koncu zbliza sie Szwecja...
.:: Do zobaczenia na oesach ::.
Avatar użytkownika
Truskawa
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 15:17
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Wilu » wtorek, 4 lut 2003, 21:56

możliwe że chłopak testy przeprowadzał w warunkach bojowych, możliwe miało by to sens, tylko czy shakedown wystarczy aby Fredi i Armin ustawili swoje autka bez żadnych testów, toż to strata kilku pierwszych oesów ewidentna
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

wiedza...

Postprzez grandmaster » środa, 5 lut 2003, 18:44

Napewno wiedza co robia... :idea:
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez Piccolo_Jr » czwartek, 6 lut 2003, 14:34

Ja bym powiedział raczej: robią co mogą.
How do they do it, why do they do it, riding and crushing, and riding and winning, and always faster and faster and faster....
Avatar użytkownika
Piccolo_Jr
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Wilu » czwartek, 6 lut 2003, 19:04

dziś fredi osiągnął 4 czas na shakedowne mimo tego, że to były jego pierwsze testy na śniegu. niewiem jeszcze co to oznacza ale o ile się nie mylę to może być zapowiedź dobrego wytępu belga, który jak wszyscy wiemy błyszczał w tamtym roku, osobiście życzę mu tego jak i całemu zespołowi.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 119 gości