Kłopoty Hyundai'a a sponsoring!

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez Hultay WRC » czwartek, 18 wrz 2003, 21:23

Poszerzenie kalendarza to tylko jeden z powodów dla których Hyundai się wycofał. P prostu tak jak mitsubishi chcą zająć się samochodem z espołem itp. Szkoda tylko że zapowiadają powrót dopiero za dwa lata. No i zawsze to była jakaś szansa dla naszych aby się do fabryku załapali...
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce


Postprzez Wilu » piątek, 19 wrz 2003, 14:57

największym problemem był jakiś księgowy który rozdziela fundusze, lub jakiś dyrektor któremu WRC nie leżało, nie interesowało, było mu obojętne. MSD pewnie żądało też sporej kaski, ale inżynierowie, testy, kierowcy kosztują przecież, jak się ma jakieś aspiracje. po obcięciu kosztów się okazało że jest lipa. widać strategicznego sponsora się znaleść nie udało, który by kaskę wyłożył na team bez wyników, a to taka pętla która się na programie WRC zaciskała. no i się zacisneła. przypuszczalne koszty na team w 2004 roku były by przeogrone, przez to roczne zaniedbanie i mamy stratę ogromną. szczerze jak by się na rok wycofał peugot to bym przeżył, ford ale hultay lub skoda w życiu.

ps. to tylko moje imaginacje flustracji.

ale ale

"Z ostatnich doniesień wynika natomiast, że koreański zespół chciałby kontynuować walkę w przyszłym sezonie mistrzostw świata. Jak powiedział przedstawiciel Hyudai Motor Europe, koncern chce się otrzymać od MSD dokładne informacje, na co wydawane są inwestowane przez kocern pieniądze. - Czekamy z otwartymi ramionami. Kolejny krok należy do MSD - powiedział przedstawiciel Hyundaja."
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Wilu » sobota, 27 wrz 2003, 16:53

łudziłem się, ale optymizm ze mnie wyparował gdy się dowiedziałem, że MSD nie wybrało się do tej pory do Włoch. i cholera wie czy gdziekolwiek się w tym roku wybierze. :evil:
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

cron