Sezon 2007

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez Saruto » sobota, 9 gru 2006, 09:32

Ktoś wie czy Antony Warmbold planuje znowu starty w MŚ? Bardzo sympatyczny zawodnik, troche szkoda że nie miał czym jeździć w tym sezonie.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice


Postprzez Marmetal » sobota, 9 gru 2006, 11:46

Saruto napisał(a):Ktoś wie czy Antony Warmbold planuje znowu starty w MŚ? Bardzo sympatyczny zawodnik, troche szkoda że nie miał czym jeździć w tym sezonie.


Właśnie, Antoś :D. Zupełnie o nim zapomniałem :D. Myślę, że Warmbold nie będzie już chciał wrócić do MŚ, bo po pierwsze starty są bardzo drogie, a po drugie za dobrze mu nie szło.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Miko » poniedziałek, 11 gru 2006, 18:19

Jest ktos w stanie przetlumaczyc te 3 teksty lub chocby ich kluczowe fragmenty?
http://www.ewrc.cz/2006/show.asp?clanek=4831
http://www.ewrc.cz/2006/show.asp?clanek=4829
http://www.ewrc.cz/2006/show.asp?clanek=4824

edit:
Garde i Khalid AlQassimi w Mitsubishi!
Avatar użytkownika
Miko
N3
 
Posty: 317
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2006, 15:39
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki

Postprzez Marmetal » czwartek, 14 gru 2006, 20:47

Mitsubishi wraca w przyszłym roku! Niezmiernie się cieszę, będzie to kolejny zespół startujący w MŚ 2007. Obsada będzie niesamowita a ilość fabrycznych/półfabrycznych aut WRC w każdym rajdzie powinna oscylować w granicach dwudziestu, jak za dobrych lat. Zespół wystartuje w dwunastu europejskich rajdach, a jego kierowcami będą ku mojemu zaskoczeniu: Gardemeister i al-Qassimi. Zobaczymy jak sobie poradzą, szczególnie ten drugi. Z kolei Henning Solberg wystartuje w MŚ 2007 Focusem WRC 06 we wszystkich eliminacjach. Oj, będzie się działo.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Cendra » czwartek, 14 gru 2006, 23:58

na autoklub.pl pisali coś ze H.Solberg mial propozycje bycia liderem fabrycznego Teamu :?: o ktory zespol chodzi, napewno nie Cytryna, Ford i Subaru. wspomnieli tez ze mial by sie wozic słabym autem... moze to właśnie Mitsu :?: czy ktos wie o ktory zespol chodzilo? IMO dobrze wybral :)
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Postprzez bullitt » piątek, 15 gru 2006, 13:02

Oj poprzewracało się w dupach, poprzewracało się....

Xevi Pons poinformował na swojej stronie internetowej, iż rezygnuje z dalszych startów w mistrzostwach świata - pomimo udanej końcówki sezonu i kilku konkretnych propozycji.

"Nikt nie udzielił minimalnych gwarancji umożliwienia walki o podium w sezonie 2007, co było moim celem - czytamy w oświadczeniu. - Nikt nie mógł zaoferować dobrego programu testów. Akceptacja takich warunków oznaczałaby zmarnowanie całej pracy, jaką dotąd wykonałem. To bardzo smutne, ale takie jest życie. Zamierzam kontynuować normalne treningi i utrzymywać się w formie, licząc na szansę powrotu, gdyby w przyszłości któryś z teamów zechciał skorzystać z moich usług".

Dzisiaj mija termin zgłoszeń do mistrzostw 2007 i powinno się wyjaśnić kilka zagadek. Kursują plotki o żółtym Lancerze dla Gigiego Gallego na 16 rund, o Xsarze w barwach Red Bulla dla Krisa Meeke'a, o tym, że OMV zamierza przenieść Manfreda Stohla do IRC w Peugeocie 207 S2000.

Że niby co? Że lepszy od Loeba, Gronholma, Hirvonena i Solberga? Z czym do ludzi. Do podium jeszcze daleko ale przede wszystkim więcej pokory...
Mniej pisać, więcej czytać, a jeśli pisać, to tak, żeby inni czytali...
Avatar użytkownika
bullitt
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): czwartek, 13 lis 2003, 00:56
Lokalizacja: San Francisco

Postprzez Saruto » piątek, 15 gru 2006, 14:32

Szkoda że Pons kończy starty, coraz lepiej jeździł.
Co do Stohla w S2000 to jakaś wielka ściema ;) Napewno będzie jeździł autem klasy WRC tylko nie wiadomo czy to będzie 307 czy może znowu Xsara.
Bardzo mnie cieszy powrót Gardemeistera do MŚ, myśle że w Mitsubishi będzie walczył o punkty i może skończyć sezon wysoko.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Marmetal » piątek, 15 gru 2006, 14:57

Jeśli chodzi o Ponsa to on chyba żartuje :?. Zgadzam się z bullittem, trzeba mu więcej pokory. A Stohl? Pewnie zostanie w aucie WRC w MŚ, bo po co miałby cofać się wstecz? Nie widzę sensu.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez MSG Racing » piątek, 15 gru 2006, 21:13

Mnie jak narazie cieszy najbardziej fakte że wracają nocne OSy. Monte zacznie sie dwoma prawdziwie nocnymi OSami w czwartek.
Jednocześnie martwi mnie coraz mniej ineteresujący ze względu na widowisko trzeci dzień rajdu (pewnie reszta będzie podobna). mam na myślo to iż rajd będzie się kończyć koło południa i będą tylko dwa OSy (jak dobrze pamiętam). Według mnie jest to bezsens. W niedzielę na Osy może przyjść dodatkowa, większa liczba kibiców a tu rajd skończy się zanim więksość dotrze na OSy.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Saruto » sobota, 16 gru 2006, 06:04

Z tego co widze to Kronos zgłosił się do M2, troche szkoda bo ze Stohlem, Carlssonem i jeszcze kimś mogli by powalczyć o podium w zepołach.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Marmetal » sobota, 16 gru 2006, 12:33

MSG Racing napisał(a):Mnie jak narazie cieszy najbardziej fakte że wracają nocne OSy. Monte zacznie sie dwoma prawdziwie nocnymi OSami w czwartek.


Mnie się to też podoba, nocne odcinki to jest to :). Jak za starych, dobrych rajdowych lat ;). Jeśli chodzi o krótki niedzielny dzień to też jestem przeciw :?. Przecież to normalny trzeci etap rajdu. Ale cóż, nawet MŚ są wokół trzepaka, nie ma się co oszukiwać.

Saruto napisał(a):Z tego co widze to Kronos zgłosił się do M2, troche szkoda bo ze Stohlem, Carlssonem i jeszcze kimś mogli by powalczyć o podium w zepołach.


No w sumie masz rację, ale czy nie jest tak, że tylko zespół fabryczny może startować w M1? Nie znam dokładnie zasad, gdyż ciągle się zmieniają. Cieszę się, że Stohl wraca do Kronosa, bo dwa lata temu robił Xsarą niezłe wyniki. Carlssona kojarzyłem bardziej z Mitsubishi, ale fajnie, że pojedzie sześć rajdów Citroenem. To niezły kierowca. Coraz bardziej nie mogę doczekać się przyszłego sezonu :D.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Saruto » niedziela, 17 gru 2006, 06:47

Marmetal napisał(a):No w sumie masz rację, ale czy nie jest tak, że tylko zespół fabryczny może startować w M1?

Kronos nie był zespołem fabrycznym w tym sezonie, jednak wystawiał zespół w M1 :) z tego co wiem to nie ma takich ograniczeń, tylko wpisowe jest dużo większe do M1, chyba nawet kilka razy większe.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Marmetal » niedziela, 17 gru 2006, 17:35

Saruto napisał(a):
Marmetal napisał(a):No w sumie masz rację, ale czy nie jest tak, że tylko zespół fabryczny może startować w M1?

Kronos nie był zespołem fabrycznym w tym sezonie, jednak wystawiał zespół w M1 :) z tego co wiem to nie ma takich ograniczeń, tylko wpisowe jest dużo większe do M1, chyba nawet kilka razy większe.


Ale ze mnie gapa :lol:. Zupełnie zapomniałem o zespole Kronos Citroen ;). Wpisowe jest na pewno większe, gdyż zespół decyduje się na starty we wszystkich eliminacjach.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Saruto » środa, 20 gru 2006, 06:22

Dużo się mówi o Gallim, podobno ma startować w barawach Pirelli w 10 rajdach Pugiem 307 WRC od Boziana. Jak narazie to tylko spekulacje ale są duże szanse że zaliczy 10 rajdów. Co do tematu na ak. Galli do IRC to mało prawdopodobne.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez mototom » środa, 20 gru 2006, 14:19

Zakładając, że Pirelli się wycofuje to wątpie, żeby Galli jeździł w ich barwach. Ale dobrze by było żeby jeździł gdziekolwiek.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości