Loeb złamał bark!!!

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez Marmetal » piątek, 29 wrz 2006, 16:48

Booogi napisał(a):nawet jak Loeb będzie pauzował to nie będzie proste dla Marcusa, ciśnienie będzie jeszcze większe, bo każdy błąd może oznaczać koniec walki o tytuł.


Dokładnie, poza tym nie zapominajmy o innych kierowcach żądnych zwycięstw i wysokich miejsc typu Solberg czy Stohl. Hirvo będzie zapewne punktował dla zespołu i pewnie nie odważy się wywierać presji na Marcusie w takiej sytuacji.

WRCfan napisał(a):
Konrad napisał(a):Mój typ: Sainz, Gardemeister. A jak nie Sainz to zgadnijcie kto? Też na to czekam...


Punktować będą zapewne Xavi Pons i Dani Sordo. Nie napalałbym się tutaj na jakieś sensacje.


Też tak myślę. Ewentualnie zatrudnią Gardemeistera, na co liczę. A tak swoją drogą to dziwnie będzie oglądać nie-mistrza świata z numerem 1 na aucie :P.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20


Postprzez Banan » piątek, 29 wrz 2006, 17:50

Nie bedzie numeru 1.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Marmetal » piątek, 29 wrz 2006, 19:44

Banan napisał(a):Nie bedzie numeru 1.


Na pewno będzie, w miejsce Loeba muszą kogoś wstawić.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Saruto » piątek, 29 wrz 2006, 19:58

Pozatym jest przepis że pierwszy zawodnik musi zaliczyć wszystkie rajdy.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez PiotrGT » piątek, 29 wrz 2006, 21:02

Nie lubie lubie Sebastiena, ale kazdy taki wypadek jest bardzo przykry i współczuje francuzowi zwłaszcza, że wypadek zdarzył się na rowerze na którym sam często pomykam :( Liczę, ze szybko go poskładają, nalezy mu się ten tytuł.

Liczę też, że Fordy przegonią Kronosy. Na miejsce Seba najchętniej widziałbym Toniego Gardemeistera, gdyż jest to jeden z moich ulubionych kierowców.
www.wrcrally.pl - Rajdowe Mistrzostwa Świata
Avatar użytkownika
PiotrGT
 
Posty: 40
Dołączył(a): sobota, 2 wrz 2006, 14:24
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez misiek_wrc » piątek, 29 wrz 2006, 23:50

a ja bym widzial Kuchara :) [ taki maly zarcik ] Ale pewnie Toniego obsadza wolnym wakatem :) Na sainza bym nie liczyl ani na Colina gdyz nie sa chlopaki rozjezdzeni, choc sainza z mila ochota bym zobaczyl :)
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez żółtodziób » niedziela, 1 paź 2006, 14:53

IMO na pierwsze rajdy wybiorą kogoś kto przywiezie pewne punkty - najpewniej Sainz. jazda się zacznie jak realnie będzie zagrozone mistrzostwo Loeba, tzn. jak Marcus wygra dwa pierwsze rajdy, wtedy być może wystawią niepełnosprawnego Loeba, być moze nawet nie będą go nominować do zdobywania punktów dla zespołu - wystawią tylko po to żeby zdobył sobie jeszcze 5 punktów i zamknął temat. Tyle to on może zdobyć w jednym starcie, nawet nie wdając się w walkę z Fordami. Subaru i tak się rozkraczy. A gdyby udało mu się wystartować w dwóch rundach to w zasadzie tytuł miałby już w kieszeni - 6- i 7 miejsce to on moze zdobyć prowadząc auto jedna reką, bo w sumie oprócz Citroenów jeżdżą tylko 4 auta fabryczne... Paranoja co nie?

Pieniądze wiec dalej stawiałbym na Loeba. Sytuacja Marcusa jest w dalszym ciągu rozpaczliwa - usiałby dwa razy wygrać i dwa razy być drugi żeby zgarnać tytuł i to przy całkowitej absencji Loeba. W zasadzie możnaby było na to liczyć gdyby Kronos nie podjął zadnych działań mających na celu pokrzyżowanie Marcusowi planów - ale jak znam zycie to oni już sciągneli Kaszpirowskiego i cysternę wszystkich cudownych wód ze wszystkich cudownych źrodel na świecie żeby Sebowi gnaty jak najszybciej się zrosły na tyle zeby był dopuszczony do startu.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Marmetal » poniedziałek, 2 paź 2006, 17:52

żółtodziób napisał(a):IMO na pierwsze rajdy wybiorą kogoś kto przywiezie pewne punkty - najpewniej Sainz.


Wątpię, by Sainz wrócił do MŚ. Jest teraz związany kontraktem z Volkswagenem, ale nawet nie w tym rzecz. Dawno nie jeździł autem WRC i nawiązanie walki z Marcusem czy Mikko byłoby ciężkie. Myślę, że postawią na skład Sordo-Pons lub Sordo-Gardemeister. Zarówno Hiszpan jak i Fin dojeżdżają dość regularnie i to na dość wysokich miejscach, więc wybranie tej dwójki powinno być trafne. Za jakiś czas sami się przekonamy.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Saruto » poniedziałek, 2 paź 2006, 18:39

Też myśle że Sainz się nie pojawi już w rajdach, pozatym teraz ma przygotowania do Dakaru. Jeśli wystawią to Gardemeister'a lub Pons'a w ostateczności może się pojawić Duval.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez żółtodziób » wtorek, 3 paź 2006, 11:39

Sainz nie jeździł wurcem, ale w ogóle to jedzi cały czas, jak pokazuje przykład Hołka to moze wystarczyć. Kontrakt z VW moze nie być przeszkodą - wszystko zależy od tego jak został napisany, może nie zabraniać startów w WRC. Przykład Vettela pokazuje że można naraz jeździć u Red Bulla i u BMW.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Gucio » wtorek, 3 paź 2006, 18:02

EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez rallyfan2 » wtorek, 3 paź 2006, 18:09

Nie jestem pewny czy to dobry wybor , ja postawilbym na Garde
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Postprzez Marmetal » wtorek, 3 paź 2006, 18:18

rallyfan2 napisał(a):Nie jestem pewny czy to dobry wybor , ja postawilbym na Garde


Gardemeister nie mógłby pojechać w Citroenie. Tak powiedział jego słynny menedżer. Cieszę się, że Colin wystartuje w Rajdzie Turcji. Obstawialiśmy Sorda, Ponsa, Duvala, Sainza i Gardemeistera, a jednak pojedzie "McCrash" :). Mam nadzieję, że jako stary wyga pokaże młodym wilkom jak powinno się jeździć rajdowym samochodem :twisted:. Życzę mu powodzenia.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Cendra » wtorek, 3 paź 2006, 18:25

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :!: :shock:
sorry za ten malo wytworny sposob okazywania emocji, ale bardzo sie ciesze :) no nawet nie przypuszczalem tej opcji a tu prosze...
Colin czadu :D :D :D
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Postprzez Saruto » wtorek, 3 paź 2006, 18:36

Gardemeister nie mógł jechać z Eleną, a Colin jedzie z Grist'em.
Bardzo się ciesze że Colin jedzie, mam nadzieje że pościga się z Marcusem.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości