Nowy team w RSMŚ!!!

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez WRC » poniedziałek, 20 sty 2003, 19:21

renault mówił o większym zaangażowaniu sie w jWRC, ale jak osobiście nie mam nic przeciw meganie wrc :D
Avatar użytkownika
WRC
N3
 
Posty: 311
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:47
Lokalizacja: Wałbrzych


Postprzez Wilu » poniedziałek, 20 sty 2003, 19:51

Nowe teamy i pojawiają się wielkie szanse. Będzie potrzeba conajmniej
4-ech kierowców do obsadzenia za kółkami tych mocno jeszcze nie znanych samochodów. Mam tu taką nadzieję, iż zobaczymy wreszcie jakiegoś Polaka w teamie fabrycznym i wydaje mi się że będzie to Tomasz Kuchar. Oczywiście w przypadku wywalczenia jakiś obiecujących wyników w tym sezonie, chłopak będzie miał już spore dośiadczenie.

A tak na marginesie to w Andros Trophy jeździ Toyota Yaris którą spiker nazywa WRC. ????. A Renówka czemu nie, choć wydaje mi się że już dość dużo tego francuskiego i raczej skłaniał bym ku innym producentom.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

qrde...

Postprzez grandmaster » poniedziałek, 20 sty 2003, 20:02

Co ma być to będzie...ale najlepiej Seat Leon WRC :lol:
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez **FanKuzaja** » poniedziałek, 20 sty 2003, 20:19

Czy wie ktoś coś na temat Teamu Seat Sport . Powiedzieli że na 1 rok przestaną brać udziału w rajda w sezonie 2002 .

Czy ma ktoś jakieś wiesci czy Seat Motro Sport bedzie brał udział w sezonie 2003. I czy zobaczymy Seata Leon WRC lub Cordobe WRC Evo 3.
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

uwaga...

Postprzez grandmaster » poniedziałek, 20 sty 2003, 20:31

Słuszna uwaga **FanKuzaja**...rzeczywiście mówili o tym. No to robi się coraz ciekawiej :lol: Czyżby to oni byli tą wielką niewiadomą??? Zwłaszcza że ostatnio wypuścili nowego Leona Sprint'a.

Sprawdzałem na www.seatsport.pl ale żadnych komunikatów pozwalających tak myśleć nie stety nie ma.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez maciekd » poniedziałek, 20 sty 2003, 21:23

Łeee... to dopiero w 2006 się zaczną ścigać? No myślałem, że jak już się mają prezentować, to być może już w tym sezonie jakieś okazjonalne starty zaliczą. :?

Na Seata bym nie liczył...
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Nowy team

Postprzez Kamień » poniedziałek, 20 sty 2003, 21:29

Myślę że mógł to być opel z corsą lub seat z nową cordobą. Toyota raczyj nie ponieważ nie odnosi znaczących sukcesów w F1 więc będzie chciała zaangażować dodatkowe pieniądze. :idea:
Kamień
Kamień
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 20 sty 2003, 13:58
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez aliencow » poniedziałek, 20 sty 2003, 22:04

A ja pocichutku licze na powrót Renault'a... Mimo, że Megane Coupe nie jest tak fajne, jak kiedyś (jak ja tesknie za tamtą linią...), ale fajnie byłoby zobaczyć Renówkę z powrotem na trasach... A tak gwoli przypomnienia... To Megane w mistrzostwach Francji w Rallycrosie już miało cudeńsko o nazwie RENAULT MEGANE QUADRA WRC... Więc myśle, że zdecydowanie będzie to Renault... Co do drugiej marki to stawiam na Seata... Leon T4 WRC... To może być bomba jakich mało... A może Golf GTi WRC... Albo chociaż zgodnie z homologacją RRC wypuszczą zmodyfikowaną wersje R32 :) Byłoby co posłuchać... W Opla osobiście nie wierzę... Hmmm... No może jeszcze Audi... Tradycję mają... W DTM im nie idzie, tak jakby chcieli... Może wrócą do rajdów... Tak sobie tylko myśle, co będzie jak przykładowo powstanie autko o nazwie Honda Civic Type-R WRC... :) A tak na koniec co nie powstanie nowego... Będzie ciekawie... Ja chce Megane WRC... I ewentualnie Leona WRC... A czas pokaże...
aliencow
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 14 lis 2002, 22:40
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez TommiCrazy » wtorek, 21 sty 2003, 03:12

a ja mam przypuszczenia co do Golfa, opstatnio VV dużo ogólnie w sporcie zaczoł mieszać , czemu by w RMŚ miałby niepróbować :)
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez Truskawa » wtorek, 21 sty 2003, 11:20

A ja uważam ze nowym producentem który wystawi WRC bedzie ktores z niemieckich marek. Volkswagen wystawiajac taureka na Dakar bardzo pozytywnie wypowiadal sie na temat checi udzialu volkswagena w takich imprezach oraz napomknal cos o Mistrzostwach Świata. Jak znajde gdzies ten fragment to wam zaraz zacytuje. Ale gdzie on był ?
.:: Do zobaczenia na oesach ::.
Avatar użytkownika
Truskawa
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 15:17
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Tomisny » wtorek, 21 sty 2003, 14:54

A moze Audi zachce nawiazac do tradycji...? Wkoncu lada miesiac wychodzi nowa A3... A przeciez drogowa S3 to niezla rakieta i dobra baza pod A-grupe...Naped na cztery lapy, silnik turbo...wszystko pasuje.
Co do Seata to nie sadza...skoro wycofal sie z mistrzostw a pelna para w nie zaangazowala sie Skoda, to nie sadze,zeby robili sobie w VW taka konkurencje. Bo przeciez te marki to mniej wiecej ta sama polka ich oferty. Co innego Audi...
Tez mysle,ze druga fabryka moze byc Opel z nowa Astra... A co do tej pierwszej to zgadzam sie z typami Renault Megane WRC, Toyota Corolla WRC...
Nie wierze w Honde.

No ale jeszcze mozemy wszyscy przezyc wielka niespodzianke.... (np. Nissana)

Ciesze sie,ze cos sie dzieje... :D
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Wilu » wtorek, 21 sty 2003, 22:47

VW o ilę się nie mylę angażuje się w starty Skody aby Fabia WRC była na tyle konkurencyjna, aby można było myśleć o zdobywaniu wysokich, miejsc w poszczególnych rajdach. Dlatego też wystawianie Golfa V WRC czy Seata Leona WRC wydaje mi się mało prawdopodobne. Wiem, że w ramach koncernu PSA startują dwa WRCeki ale jakoś niemcy chyba są bardziej oszczędni, AUDI jeździ cykl 24 godzinnych wyścigów R8, A golf jest np TDI Kit car IV.
Niby Seat ze Skodą też w ramach jednego jeździła koncernu ale widać Skoda ma większą siłe przebicia, większa sprzedaż?

Dywagacje bardzo przyjemne, pobudzają wyobraźnię.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Psycholog_Rajdowy » niedziela, 2 lut 2003, 01:54

A więc jaki to nowy zespół fabryczny został przedstawiony w czasie MC :?: Chyba jednak miałem rację, że Richardsowi chodziło o Citroena. :D
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ford Anglia » niedziela, 2 lut 2003, 10:59

Nowym WRC bedzie japonska marka....i najbardziej prawdopodobne ze bedzie to daihatsu, ktore ma ostro atakowac europejski rynek.....a co de meganki, to z tego co wiem....nie bedzie WRC Megane, lecz drugi japonczyk na bazie nowego (jeszcze go nie ma ) Nissana almery, ktory konstrukcyjnie bedzie na plycie podłogowej megan. Słyszałem tez cos o Suzuki...ktorzy zaczynaja mieszac tym Ignisem w s1600. Na Volkswagena nie ma co liczyc...gdyz podpisano kontrakt ze skoda i nie bedzie sensu pakowac teraz w Fabie WRC, aby po chwili zmienic to na nowego Golfa, czy Polo. opel dpada ze wzgledu na zwolnienia i kłopoty w GM.... maja troszke niestabilną sytuacje i muszą teraz pooszczędzac. z koleji BMW to firma, która jest zbyt mało masowa, aby wystawic WRC, podobnie jak Mercedes...a Audi to przecież VW. Na szwedów tez nie liczmy, bo SAAB to przeciez GM, a Volvo to Ford. Jezeli Ford miałby cos zmieniac to wprowadziłby nowa mazde 3...następce 323. Nie licze takze na Łade.... :? MG tez odpada....bo wycofuje S1600 .....i nie tam w zwiazku z brakiem relacji, ale tez ciecia sie szykuja. Tio tile...
Ford Anglia deLuxe
Avatar użytkownika
Ford Anglia
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 21:09
Lokalizacja: Balice

Postprzez Tomisny » poniedziałek, 10 lut 2003, 02:01

mowisz to z takim przekonaniem jakbys byl co najmniej prezesem Daihatsu :lol:

Dziwi mnie tylko,ze od zapowiedzi o prezentacji tego teamu tak przycichlo i w sumie chyba nic sie takiego sie nie odbylo... no bo chyba bysmy juz o tym wiedzieli, nie?
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 16 gości

cron