Nowy team w RSMŚ!!!

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Nowy team w RSMŚ!!!

Postprzez maciekd » niedziela, 19 sty 2003, 13:12

Promotor WRC David Richards zapowiedział, że podczas rajdu Monte Carlo zostanie przedstawiony nowy zespół fabryczny. Oczywiście nie należy się spodziewać natychmiastowych startów, ale już niedługo niedługo...

Jak myślisie, jaki producent ma zamiar promować się przez rajdy?

Ja bym chciał żeby to była Toyota, ale wiem, że ich zaangażowanie w F1 poważnie zmniejsza to prawdopodobieństwo. Może Renault? Koncern PSA osiąga tak duże sukcesy, że Renault nie może sobie pozwolić na stanie na uboczu. Megane WRC byłoby czymś wspaniałym. A może jakiś producent niemiecki? Mają rajd MŚ, a ciągle nie mają konkurencyjnego auta rajdowego. Może Włosi? Fiat wprawdzie ma kłopoty, ale może właśnie Stilo WRC okazało by się marketingowym strzałem w dziesieątke? Może Honda? Nie od dziś wiadomo o sportowych aspiracjach tej marki. No ciekawe, kto to będzie...
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez Psycholog_Rajdowy » niedziela, 19 sty 2003, 14:16

Chyba coś Ci się pomyliło. Chodzi przecież o Citroena. A to, że "...nie należy się spodziewać natychmiastowych startów..." to sobie chyba sam dopisałeś (wymyśliłeś), bo przecież Citroen będzie pełnoprawnym uczestnikiem WRC właśnie od Monte. :)
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

oby,oby...

Postprzez grandmaster » niedziela, 19 sty 2003, 15:39

Chciałbym żeby "psycholog rajdowy" się myslił...
Jeżeli to prawda odnośnie nowego Teamu to nie mam pojęcia kto mógłby dołączyć się do WRC. Super by było gdyby to Toyota powróciła do rangi MŚ i wprowadziła nową Corollę WRC.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez kocie_ruchy » niedziela, 19 sty 2003, 15:41

Richards jakiś czas temu rzeczywiście mówił o 2 nowych producentach.Ale to miało stać się do 2005,a jeżeli chodzi o Toyote to raczej marne szanse,bo w grudniiu ostatecznie zamkneli TTE.
...Drive the Revolution....
Avatar użytkownika
kocie_ruchy
N2
 
Posty: 153
Dołączył(a): środa, 27 lis 2002, 21:01
Lokalizacja: Łódź

obojetnie...

Postprzez grandmaster » niedziela, 19 sty 2003, 15:49

Jeżeli to nie Toyota to bardzo szkoda. Ale cieszyłbym się gdyby obojętnie jaki Team wszedł w MŚ. Nawet jeśli nie odnosiliby sukcesów odrazu to i tak byłaby walka w dolnych partiach...razem z Hyundai'em i Skodą.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez maciekd » niedziela, 19 sty 2003, 17:26

cytuje za Rallyonline:
"Według wypowiedzi 'promotora' rajdowych mistrzostw świata Davida Richardsa nowy zespół fabryczny jest już krótko przed wejściem do mistrzostw świata ...

- Nowy producent podczas Rajdu Monte Carlo ogłosi swoje wejście do rajdowych mistrzostw świata - powiedział szef ISC David Richards podczas czwartkowej konferencji prasowej w Londynie.

Richards nie zdradził natomiast nazwy nowego producenta. Już kilka tygodni wcześniej Richards mówił, że do roku 2005 dwóch nowych producentów ma się zaagażować w mistrzostwach świata - być może już niedługo poznamy pierwszego z nich."

Albo wszyscy źle interpretują, albo rzeczywiście będzie to nowy team Psychologu Rajdowy, gdzie twoj opymizm życiowy?

No chłopaki, żadnych typów?
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez kocie_ruchy » niedziela, 19 sty 2003, 17:33

Moim skromnym zdaniem, najprawdopodobniej będzie to Renault, a drugim teamem w pszyszłości może być Suzuki.Obie firmy od jakiegoś czasu wchodzą ambitnie w jWRC,choć,bez osiągnięć.A nowe Megane, choć brzydkie to chyba konstrukcyjnie się nadaje.
...Drive the Revolution....
Avatar użytkownika
kocie_ruchy
N2
 
Posty: 153
Dołączył(a): środa, 27 lis 2002, 21:01
Lokalizacja: Łódź

Postprzez alfan » niedziela, 19 sty 2003, 17:55

Hmmm rzeczywiscie Renault wydaje się być bardzo prawdopodobne.A co do tego drugiego teamu to może GM czyli Opel? Ostro walczą o rynek z Fordem,może Astra miłaby powalczyć z Focusem równiez na rajdowych trasach.
Fiat-zdecydowanie moim zdaniem nie( :cry: :cry: :cry: ).Fiat jako marka zupełnie przestał produkować auta sportowe-wystarczy spojrzeć na pieciodrzwiowego Stilo Abarth :evil: .Co zrobiono z rajdowej legendy Delty-wiadomo.Alfa-niewątpliwie 147WRC automatycznie stała by się najpiekniejszą na rajdowych trasach.Lecz Fiat promuje je jako auta wyscigowe.Zresztą Włosi mają dośc osiagnięć w sporcie.Ferrari dominuje w F1,Alfa w ETCC:wkrótce rusza program startów Maserati w GT.No już nie wspomnę o rozmaitych pucharach.Poza tym ta zapaść finansowa.

Suzuki-coś mi to nie pasuje zupełnie.

Toyota-tak jak wspominaliście,F1.

Seat-Niemcy to ludzie praktyczni i raczej nie bedą sobie robić konkurencji wewnątrz koncernu.Poza tym marka ta przedstawiana jest ostatnio głownie jako konkurent Alfy Romeo,i temu też służy program startów Toledo w ETCC.

Volvo,Saab-to trochę za duże auta,ale gdyby wypuscili jakiegos kompakta...Przecież Saab ma znakomite silniki turbo.
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez maciekd » niedziela, 19 sty 2003, 18:03

Myśle, że Astra jeszcze nie teraz. Nie ma najmniejszego sensu robić Astry WRC skoro za rok ten model będzie wymieniony na nowy. Może wtedy...
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez alfan » niedziela, 19 sty 2003, 18:11

No przecież własnie to napisałem-żę to będzie ten 2gi team,który ma wejść do 2005 roku. 8) Eh wszystko mi popsułeś,chciałem 2 dni nie pisać postów,to tak coool wygląda jak z boku jest napisane:ilośc postów 200.A teraz sie muszę tłumaczyć. :D :D :D :D :D
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez maciekd » niedziela, 19 sty 2003, 18:31

O kurde, faktycznie tak napisałeś! Przepraszam, wszystko ci popsułem... :oops: :oops: :oops: :wink:
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Leonidas...

Postprzez grandmaster » niedziela, 19 sty 2003, 20:07

Czytam, czytam wasze typy...

Moim typem jest Seat Leon WRC :shock:
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez TommiCrazy » poniedziałek, 20 sty 2003, 13:02

ja sądze ze top bedzie Łada albo Rover :) ale kto wie czy to nei bedzie Nissan z Skyline , ale z drugiej strony amerykańce też może chcą sie dołączyć z jakąś furą! jakiś LINCOLN
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez Monique21 » poniedziałek, 20 sty 2003, 18:37

Szczerze mówiąc mam nadzieję, że nowymi modelami rajd WRC "zaszczycą' modele albo Toyoty albo Renault. Nienajgorsza konkurencja :lol: , a i dla nas nowe efekty do obejrzenia :shock:
Monique21
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 20 sty 2003, 12:18
Lokalizacja: Na końcu świata:)

Postprzez marcin » poniedziałek, 20 sty 2003, 19:18

A ja bym chciał żeby nowym teamem fabrycznym był .......FIAT. Np. z puntem WRC albo hmm.......malcem WRC :lol: :lol: :lol: ale to bardzo możliwe przecież. Oczywiście wejście punta :D
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Następna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 128 gości