Świat WRC

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Świat WRC

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 27 lis 2017, 19:46

DonCorrado napisał(a):Ja bym nie wierzył w każde słowo na takim poziomie ... . Równie dobrze może to być element PR. To Ty (Malcolm) głownie przyczyniłeś się do rozwoju obecnej Fiesty 2017 ale lepiej jak powiemy, że tak naprawdę to my ją budowaliśmy i, że nie przychodzimy teraz na gotowe.
Biorąc pod uwagę wielkość logotypów Forda na pewno chajs tam płynął niczym wodospad Niagara - była mowa o tym wielokrotnie na początku sezonu że jak Ogier lub/i MSport klepnie tytuł to Ford z tego w żaden sposób nie będzie mógł skorzystać
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa


Re: Świat WRC

Postprzez DonCorrado » poniedziałek, 27 lis 2017, 20:18

A czym jechał Ogier? Ładą? Czy Fordem? Rzeczywiście, zero korzyści.
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Świat WRC

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 27 lis 2017, 21:18

DonCorrado napisał(a):A czym jechał Ogier? Ładą? Czy Fordem? Rzeczywiście, zero korzyści.
To jakby Sauber wygrał klasyfikacje konstruktorów a Ferrari mówiło że oni jeżdżą na ich silnikach. Jakoś też nie zauważyłem żeby producenci podpinali się pod sukcesy prywatnych zespołów w WRX jeśli nie byli oficjalnymi partnerami zespołu, tak samo jak nie zauważyłem żeby Citroen podpinał się pod sukces Loeba w 2006r.
To że jechał Fordem to wiem Ja i Ty - ale jeśli pokażę zdjęcie z rajdu mojemu teściowi który nie ma pojęcia co to rajdy samochodowe i zapytam o markę tego co widzi to śmiem twierdzić że nie będzie wiedział co ma przed sobą... ale jeśli pokazał bym mojemu teściowi reklamę w której trzy główne role grają Fiesta WRC - Fiesta cywilna - i wielkie logo FORDA to nie miał by wątpliwości jakiej firmy auto ogląda i jakiej firmy auto wygrało Mistrzostwa Świata kostruktorów i kierowców - i to jest ten marketing którego Ford nie wykorzysta - no chyba że przelew u Malcolma będzie odpowiednio wysoki - zapłacili tyle żeby mówiono że to Ford, i tyle - tak Ja to widzę.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Świat WRC

Postprzez grzesiek811 » poniedziałek, 27 lis 2017, 21:29

Jakby nie patrzeć to w wiadomościach mówią, że mistrzostwo świata zdobył kierowca M-sportu Sebastien Ogier jadący Fordem Fiestą WRC.
grzesiek811
N2
 
Posty: 137
Dołączył(a): niedziela, 11 gru 2016, 14:38

Re: Świat WRC

Postprzez slivex » poniedziałek, 27 lis 2017, 22:30

ale właśnie to chodzi, że wiadomości oglądają Ci, którzy wiedzą, że msport jeździ fordami. W faktach o tym nie mówią. Reklamy widzą wszyscy
Avatar użytkownika
slivex
N2
 
Posty: 112
Dołączył(a): niedziela, 19 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Świat WRC

Postprzez Witcher1990 » wtorek, 28 lis 2017, 21:48

Ogier zostaje z M-sportem http://rajdy.autoklub.pl/news/sebastien ... rcie,81133
Powrót Forda http://rajdy.autoklub.pl/news/marca-ogi ... orda,81130

To są newsy, a przynajmniej ten drugi- pierwszego można się było spodziewać :)
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Re: Świat WRC

Postprzez grzesiek811 » wtorek, 28 lis 2017, 22:08

Świetne wiadomości, szkoda że stracili Tanaka.
grzesiek811
N2
 
Posty: 137
Dołączył(a): niedziela, 11 gru 2016, 14:38

Re: Świat WRC

Postprzez Seraf » środa, 29 lis 2017, 16:25

Czyli w zasadzie w temacie sezonu 2018 wszystko jasne oprócz 3 fotela w M-Sport/Ford i Citroena czy coś się tam zmieni i ile rajdów pojedzie Loeb ;)
Seraf
N3
 
Posty: 254
Dołączył(a): piątek, 30 wrz 2011, 10:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Świat WRC

Postprzez Mad Max » środa, 29 lis 2017, 19:50

3 auto MSportu mają dzielić między siebie Suninen i Camilli
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Świat WRC

Postprzez Witcher1990 » środa, 29 lis 2017, 20:12

To co kwestie tytułów też już w zasadzie mamy ustawione? :)
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Re: Świat WRC

Postprzez wanderer » środa, 29 lis 2017, 20:18

Witcher1990 napisał(a):To co kwestie tytułów też już w zasadzie mamy ustawione? :)

Po takim sezonie nie da się powiedzieć, że wszystko jest ustawione.
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Świat WRC

Postprzez Witcher1990 » środa, 29 lis 2017, 21:03

wanderer napisał(a):
Witcher1990 napisał(a):To co kwestie tytułów też już w zasadzie mamy ustawione? :)

Po takim sezonie nie da się powiedzieć, że wszystko jest ustawione.

Pewnie masz rację i zgodziłbym się w 100% gdyby nie powrót Forda. Myślę, że $$$ i wsparcie techniczne sprawią, że Fiesta będzie najlepszym samochodem w stawce. Indywidualny wyjeździ Ogier, a producenckim może być większy problem. Nikt nie spodziewał się, że Tanak tak zabłyśnie w tym sezonie ale to dzięki niemu właśnie M-sport ma tytuł. Evans może będzie dobry w kilku rajdach ale Camilli już na pewno nie, a Suninen potrzebuje czasu. Także to trofeum powędruje prawdopodobnie do Koreańczyków, którzy mają świetny team do jego zdobycia.
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Re: Świat WRC

Postprzez Honiclbr » środa, 29 lis 2017, 21:13

wanderer napisał(a):
Witcher1990 napisał(a):To co kwestie tytułów też już w zasadzie mamy ustawione? :)

Po takim sezonie nie da się powiedzieć, że wszystko jest ustawione.


Przypomnę, że jeszcze prawie rok temu każdy tak dawał tytuły Ciroenowi. Wróciła wspaniała era w WRC i teraz nie da się nic przewidzieć.
Honiclbr
A5
 
Posty: 662
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Świat WRC

Postprzez DonCorrado » środa, 29 lis 2017, 22:21

Nic nie wiadomo, może cytryna odpali?
Jeżeli w nowym sezonie Hyundai nic nie ugra to będzie straszna klapa, zresztą wg mnie już jest. Tyle lat i kompletna "kupa" tak na prawdę i można się śmiać z cytryny ale wyniku jaki na pewno sobie w Hyundaiu załozyli ciągle nie osiągneli i wcale nie ma sie co podniecac, że są solidni itp. Coż z ciułania punktów? Nikt ich nie krytykuje bo raz słabiej, raz bardzo dobrze, może nie cieniują ale cele chyba wiadome jakie mają? Niby wszystko wygląda tam solidnie, ale ciągle brak wisienki na torcie.
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Świat WRC

Postprzez speedyzxz » środa, 29 lis 2017, 22:53

Witcher1990 napisał(a):
wanderer napisał(a):
Witcher1990 napisał(a):To co kwestie tytułów też już w zasadzie mamy ustawione? :)

Po takim sezonie nie da się powiedzieć, że wszystko jest ustawione.

Pewnie masz rację i zgodziłbym się w 100% gdyby nie powrót Forda. Myślę, że $$$ i wsparcie techniczne sprawią, że Fiesta będzie najlepszym samochodem w stawce. Indywidualny wyjeździ Ogier, a producenckim może być większy problem. Nikt nie spodziewał się, że Tanak tak zabłyśnie w tym sezonie ale to dzięki niemu właśnie M-sport ma tytuł. Evans może będzie dobry w kilku rajdach ale Camilli już na pewno nie, a Suninen potrzebuje czasu. Także to trofeum powędruje prawdopodobnie do Koreańczyków, którzy mają świetny team do jego zdobycia.
Druga skośnooka marka też będzie się liczyć. Tanak jak się odnajdzie szybko w Toyce to z Jarim i Lappim będą groźni. Choć czeka jeszcze ich praca nad bezawaryjnością, ale mogą bardziej zagrozić Hyu niż M-Sport. Właściwie to skreślić można Citroena, wg mnie dla nich miejsce wyższe niż 4 w klasyfikacji producentów to będzie sukces. Bo nawet jak odpalą to nie do końca mają kim, na dłuższą metę raczej nie mają szans :wink:
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości

cron