Świat WRC

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez rallyspeed » sobota, 22 wrz 2007, 22:08

chciałbym żeby do wrc wrócił Kris Meek, Colin poświęcił jemu wiele czasu i szkoda że chłopak nie jeździ bo pokazał że potrafi byc bezkonkurencyjny w jwrc i ma duży talent lecz brak funduszy. W GB powinni się złozyć na sezon dla niego bo myśle że móglby być lepszy od Latvali po pewnym czasie w samochodzie wrc.
Ciekawa jest sprawa z suzuki ponieważ zapowiadano że PG A. i jego kolega z jwrc będą mieli rozszerzony program startów z myślą o tym że przynajmniej jeden z nich będzie jeździł Swiftem wrc lecz nic na to obecnie nie wskazuje .
Obrazek
Avatar użytkownika
rallyspeed
A5
 
Posty: 981
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 08:41
Lokalizacja: lubelskie


Postprzez Marmetal » niedziela, 23 wrz 2007, 16:20

Niewątpliwie Meeke jest dobrym, utalentowanym kierowcą z potencjałem. Nawet jak wsiadał do WRC w Irlandii to wygrywał z lokalnymi asami wjeżdżonymi w te auta. Ktoś powinien go solidnie zasponsorować i Anglicy znów mogliby mieć swoją gwiazdę w MŚ.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez rallyspeed » wtorek, 2 paź 2007, 13:02

INTERVIEW IN FULL WITH KRIS MEEKE
http://www.crash.net/feature_view~cid~4~id~11968.htm
to dziwne że w Irlandii jeździ tyle samochodów wrc a dla Meeke'a nie ma sponsora na rajdy w MŚ.
Obrazek
Avatar użytkownika
rallyspeed
A5
 
Posty: 981
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 08:41
Lokalizacja: lubelskie

Postprzez Świder » wtorek, 2 paź 2007, 14:32

mnie się wydaje, że najpierw musiałby mieć za sobą tysiące km w WRC robionych chociażby w Wlk. Bryt., aby mógł śmigać w MŚ. Talent ma i to spory, wyszlifowany przez Colina i chociażby ze względu na jego postać ([*]) należy mu się szansa na WRC. Przecież McRae nie uczyłby jakiegoś wiejskiego beztalencia...
Avatar użytkownika
Świder
N3
 
Posty: 359
Dołączył(a): sobota, 30 cze 2007, 12:38

Postprzez dracowrx » środa, 3 paź 2007, 14:14

Gardemeister w Suzuki!

Mam nadzieję, że wreszcie coś wygra i pokaże na co go stać, trzymam kciuki za toniego
PHU Kuba Rally Team // rajdy.phukuba.pl
Avatar użytkownika
dracowrx
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 26 mar 2007, 16:59

Postprzez speedyzxz » środa, 3 paź 2007, 15:26

Ja też, bodajze w nowej zelandii (1999) był trzeci w Cordobie WRC. To robiło wrazenie
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Postprzez Marmetal » środa, 3 paź 2007, 15:53

To jeszcze nie do końca oficjalna informacja, ale myślę, że wnet kierownictwo zespołu to potwierdzi. Fajnie, że mu się udało, od dawna należał mu się angaż w fabrycznym teamie. Oby Suzuki było konkurencyjnym autem.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez rallyspeed » niedziela, 11 lis 2007, 20:39

Markus u siebie w 2007 na odcinku Ouninpohja był słabszy od Solberga o 1,3s w 2004 roku, który ustanowił rekord tego oesu bijąc poprzedni Colina, czyli ta impreza nie taka najgorsza, a kto wie może starszą lepiej się prowadzi od tegorocznej.
Jednak Markus powinien na swoim podwórku pobić rekord Solberga ma przecież o 3 lata nowszy model. to ten z którego jest onboard Pettera
ps. Petter miał o 250m dłużej
Obrazek
Avatar użytkownika
rallyspeed
A5
 
Posty: 981
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 08:41
Lokalizacja: lubelskie

Postprzez Świder » piątek, 23 lis 2007, 20:18

http://www.autoklub.pl/17913,news.html


o proszę:) Gardemeister i Aava, jak dla mnie dobrze pasują do SX4. Tylko mogliby pozwolić im przejechać cały sezon, albo i dłużej, wtedy mogą być jakieś wyniki...
Avatar użytkownika
Świder
N3
 
Posty: 359
Dołączył(a): sobota, 30 cze 2007, 12:38

Postprzez rallyspeed » poniedziałek, 26 lis 2007, 20:54

Można juz kupic kalendarz ze zdjeciami z WRC na autoklubie za jedyne 130 zł, okazja chyba se kupie ze trzy. :D :D :D
Obrazek
Avatar użytkownika
rallyspeed
A5
 
Posty: 981
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 08:41
Lokalizacja: lubelskie

Postprzez gabrally » poniedziałek, 26 lis 2007, 22:18

rallyspeed napisał(a):Można juz kupic kalendarz ze zdjeciami z WRC na autoklubie za jedyne 130 zł, okazja chyba se kupie ze trzy. :D :D :D


Kup mi jeden jak kupujesz hurtowo xD może Ci zniżą cene :lol:
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez rallyspeed » wtorek, 27 lis 2007, 01:23

Obejrzałem sobie dzisiaj onboard Auriola ze szwecji 99 i mysle że ciekawie byłoby zobaczyc Loeba jak sobie radzi w WRC bez elektroniki kiedy trzeba więcej machać kierownicą i częściej jeździć bokami.
Obrazek
Avatar użytkownika
rallyspeed
A5
 
Posty: 981
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 08:41
Lokalizacja: lubelskie

Postprzez Gustaw » wtorek, 27 lis 2007, 11:06

a co, spodziewasz sie ze wypadlby na pierwszym zakrecie?

niektorzy zapominaja, ze czolowka wrc to sa ludzie z ogromnym talentem i naturalnym instynktem "jak przeprowadzic pojazd z punktu A do B w najkrotszym czasie wykorzystujac dostepne srodki"

w tej chwili takim srodkiem jest aktywny dyfer, kiedys na pewno takze citroen i ford mialy kontrole trakcji, pozniej ford sobie z nia nie radzil i mial tylko citroen, nie wiem jak bylo teraz w przypadku c4

aktualnym wrc po prostu nie mozna przeszkadzac, nie mozna np wykonywac tak charakterystycznych ruchow na dojezdzie do zakretu jak w rajdach lat 90., (zamaszyste rzucanie na prawo i lewo) w przeciwnym wypadku czas jest gorszy

pieknie nam to petter zaprezentowal na tegorocznej finlandii, w mig zarżnął dyfer na pierwszych oesach i auto jezdzilo od prawej do lewej. chris tak juz nie robi i w jego przypadku jest mniej awarii imprezy

cala dzisiejsza czolowka mlodziakow tez zaczynala od starych trupow i wtedy takze radzili sobie doskonale
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez Sylwek_GSi » wtorek, 27 lis 2007, 15:57

o ile mnie pamięc nie myli to od 2006 roku w wurcach nie ma juz aktywnych dyfrów (nie wiem jak z centralnym) więc o co chodzi?
gdyby loeba przeniesc w czasie i wsadzic do Agrupy podejrzewam ze robiłby to samo co teraz czyli wygrywał- nie przesadzajmy :lol:
Avatar użytkownika
Sylwek_GSi
A5
 
Posty: 887
Dołączył(a): piątek, 3 paź 2003, 19:32
Lokalizacja: Krosno

Postprzez rallyspeed » wtorek, 27 lis 2007, 19:12

Centralny jest aktywny, Bartoś przed rokiem myślał że ten też zostanie zakazany ale nic o tym więcej nie pisali.
Loeb by wygrywał, ciekawe tylko jak często. 8)
Obrazek
Avatar użytkownika
rallyspeed
A5
 
Posty: 981
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 08:41
Lokalizacja: lubelskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron