Świat WRC

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez Marmetal » niedziela, 2 kwi 2006, 17:34

Colin już w tamtym roku pokazał, że Skodą można. Jeśli to nie prima aprilisowy żart to naprawdę fajnie by było, gdyby słynny Szkot powrócił do tego teraz półfabrycznego zespołu. Myślę, że szczególnie w szutrowych rajdach walczyłby o wysokie miejsca.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20


Postprzez Marmetal » czwartek, 6 kwi 2006, 20:52

Xsara dla Gardemeistera

Mam nadzieję, że Toni wznowi program w mistrzostwach świata od Akropolis - powiedział szef Astra Racing, Luca Pregliasco. - Po rozczarowaniu z powodu niemożności kontynuowania współpracy z Peugeotem, liczymy już wkrótce na Xsarę WRC.
- To prawda, pracujemy nad umową z Citroenem, umożliwiającą start Toniego w Grecji Xsarą WRC - potwierdził Leonardo Norsa, kierujący marketingiem i PR w Astrze. - O ile wiem, mamy na to duże szanse. Dalsze starty będa zależały od tego rajdu i na razie nie można na ten temat nic powiedzieć.
Toni Gardemeister rozmawiał z Red Bull Skodą, lecz jak wiadomo, wybór padł na Harriego Rovanperä'ę. - Mam zapewniony budżet - powiedział Toni po Rajdzie Katalonii, podczas którego zaliczył tylko rekonesans. - Liczymy na uruchomienie nowego programu w najbliższych miesiącach. Możemy rozpocząć na Sardynii albo w Grecji.

źródło: autoklub.pl

Toni jest zbyt dobrym zawodnikiem, żeby pauzował. Jeśli doszłoby do startów Xsarą to byłoby to kolejne auto WRC, którym jeździł (Cordoba, 206, Octavia, Fabia, Focus, 307) :).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Gucio » czwartek, 6 kwi 2006, 21:45

Ja nadal pokładam w Tonim wiele nadziei, bo wiadomo, że to jest jeżdżący talent i nie ma się co czarować. Oczywiście jest wielu innych młodych... Pons, Sordo, Wilsonitd, itd :)
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez KaMiLL WRC » czwartek, 6 kwi 2006, 22:42

Marmetal napisał(a):
Toni jest zbyt dobrym zawodnikiem, żeby pauzował. Jeśli doszłoby do startów Xsarą to byłoby to kolejne auto WRC, którym jeździł (Cordoba, 206, Octavia, Fabia, Focus, 307) :).


Warto dodać, że Toni zaliczył start w fabrycznym Mitsubishi Lancer co prawda nie w WRC :wink:
Ostatnio edytowano czwartek, 6 kwi 2006, 22:44 przez KaMiLL WRC, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
KaMiLL WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 21:34
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Marmetal » czwartek, 6 kwi 2006, 22:44

KaMiLL WRC napisał(a):
Marmetal napisał(a):
Toni jest zbyt dobrym zawodnikiem, żeby pauzował. Jeśli doszłoby do startów Xsarą to byłoby to kolejne auto WRC, którym jeździł (Cordoba, 206, Octavia, Fabia, Focus, 307) :).


Warto dodać, że Toni jezdził również fabrycznym Mitsubishi Lancerem Evo VI co prawda nie WRC :wink:


Miałem to napisać, ale w ostatniej chwili właśnie sobie przypomniałem, że to była "tylko" A-grupa :).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez stachniak14 » środa, 19 kwi 2006, 16:30

Może nie do końca rajdowe ale.....



Carlos Sainz, dwukrotny rajdowy mistrz świata i jeden z prawdopodobnych przyszłych kandydatów na stanowisko prezesa Realu Madryt w razie rozpisania wyborów przez Fernando Martina Alvareza, udzielił Radiu Marca wywiadu, w którym przedstawił swój punkt widzenia w kwestii obecnej sytuacji Los Blancos.

„Będzie dostatecznie duży wybór, jeśli wybory zostaną jednak zorganizowane", przewiduje 44-letni Hiszpan i między innymi dlatego uważa, iż pozostawienie Fernando Martina na stanowisku prezesa było błędem: „Okazuje się, że ci, którzy uważali to rozwiązanie za nienajlepsze, mieli rację, ponieważ by być prezesem, potrzebne jest poparcie socios Realu Madryt, a nie tylko zarządu klubu".

Sainzowi nie podoba się też fakt, iż po objęciu stanowiska przez Martina w klubie właściwie nic się nie zmieniło. „Drużyna wciąż prezentuje się tak samo, zawodzi na wszystkich frontach", mówił. Na koniec stwierdził, że „musimy mieć nadzieję na zajęcie drugiego miejsca, jest nam niezbędne. Będą to już jednak trzy lata bez jakiegokolwiek sukcesu, bo wicemistrzostwo to nie jest coś, co usatysfakcjonuje madridistas".


źródło Realmadrid.pl
Paweł Stachniuk
stachniak14
A6
 
Posty: 1253
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2005, 13:19
Lokalizacja: Złoty Stok

Postprzez Miedziu » środa, 19 kwi 2006, 17:52

Niestety, podobnie jak rok temu, pochodzący z Brescii Luca Pedersoli nie wystartuje w swoim domowym rajdzie. Postanowiliśmy dowiedzieć się dlaczego.

- Niestety, na chwilę obecną moja rajdowa kariera jest zakończona - mówi były wicemistrz Europy. Koncentruję się na swojej pracy, która zabiera mi bardzo dużo czasu i właściwie straciłem kontakt z rajdami. Dostałem sporo propozycji startów, ale nie mam na to czasu - wyjaśnił nam Luca Pedersoli. Zapytany czy rzeczywiście już na zawsze pożegnał się z rajdami Luca odpowiada - Tylko śmierć jest na zawsze. W innych sprawach zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie. Kto wie, być może kiedyś pojawię się na rajdowych trasach jako prywatny kierowca? Na koniec sympatyczny Włoch kazał nam przekazać pozdrowienia "dla wszystkich moich przyjaciół we wspaniałej Polsce", co też niniejszym czynimy.

Zrodło Rallyonline.pl
Avatar użytkownika
Miedziu
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): czwartek, 19 sty 2006, 19:08
Lokalizacja: Ostroszowice

Postprzez GDorman » piątek, 7 lip 2006, 02:53

Marmetal napisał(a):Colin już w tamtym roku pokazał, że Skodą można. Jeśli to nie prima aprilisowy żart to naprawdę fajnie by było, gdyby słynny Szkot powrócił do tego teraz półfabrycznego zespołu. Myślę, że szczególnie w szutrowych rajdach walczyłby o wysokie miejsca.


Narazie to za miesiac Colin pojedzie w Los Angeles w 12 edycji ESPN X Games.

http://www.vtcar.com/ ---> current news
Grzegorz Dorman
_______________________________________
www.FlatOutPromo.com
www.GDorman.com
GDorman
 
Posty: 28
Dołączył(a): środa, 5 lip 2006, 16:49
Lokalizacja: Naperville, IL, USA / Sosnowiec

Postprzez wrobel321 » czwartek, 31 sie 2006, 17:16

Janusz Kulig Forever - Nigdy nie zapomnimy!
wrobel321
A5
 
Posty: 552
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2005, 13:15
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Postprzez Saruto » czwartek, 31 sie 2006, 17:45

Piękne połączenie :) Loeb, Sordo i C4 :)
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Cendra » piątek, 1 wrz 2006, 12:48

Saruto napisał(a):Piękne połączenie :) Loeb, Sordo i C4 :)
mysle dokladnie to samo :D
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Postprzez Marmetal » piątek, 1 wrz 2006, 15:57

Cendra napisał(a):
Saruto napisał(a):Piękne połączenie :) Loeb, Sordo i C4 :)
mysle dokladnie to samo :D


Heh, to będzie naprawdę świetny skład. O ile C4 WRC będzie tak dobre i niezawodne jak Xsara to w połączeniu z doświadczeniem i precyzją Loeba oraz talentem Sorda może zaowocować tylko jednym :). To powinien być wielki come back Citroen Sport w mistrzostwach świata :wink:.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez SebaSTI » sobota, 4 lis 2006, 08:30

Jak informuje francuski miesięcznik Compte Tours, z początkiem kwietnia Roger Estrada rozpoczął projektowanie przyszłego Lancera WRC, bazującego na concept carze Mitsubishi noszącym nazwę Concept X. W ciągu dwóch lat Ralliart ma powrócić z fabryczną ekipą do rajdowych mistrzostw świata. :lol:

Obrazek
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez killer wrc » sobota, 10 lut 2007, 19:45

Jakoś EVO X mi nie podchodzi:-(
Najlepiej opisał nazwę nowego miśka gość z TVN Turbo(automundial).Powiedział i tu cytat"EVO IKS":-)
JEST FACHMAN CO?:-)
Hoło Go!Kajto Go!
Avatar użytkownika
killer wrc
A5
 
Posty: 503
Dołączył(a): piątek, 3 mar 2006, 21:22
Lokalizacja: Wymój -Mańki

Postprzez misiek_wrc » wtorek, 20 lut 2007, 17:19

Chciałbym w tym temacie zacząć nowy temat rozmowy :) Jako że jestem fanem rajdów, to wiem że bardzo duuużo mi brakuje informacji i chciałbym z tego miejsca popytać lepiej zorientowanych forumowiczów co w trawie piszczy... Na początek chciałbym sie dowiedzieć takiej rzeczy:

- Co oznacza w rajdach fińskich duża grupa N ??? Czym ona sie charakteryzuje i kto może w niej jeździć :)

Potraktujmy ten temat jako źródło wiedzy dla ludzi początkujących, bądź mniej zorientowanych :) Chciałbym aby wszyscy którzy odczuwają brak wiedzy z zagadnień o tematyce rajdowej aby pytali i czy to będą proste pytania czy bardziej skomplikowane niech znajda tu odpowiedź :) Nie negujmy nikogo to taka moja prośba :)
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości