Rajd Niemiec 2006 - Szukam pomocy!

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Rajd Niemiec 2006 - Szukam pomocy!

Postprzez vernet » sobota, 17 gru 2005, 14:09

Witam!
planuje wyjazd na rajd niemiec 2006. poszukuje wszelkich inforamcji o tym rajdzie. mapki, dojazdy, noclegi itp.itd. moj mail :
kracy65@wp.pl
planuje takze wyjazd na rajd szwecji i monte carlo.[/quote]
vernet
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 14 gru 2005, 14:17
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Marmetal » sobota, 17 gru 2005, 19:14

Tu jest oficjalna strona rajdu, gdzie znajdziesz trochę informacji:
http://www.omv-adac-rallye.de/v2/index_e.php
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Roxi » sobota, 17 gru 2005, 23:50

wszytsko masz na stronie rajdu, poza tym jak już wjedziesz do Trier do jedź do hotelu Plaza, tam jest biuro rajdu i tam kupisz karnet i in. gadzety, dostaniesz mapki i informator oraz uzyskasz wszelkie potrzebne informacje
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką".
Avatar użytkownika
Roxi
N2
 
Posty: 127
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 23:03
Lokalizacja: Poznań/Nysa/Solbergowo

Postprzez luk2asz » sobota, 28 sty 2006, 18:56

vernet, jak chcesz to napisz do mnie na maila co cie interesuje, bylem w niemczech i moge ci co nieco powiedzieć, napewno nie szukaj noclegu w trierze bo daleko do osów
luk2asz
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 18 sty 2006, 00:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Rajd Niemiec 2006 - Szukam pomocy!

Postprzez vernet » czwartek, 24 sie 2006, 10:57

[quote="vernet"]Witam!
Byłem na rajdzie ! i było super. za czas jakiś umiszczę tu wszelkie informacje przydatne i mniej przydatne, chociażby taka, że trzeba zabrać ze sobą jedzenie nie z oszczędności bo kasy miałem sporo ,ale z praktyczności i jedzenie jest słabe a dodatkowo sklepy są wcześnie zamykane i wybór marny, u mnie pod Warszwą są sklepy całodobowe i wszystko kupisz a tam ech szkoda gadać, oprócz dróg to nic specjalnego, oczywiście sam rajd rewelacja, organizacja na 6 z tym, że pierwszy oes oglądałem na dojazdówce, ale już drugiego dnia czułem się jak na warszawskim, na panzerplatte pojechałem o 6,30 i bez problemu wszystko widziałem i to dwa razy i jeszcze na koniec jeden oes, rodaków było mało a jak już to tak jak ja się nie wychylali. to tyle na dziś kilku kolesi mi pomogło to im dziękuje a ci co wiedzieli a nie powiedzieli niech się ...
Sciga się wielu - mistrzem zostaje jeden
vernet
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 14 gru 2005, 14:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TommiCrazy » poniedziałek, 4 wrz 2006, 14:08

rowniez bylem na tym rajdzie razem z kolega z tego forum czarekusa


ja jednak polecam nocleg w trier, plusy to wstep do parku maszyn w centrum starowki, jak i mozliwosc pofotografowania sie z kierowcami, na sam rajd i tak wyjezdzalo sie bardzo wczesnie , oesi i tak sa porozmieszczane daleko od siebie wiec najezdzic sie trzeba sporo, trzy oesy dziennie max nam sie udalo widziec, zawsze jak sie niechce przemieszczac to mozna posiedziec pare godzin na tym samym oesie i poczekac az go puszcza drugi raz.....frajde na tym rajdzie sprawila klasa historyczna....... nic dziwnego ze ludzie sie tym tak fazowali dawniej, samochody te jezdzily coprawda wolniej od wrc ale ich przejazd sprawial wrazenie duzo szybszego a to za sprawa narowistosci tych pojazdow.
milo wspominam
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez Banan » poniedziałek, 4 wrz 2006, 14:11

Pierwszego dnia najezdzic sie wogole nie trzeba bylo, i spokojnie mozna bylo zobaczyc 4 oesy (dwa pelne i dwa do Juniora). Drugiego dnia na spokojnie 3 oesy i strefa no i w niedziele dwa oesy ;).
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa


Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości