Kuzaj w mistrzostwach produkcyjnych.

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Kuzaj w mistrzostwach produkcyjnych.

Postprzez M.Kuron » środa, 14 gru 2005, 18:08

Czy ktos z Was wie coś więcej na ten temat. Ojciec mówił mi, że podawali takie info w TV. Podobno ma zaliczyć na pewno 6 rund.

Pozdrawiam
(mam nadzieję, ze nie piszę nowej plotki:) )
www.maciej.kuron.prv.pl
Avatar użytkownika
M.Kuron
 
Posty: 28
Dołączył(a): czwartek, 11 gru 2003, 14:14
Lokalizacja: Częstochowa / Kraków


Postprzez Megas WRC » środa, 14 gru 2005, 18:14

I chyba nie piszesz. Tak się składa że mam gg jednego z członków jego zespołu i miał wczoraj opis kuzi 6 rund w MŚ. Mam nadzieje, że to prawda.
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez KaMiLL WRC » środa, 14 gru 2005, 18:23

W Sportowym Ekspressie podali taką informacje, mianowicie, że Leszek Kuzaj wraz z Maćkiem Szczepaniakiem wystartuje w 6 rundach Mistrzostw Świata w zespole "Subaru Sanden" począwszy od Rajdu Meksyku. Ja osobiście podchodze sceptycznie do tej informacji... po prostu jak zobacze to dopiero uwierze...
Avatar użytkownika
KaMiLL WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 21:34
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Wilu » środa, 14 gru 2005, 18:31

info jest potwierdzone, wpisowe wysłane ... szkoda tylko, że nie od Monte ... już mi się marzyło yhm Lesiu na Monte ... cóż ... mniemam, bo tego nie pamiętam, ze w PWRC trzeba pojechać min 6 rund, a wydawało mi się, że 7 ... cóż

MP + PWRC ... Kuzi Gooo !!!

jakby nie patrzeć, to nasz najlepszy kierowca, więc zobaczymy jak wypadnie na tle rywali, dużo zależy też od obsady ... bankowo będzie Latvala młody wariat, Arai pewnikiem też, trzeba czekać na listy ... poza tym będzie komu kibicować w tych zjeb ... MŚ.

Pzr.
Leeeszek !
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Mars » środa, 14 gru 2005, 19:01

Kimi do ***** nędzy człowieku OPANUJ SIĘ !! Pieprzysz jak potłuczony w każdym poście i juz nie raz Ci zwracano uwage !!
Nie pisze tego dlatego, że lubie Kuzaja bo tak nie jest. Ale jest zdecydowanie u nas najszybszy i mimo, że go nie lubie to oglądać jego jazde to przyjemność. Gdzie bym nie stał to on jedzie na maxa i po jego przejezdzie da sie slyszec wiele glosow..."eee tylko on tak tu bombą poszedł, inni pojadą na okrągło..."
Wiec człowieku weź sie najlepiej zamknij i idź stąd...
RSMP - QHR Go Go Go Go !!
PCWRC - Kuzi Go !!
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Marmetal » środa, 14 gru 2005, 19:04

Mam nadzieję, że to nie plotka. Fajnie będzie zobaczyć mistrza Polski w mistrzostwach świata grupy N, gdzie zmierzy się z najlepszymi i wtedy dopiero pokaże swoje umiejętności: na nieznanych trasach w doborowym towarzystwie. Ciekawe (o ile ta informacja to prawda), jak najlepszy kierowca naszego kraju będzie radził sobie na światowych oesach, przy czym udowodni czy naprawdę jest taki dobry?
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez marcin » środa, 14 gru 2005, 20:13

Hehe ostatnio w rozmowie z kolegą mówie: "Fajnie by było jakby Kuzaj powalczył o budżet na PCWRC" a tu prosze taka wiadomość :D W sumie już po Barbórce wypowiadał się w tym stylu że w tym sezonie udowodnił już wszystko co miał do udowodnienia i że może teraz gdzieś wyruszy. Myślałem że miał na myśli ME ale MŚ jeszcze lepsze :) Oby wypalilo.
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez rallyfan2 » środa, 14 gru 2005, 20:20

Kuziego lubie ale uwierze jak zobacze .Co roku słysze zapowiedzi o pełnych ME a teraz znowu MS , w tym wypadku nie jestem optymistą :lol: .
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Postprzez karcin » środa, 14 gru 2005, 21:40

No powiem szczerze, że za Kuzajem nie przepadam no ale napewno będzie miło zobaczyć polskiego zawodnika w PCWRC. Życze mu jak najlepiej moze dzieki niemu ruszy sie coś w Polskich rajdach. Tylko niech nie zapomni o Polsce i niech też startuje w Polsce bo jestem ciekawy czy w nastepnym sezonie zdobędzie kolejny tytuł Mistrza.
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez GrYzLy » środa, 14 gru 2005, 21:56

Leszka K. nie trawie... uwierze jak zobacze ze wystartuje, bez zadnych sciem... gipsow... i innych ubezpieczen... ale jak juz pojedzie... to niech mu sie wiedzie jak najlepiej. Ciekawy jestem konfrontacji z reszta zawodnikow PCWRC, napewno na sprzet odstajacy od czolowki narzekac nie bedzie mogl.
"Mam nadzieję, że ten francuski wynalazek wytrzyma." L.Kuzaj
Avatar użytkownika
GrYzLy
N3
 
Posty: 357
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:56
Lokalizacja: Kraków

Postprzez rutino78 » środa, 14 gru 2005, 22:09

ale jaja! mam nadzieje ze ta wiadomosc sie potwierdzi.
kuzi jest o klase lepszy od reszty polski, czy go ktos lubi czy nie.
to moze tez oznaczac więcej rajdów w telewizji.
po małyszu nastąpi kuzajomania jak loeba dogoni :D
rutino78
N3
 
Posty: 342
Dołączył(a): czwartek, 14 lip 2005, 22:17
Lokalizacja: Żory

Postprzez Łukasz » środa, 14 gru 2005, 22:32

Nie wierzę...dopóki nie wystartuje to nie uwierzę. Co roku ma palny że ho ho...a później na Polsce się kończy. Ale w sumie to chcę aby wystartował i pokazał jaki z niego naprawdę kierowca, bo polskie podwórko jest nie miarodajne. Pamiętamy jakie czasy i wyniki kręcił Ś.P. Janusz Kulig i chciałbym zobaczyć co pokaże Lesiu.
Tommi Makinen - My name is Legend
Avatar użytkownika
Łukasz
N3
 
Posty: 497
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 20:28
Lokalizacja: Opole

Postprzez Redbull » środa, 14 gru 2005, 22:48

A ja tam sie ciesze,bo jak dojdzie do skutku to wszystko,to moze wreszcie media sie zainteresuja rajdami,i bedzie jak w latach kiedy Hołek był najbardziej eksportowym kierownikiem;)
Avatar użytkownika
Redbull
N2
 
Posty: 192
Dołączył(a): piątek, 15 kwi 2005, 15:03
Lokalizacja: Z Nowej Rudy

Postprzez skateman » środa, 14 gru 2005, 23:03

Tak to prawda :) We wtorek Kuzaj mówił mi i KuziemuWRC z forum osobiście ;) więc się czieszyć!!
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez Buncol » czwartek, 15 gru 2005, 00:44

Niedawno jeszcze byl problem zeby budzet na ME zdobyc. Oby mu sie udalo, bo jest to szansa na wyjscie Polski z dolka rajdowego. Zobaczymy teraz jak dobry jest Kuzaj.
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości