Kuzaj w mistrzostwach produkcyjnych.

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez TommiCrazy » sobota, 2 wrz 2006, 13:14

Heh, dawno nieczytalem tego forum ale widze ze porady dla leszka Q jak byly kiedys tak teraz sa nadal........ niewydaje sie wam to troche zabawne..... on zjezdzil w swojej karierze prawie wszystkie evolucje lancerow w tym galanta vr, kilka evolucji subarek, smigal kilkoma modelami WRC i ludzie ktorzy sledza rajdy z za monitora beda sie wypowiadac jak kuzi ma jezdzic?...czy z glowa czy bez glowy on juz wie co robi.
ja pamietam kuziego jeszcze jak smigal lancerem w barwach sony w MS i potrafil nawiazywac walke juz wtedy z kierowcami duzo bardziej znanymi.
w tym momecie niema w polsce kierowcy o taki duzym doswiadczeniu jak on.
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK


Postprzez Saruto » wtorek, 19 gru 2006, 05:46

Coraz więcej informacji o nowych zawodnikach w PCWRC, wygląda na to że Leszek będzie miał ostrą rywalizacje w tym sezonie. Trudno będzie powtórzyć wynik z tego sezonu.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Gucio » wtorek, 19 gru 2006, 10:22

Ja myślę zupełnie inaczej!
Leszek już jest w stanie walczyć nie tylko z Naszymi na oesach w Polsce, ale i za granicą. Ma dobre tempo jak zawsze z resztą :) 8)
Lechu ogniem !!
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Banan » wtorek, 19 gru 2006, 15:22

Saruto napisał(a):Trudno będzie powtórzyć wynik z tego sezonu.


Mi sie wlasnie wydaje, ze wynik z tego sezonu to na luzie Kuzi zrobi. Obstawiam 3 miejsce na koniec sezonu.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez RajducH » wtorek, 19 gru 2006, 15:25

mam podobne zdanie do Banana, Leszek zajmie wysokie miejsce i napewno ma jakies szanse na 3 :D
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez Marmetal » wtorek, 19 gru 2006, 19:30

Chyba nieco za wysokie oczekiwania panowie :). Myślę, że Kuzaj w obecnej formie jest w stanie zrobić dobre wyniki, ale pierwsza trójka przy tak silnej konkurencji jest wysokim wymaganiem. Liczę na piątkę :).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Saruto » środa, 20 gru 2006, 06:13

RajducH napisał(a):mam podobne zdanie do Banana, Leszek zajmie wysokie miejsce i napewno ma jakies szanse na 3 :D

Osobiście taka pozycja Leszka na koniec sezonu bardzo mi się podoba ;)
Lecz jeśli mam obstawiać, to znowu typuje go na 6 pozycji.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez havk » środa, 26 gru 2007, 12:55

Czy ktos wie do kiedy mozna zglaszac sie do pcwrc 2008? Jestem ciekawy czy Leszek zbierze fundusze na ten cel. Liczba obowiazkowych zamorskich eliminacji w przyszlym roku spadnie do jednej rundy(wiec koszty powinny byc mniejesze (choc Kuzaj pewnie by nominowal Argentyne, Grecje, Turcje, Finlandie, Japonie, Walie). Czy ktos ma jakies info z SPRT?
havk
N3
 
Posty: 226
Dołączył(a): sobota, 17 gru 2005, 18:35

Postprzez dwrc » środa, 26 gru 2007, 15:39

havk napisał(a):Czy ktos wie do kiedy mozna zglaszac sie do pcwrc 2008? Jestem ciekawy czy Leszek zbierze fundusze na ten cel. Liczba obowiazkowych zamorskich eliminacji w przyszlym roku spadnie do jednej rundy(wiec koszty powinny byc mniejesze (choc Kuzaj pewnie by nominowal Argentyne, Grecje, Turcje, Finlandie, Japonie, Walie). Czy ktos ma jakies info z SPRT?


Ale Leszek rezygnuje chyba z PCWRC tak słyszałem i ma niby jezdzic w paru rajdach autem WRC ale moge sie mylic ... :wink:
Avatar użytkownika
dwrc
A5
 
Posty: 507
Dołączył(a): sobota, 2 wrz 2006, 12:43
Lokalizacja: LUDWIKOWICE

Postprzez zachu » środa, 26 gru 2007, 16:00

^^^ ja tez tak slyszalem
Avatar użytkownika
zachu
A5
 
Posty: 580
Dołączył(a): poniedziałek, 15 paź 2007, 11:16
Lokalizacja: Ryglice koło Tarnowa

Postprzez havk » środa, 26 gru 2007, 16:18

Coz w wywiadzie w wrc wspominal o pcwrc... Szkoda by bylo bo w trzecim roku startow dysponowal by wystarczajacym doswiadczeniem i moze wlaczyl by sie do walki o tytul. Ale starty w WRC (jesli dojda do skutku) tez na pewno dostarcza wielu emocji :) Wydaje mi sie jednak ze 2 czy 3 starty w wurcu kosztuja tyle samo jesli nie wiecej niz 6 rajdow N-ka... A co do pcwrc wydaje mi sie ze tytul moze zgarnac kierowca ktory wystawi s2000, ktore zawieszeniowo przeciez goruje nad N-ka, co w szegolnosci w takich rajdach jak Akropol czy Turcja powninno dawac duza przewage.
havk
N3
 
Posty: 226
Dołączył(a): sobota, 17 gru 2005, 18:35

Postprzez havk » piątek, 11 sty 2008, 12:33

Kurcze patrzac na klasyfikacje pcwrc to wystarczylo to drugie miejsce w Irlandii, a Kuzaj bylby piaty w klasyfikacji przed takimi asami jak Nutahara, Al-Attiyah, Sohlberg, Hanninen, Baldacci, Araujo, Aigner... Bylby to wielki sukces i z pewnoscia byloby latwiej przekonac sponsorow do kolejnego sezonu. Niedlugo byc moze bede mial jakies info z obozu Leszka. Poki co do pcwrc zglosilo sie trzech Rosjan Vertunov (mistrz Rosji), 16 letni Nowikow (wicemistrz) oraz Aksakow.
havk
N3
 
Posty: 226
Dołączył(a): sobota, 17 gru 2005, 18:35

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości