sezon 2006

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

sezon 2006

Postprzez Sylwek_GSi » środa, 31 sie 2005, 13:41

no cóż polowa roku minela, mozna pomalu gdybać co bedzie za pare miesięcy. Mi sie bardzo spodobało to i nie mialbym nic przeciwko temu teamowi: http://www.autoklub.pl/index.php?page=5 ... 2&id=9167&

z tego Sordo to faktycznie moze byc gwiazda w przyszłości.
No i ciekawe co w koncu z francuzami czy zostaja czy nie. cos mi sie wydaje ze niebawem zacznie sie niezla przepychanka w rajdowym światku, chetnych sporo a foteli coraz mniej z roku na rok :)
Avatar użytkownika
Sylwek_GSi
A5
 
Posty: 887
Dołączył(a): piątek, 3 paź 2003, 19:32
Lokalizacja: Krosno


Postprzez Banan » środa, 31 sie 2005, 14:42

Co do Citroena to dowiemy sie czy zostaje do konca wrzesnia. Bo wtedy Ford ma podac sklad na 2006. Jak nie ebdzie w nim Loeba, to pewnie zostana.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Cendra » środa, 31 sie 2005, 14:55

mysle ze Pug odejdzie ale Cytryny zostaną, no czego na ich miejscu mozna chciec wiecej :?: chyba jedynie formy Duvala takiej co ma na asfalcie na wsyztskich rajdach :)
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Postprzez Jucek » środa, 31 sie 2005, 15:03

Co do Citroena to dowiemy sie czy zostaje do konca wrzesnia. Bo wtedy Ford ma podac sklad na 2006. Jak nie ebdzie w nim Loeba, to pewnie zostana.


to wcale nie jest powiedziane, Loeb moze niepodpisac kontraktu z Fordem, Cytryna moze sie wycofac a Seba wsiadze do prywatnej Xsary.
GG 3389645
Jucek
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 24 sie 2003, 19:59
Lokalizacja: Legnica

Postprzez beeper_ » środa, 31 sie 2005, 15:45

Loeb bedzie jezdzil prywatna Xara przez sezon, w trakcie ktorego beda testowac C4. Peugeot wycofuje sie do WTCC.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Megas WRC » środa, 31 sie 2005, 17:00

Już do wyścigów. Niedługo będzie tak, że Peugot ubierze dresy i będzie się ścigał na 1/4 mili :? nie zdzwiwiłbym się gdyby zostały pozakładane teamy w wyścigach na prostej. Co do 2006 to Subaru raczej zostaje ze składem, który auktualnie jest, w Mitsubishi na pewno zostanie Galli jak z resztą teamów nie wiem.
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez Maciek_1982 » środa, 31 sie 2005, 18:08

Ja mam cichą nadzieje, że Peugeot czeka poczeka na 207 i wróci.....
Niewiecie co z Groszkiem? piszą, że podobno już ma zapewnioną prace na przyszly sezon, ale niepiszą gdzie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Maciek_1982
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): sobota, 17 lip 2004, 09:34
Lokalizacja: W-wa

Postprzez KaMiLL WRC » czwartek, 1 wrz 2005, 18:04

Wedlug mnie istnieja dwie mozliwosci odnosnie Marcusa Gronholma - Ford lub Mitsubishi w ktorej rajdowce zobaczymy tykowatego fina czas pokaze :).Dla mnie najwieksza zagadka sezonu 2006 jest Hyundai. :wink: Po dwu letniej przerwie szefostwo zapowiadalo powrot do rajdow,ale na razie cisza :?:
Avatar użytkownika
KaMiLL WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 21:34
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez KaMiLL WRC » czwartek, 1 wrz 2005, 18:07

Wedlug mnie istnieja dwie mozliwosci odnosnie Marcusa Gronholma - Ford lub Mitsubishi w ktorej rajdowce zobaczymy tykowatego fina czas pokaze :).Dla mnie najwieksza zagadka sezonu 2006 jest Hyundai. :wink: Po dwu letniej przerwie szefostwo zapowiadalo powrot do rajdow,ale na razie cisza :?:
Avatar użytkownika
KaMiLL WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 21:34
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez beeper_ » czwartek, 1 wrz 2005, 18:17

Nie ma szans na powrot hjundaja.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Banan » czwartek, 1 wrz 2005, 19:02

Dlaczego ? Przeciez tak sie reklamowi w Nowej Zelandii...
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Slee_ » czwartek, 1 wrz 2005, 22:53

news z rallyonline:
Szef Mitsubishi Motorsport zapowiedział, że celem zespołu w przyszłorocznym sezonie będzie zdobycie mistrzostwa świata. Uważa, że team trzech diamentów jest obecnie w najlepszej kondycji od 2002 roku. Choć w tym sezonie udało im się tylko raz stanąć na podium, to dzięki regularnej jeździe zagrażają Subaru w punktacji zespołowej.

Isao Torii jest przekonany, że tak wielcy kierowcy jak Marcus Gronholm czy Colin McRae, którzy mieliby wystartować w Mitsubishi, podszkolą jeszcze Galliego i wszyscy razem zdobędą tytuł dla zespołu.

Zespół uważa, że w przyszłym roku dużym plusem dla nich będzie to, że w tym roku spędzili wiele godzin na testach swojego samochodu bez zamontowanych aktywnych dyferencjałów.
- Jeśli obecnie nasi kierowcy są bardzo konkurencyjni, to myślę, że w przyszłym sezonie mamy duże szanse na wygrywanie – powiedział Isao Torii.


hm... co myslicie?? Prawda to, czy ktos zle przetłumaczyl??
Slee_
N3
 
Posty: 260
Dołączył(a): piątek, 11 mar 2005, 20:02
Lokalizacja: Reykjavik

Postprzez Matador » piątek, 2 wrz 2005, 17:34

Megas WRC napisał(a):Już do wyścigów. Niedługo będzie tak, że Peugot ubierze dresy i będzie się ścigał na 1/4 mili :? nie zdzwiwiłbym się gdyby zostały pozakładane teamy w wyścigach na prostej. Co do 2006 to Subaru raczej zostaje ze składem, który auktualnie jest, w Mitsubishi na pewno zostanie Galli jak z resztą teamów nie wiem.


Nie przesadzajmy. Wyścigi to też sport samochodowy, nie porównujmy go ze sprintami na odległość. Peugeot od jakiegoś czasu ma ochotę także na Le Mans. Marzą im się chyba sukcesy z początku lat 90-tych kiedy to na torach żniwo zbierał model 905. Trochę zwątpiłem w Toyotę kiedy odeszła z WRC, dzisiaj to jeden z moich ulubionych teamów w F1. Jeśli lew trafi na tor, będę trzymał kciuki.
Avatar użytkownika
Matador
A5
 
Posty: 559
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Fryta » niedziela, 4 wrz 2005, 18:20

Peugeot nie tylko ma ochote na Le Mans, ale z tego co pamietam juz tam startuje ;) Ich ambicja ponoc jest wygranie tego najbardziej chyba znanego wyscigu autem wyposazonym w silnik... HDi!

A co do Citroena - naprawde wierzycie, ze opracowany i testowany za ogromne pieniadze C4 WRC zostanie tylko eksponatem muzealnym w zbiorach Citroena? ;) Moim zdaniem wyjedzie na trasy oesow, chociazby dla tego, ze "cywilnemu" C4 bardzo potrzebna jest i bedzie promocja.
Avatar użytkownika
Fryta
N3
 
Posty: 436
Dołączył(a): piątek, 2 wrz 2005, 11:19
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Piotr_83 » piątek, 23 wrz 2005, 08:36

Co do Citroena to sie zgodze ze moga wrucic za rok do rajdów,jesli chodzi o Peugeota to trudno powiedziec,chociaz fajnie byloby gdyby wrucili z modelem 207!!!!!!!!!
Subaru powinno zmienic drugiego kierowce na kogos bardziej doswiadczonego aby mógł zbierac punkty dla zespołu.
Mitsubischi moze pokazac pazurki i zaczac sie liczyc w zesonie 2006!!!
Ford bedzie mial nowa rajdówke która moga łapac jeszcze awarie!!!(subaru tez w sumie nowe auto bedzie mialo)
Skoda nie zaliczy pełnego sezonu wiec znowu tylko pozostanie cieniem!!!
A suzuki no cóz juz pokazali ze mimo nowego samochodu potrafia wygrywac oesy.....wiec kto wie moze zaczna sie liczyc od poczatku!!!!!
Ide do przodu z podniesioną głową!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Piotr_83
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): czwartek, 22 wrz 2005, 17:49
Lokalizacja: Poznań

Następna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości