Rajd Grecji

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez Sylwek_GSi » piątek, 1 cze 2007, 18:22

kuzaj pewnie byłby troche wyżej gdyby nie błędy z OS2, ale ogolnie to słabe czasy notuje, ledwo miesci sie w dziesiątce. kiepsko i tyle rywale szybsi nie ma co.
Avatar użytkownika
Sylwek_GSi
A5
 
Posty: 887
Dołączył(a): piątek, 3 paź 2003, 19:32
Lokalizacja: Krosno


Postprzez Gucio » piątek, 1 cze 2007, 19:24

A podobno Leszek taki szybki... nie chcę siać propagandy, ale Lechu akurat nie robi na mnie wrażenia tymi startami w PWRC...wolałbym, aby tam pojechał Krzychu zamiast niego.
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Miedziu » piątek, 1 cze 2007, 19:52

Macie chłopaki racje Leszkowi coś nie idzie na tym rajdzie. Ale wierze w niego i mam nadzieję że w dalszej części rajdu będzie dobrze!
Lechu Go! :)

Ps. Ciesze sie z postawy Subaru ,2 auta w pierwszej trójce.Mam nadzieje ze po paśmie niepowodzeń teraz będzie już tylko z górki.
pozdro
Avatar użytkownika
Miedziu
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): czwartek, 19 sty 2006, 19:08
Lokalizacja: Ostroszowice

Postprzez PiotrGT » piątek, 1 cze 2007, 19:53

Subaru tradycyjnie mocno rozpoczynają, potem występują problemy, ale i tak trzeba przyznać że dzisiaj przyszalały :D. Groszek fantastycznie na drugiej pętli. Pierwsza szóstka w zakresie 10,7 sekundy! Walka sie zapowiada jutro :D. Prywaciarze nie mają duzo do gadania...

Kuzaj rzeczywiscie bardzo słabo... kolejny rajd zapowiada się klapą. Ja nie mam nic do Kuzaja, ale wolałbym żeby nie tylko on startował w PCWRC, mamy przeciez Kuchara, Hołka i Sołowowa z budżetem :D.
www.wrcrally.pl - Rajdowe Mistrzostwa Świata
Avatar użytkownika
PiotrGT
 
Posty: 40
Dołączył(a): sobota, 2 wrz 2006, 14:24
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Saruto » piątek, 1 cze 2007, 20:00

Sołowow w PCWRC napewno nie będzie jeździł bo nie ma tyle czasu.
Kuchar ma sponsora na Polske, a Hołek tylko Dakary.

Co do jazdy Leszka to w tym sezonie jakiś spadek formy... lub raczej szczęścia. Wydawało mi się że w top 10 powinien skończyć sezon ale teraz już taki pewien nie jestem.

Pozatym zapowiada się najciekawszy rajd w tym sezonie :)
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez KaMiLL WRC » piątek, 1 cze 2007, 22:38

Miedziu napisał(a):Macie chłopaki racje Leszkowi coś nie idzie na tym rajdzie.


W poprzednim roku na Acropolu było owiele gorzej - dachowanko na 3 oesie... A teraz etap ukończony bez SR więc jakiś mały postęp jest :wink: W tym sezonie w ogóle Kuzajowi nie idzie... Nie może nawiazać walki z najlepszymi, popełnia błędy i w efekcie nie kończy rajdów. Pamietam w poprzednim sezonie jak mówił, że w połowie sezonu PCWRC dorówna poziomowi czołówce i będzie walczył o zwycieństwa... A jeśli chodzi o nasze podwórko to upatruje w Nim głównego pretendenta do wygrania na Mazurach...
Avatar użytkownika
KaMiLL WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 21:34
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez MSG Racing » piątek, 1 cze 2007, 23:53

Leszek chyba chce za bardzo a już nie może i dlatego ma problemy, zwiedzanie na niemal każdym rajdzie i coś nie wychodzi. To jest zupełnie normalne.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Hultay WRC » sobota, 2 cze 2007, 07:53

Jakby się za bardzo spinał, może teo statnie niepowodzenia w MP osłabiaja nieco jego morale? Zazwyczja dobre wyniki w MP idą w parze z PCWRC. Teraz jednak w Polsce dystans w szybkości między nim a innymi kierowcami się zmniejsza. Tylko czy to inni przyspieszyli, czy on troche gorzej gna? Moze jedno i drugie po trochu, jesli spojrzec na MŚ.
A tak poza tym to ja sobie czekam na wygraną Subaru i czekam... Jak napisał ADI, (jeszcze w tamtym roku) Solberg stracił pewnośc siebie, możeliwe że te słabe wyniki odbija się na jego dalszej karierze-mimo poprawy samochodzu może kiedyś nie mieć juz tego blasku. Ciekaw jestem jak sobie poradzi Atko- dowiezie wynik, czy znowu coś zmaści?

Ktoś napisał że Duval ma pechowy sezon-wiecej niż sezon, od wywalenia go z Cytryny, a nawet od czasu konfliktu z pilotem Stefanem Prevotem jego kariera skręciła w złą stronę i moznma powiedzieć nie rozwija się, a wegetuje. To musu być frustrujące, ale chyba Belg oberwał nieco za swój trudny charakter. Może już spokorniał?
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez schwepes » sobota, 2 cze 2007, 09:41

Saruto napisał(a):Pozatym zapowiada się najciekawszy rajd w tym sezonie :)

Niestety można już chyba napisać "zapowiadał" ;). Pierwsza 6-tka mieściła się na koniec dnia w 11s, a po pierwszym porannym OSie jest to już 1min52s.
Avatar użytkownika
schwepes
A6
 
Posty: 1209
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 22:13
Lokalizacja: Kraków

Postprzez KaMiLL WRC » sobota, 2 cze 2007, 10:52

Można było się tego po Kuzaju spodziewać - dachowanie na pierwszym sobotnim oesie i koniec jazdy na dzisiaj. Po trzecim nieudanym rajdzie w PCWRC dochodze do wniosku, że szkoda pieniędzy, samochodu i zdrowia na starty w PCWRC - za wysoki poziom...
Avatar użytkownika
KaMiLL WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 21:34
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez xsarawrc » sobota, 2 cze 2007, 12:18

No to chyba nie tobie,ani nikomu z nas osadzac czy szkoda kasy,auta i zdrowia...
Nie jezdzi za nasze pieniadze to raz,dwa mamy wolny kraj i moze robic co chce,jezdzic gdzie chce i czym chce...
Czytajac wiekszosc komentary czy na tym forum czy na innych rajdowych dochodze do wniosku,ze najlepiej by bylo gdyby nic nie bylo...
Wszystko jest beee i do banii.
xsarawrc
N1
 
Posty: 65
Dołączył(a): wtorek, 13 wrz 2005, 20:30

Postprzez MisiekClio » sobota, 2 cze 2007, 12:49

Tak moze troche off-topic, ale odnosi sie to do tego co napisal(a) xsarawrc:

Niestety wiekszosc "kibicow" w Polsce ma nastepujace wyobrazenie:

-siedzi sobie sponsor w fotelu i mysli.. "hmmm, komu tu dac ten milion na starty, hmmm... moze Kuzajowi? choc moze jednak Holek bylby lepszy?? no nie wiem, podobno Frycz tez jest niezly... ha! wiem, moze dam ta kase Krankowi Kraweznikowi, bo slyszalem, ze wymiata na KJS-ach Malaszem... tylko musze znalezc do niego numer"

Niestety, po raz ent-y : Kierowcy w Polsce jezdza przede wszystkim "za swoje"! A nawet jesli kilku nie musi juz do tego dokladac, to i tak zdazyli wylozyc juz tyle kasy, zeby dojsc do poziomu "zawodowca", ze i tak pewnie nigdy sie to nie zwroci....

Dlatego tez przemyslenia typu "szkoda kasy", "dac auto Holkowi", "zabrac Rucie" itp. itd. sa bez sensu i swiadcza o kompletnej nieznajomosci realiow.

Aaa i jeszcze jedno, juz mniej oczywiste: Kazdy kierowca jezdzi przede wszystkim i tylko DLA SIEBIE. Teksty pt. "Jezdze dla tylko kibicow" i tym podobne, sa bzdurami wymyslonymi przez PR... Ladnie brzmia...

Dla Kibicow to owszem jezdzil pod sam koniec kariery Ragnotti we Francji.. Bo mial tak napisane w KONTRAKCIE z Renault. Z powodu z gory zalozonych gorszych wynikow i inaczej ustawionej fury, dostawal lepsza kase niz Bugalski, ktory w tych czasach "spinal sie na wynik".

W Polsce tak nie jest
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Postprzez misiek_wrc » sobota, 2 cze 2007, 16:25

Loeb jako mój faworyt ma godnych rywali, dołączył do wielkiej dwójki Peter. No cóż dla mnie szkoda Pana Kuzaja, że w tak tragicznym sposób dla samochodu zakończył występ w PCWRC. Może wynik nie zachwycał do 10 Os ale musze bronić Pana Leszka. Jest jednym z nielicznych kierowców z Polski który reprezentuje nasz kraj w rajdach na szczeblu światowym. I chyle czoła przed Panem Leszkiem. Więc może marudzenie zostawmy na boku i wspierajmy naszych kierowców na arenie międzynarodowej :)
Osobiście wolałbym aby Kuchar nas reprezentował w PCWRC ale każdy jeździ tam gdzie może :) Pozdrawiam
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez SebaSTI » sobota, 2 cze 2007, 19:30

Trzymam kciuki za groncholma ktory musi miec 1 miejsce szkoda mi troche solberga stracil sruga pozycje ale jutro bedzie walczył widać ze subaru poprawilo swoja rajdowke nie zle tez idze atkinsonowi tak dalej! :lol:
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez ŁukaszWRC » sobota, 2 cze 2007, 19:46

SebaSTI napisał(a):Trzymam kciuki za groncholma ktory musi miec 1 miejsce szkoda mi troche solberga stracil sruga pozycje ale jutro bedzie walczył widać ze subaru poprawilo swoja rajdowke nie zle tez idze atkinsonowi tak dalej! :lol:

Nie znasz kropek i przecinków :?:
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 19 gości