rally-of-turkey

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez Zepter » niedziela, 15 paź 2006, 02:22

Zakończył się drugi dzień rajdu Turcji...Peter naciskał Marcusa do czasu kiedy najechał na kamień wyrzucony na drogę przez Puga jego brata i wpadł przez to do rowu z którego nie udało mu sie wyjechać...cóz bywa i tak...Takie są rajdy... :? Trzymam kciuki za dublet Forda :twisted:
Walka o miejsca 1,2 i 3 dość emocjonująca :) Gdyby nie pech Solbiego zacięta walka byłaby do mety ostatniego odcinka :)
TDI - Ten Dym Ignoruj ;-]
Avatar użytkownika
Zepter
N3
 
Posty: 434
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 22:00
Lokalizacja: Węgrów


Postprzez Marmetal » niedziela, 15 paź 2006, 11:57

No i już po :). Marcus zainkasował 10 punktów, a Ford za sprawą Hirvonena aż 18. To był dla nich bardzo udany rajd. Henning Solberg znalazł się na podium. Bardzo ładnie pomimo ciężkich warunków pojechał Xavier Pons (czwarta pozycja) i Kosti Katajamaki (oczko niżej). Atkinson ostatecznie szósty, liczyłem na czwarte miejsce. Sordo dopiero siódmy, a Stohl ósmy. Trochę szkoda Duvala, bo jechał naprawdę nieźle kręcąc czasami czasy w samej czołówce (nawet wygrał oes). Dziesiątkę zamknął Aigner. Największym pechowcem już po raz kolejny okazał się Solberg. Gdyby nie wypadek to skończyłby rajd pewnie na drugim miejscu. Na McRae'u się zawiodłem. Wiedziałem, że nie powalczy o wygraną, ale jego jazda pozostawiała wiele do życzenia. Przerwa w rajdach i warunki podczas obecnego mu na pewno nie pomogły. Na dodatek na ostatnim (!) oesie odpadł. Kronos nie będzie zadowolony. W Junior WRC działy się cyrki :). Ostatecznie wygrał Andersson, zapewniając sobie tytuł, przed Beresem i Aavą. Kościuszko po dość niezłej jeździe ukończył Rajd Turcji na jedenastym miejscu. Następna eliminacja w Australii, co będzie pożegnaniem z MŚ w Perth.
Ostatnio edytowano niedziela, 15 paź 2006, 12:13 przez Marmetal, łącznie edytowano 1 raz
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez wallygator » niedziela, 15 paź 2006, 14:09

bardzo się cieszę z ze zwycięstwa Groszka :)
w końcu widzieliśmy dobrego Solberga (pechowego jak zawsze w tym sezonie, ale szybkiego jak nie zawsze w tym sezonie)
Colin mnie trochę zawiódł, choć nie spodziewałem się kokosów :)
wallygator
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 1 sty 2006, 16:47
Lokalizacja: rzeplin kolo wrocka

Postprzez solota_RallyPL.com » poniedziałek, 16 paź 2006, 16:37

a mnie rozczarował Citroen, ale z tego zespołu zaskoczył Pons. bardzo dobrze jechał :wink:
JANUSZ KULIG 1969-2004
RICHARD BURNS 1971-2005
MICHAEL PARK 1966-2005
COLIN MCRAE 1968-2007

"Forever in Memory"
Avatar użytkownika
solota_RallyPL.com
A5
 
Posty: 565
Dołączył(a): czwartek, 18 sie 2005, 10:42
Lokalizacja: Kwidzyn/Trójmiasto

Postprzez Marmetal » poniedziałek, 16 paź 2006, 17:35

A PG Andersson został wykluczony z Rajdu Turcji i tym samym wygrał Aava :). Przed Rajdem Walii na tytuł ma szansę aż siedmiu (!) kierowców :o. Będzie walka.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Saruto » poniedziałek, 16 paź 2006, 18:26

Marmetal napisał(a):Przed Rajdem Walii na tytuł ma szansę aż siedmiu (!) kierowców :o.

Szanse ma sześciu, Conrad Rautenbach który jest na piątej pozycji nie jedzie w tym rajdzie.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości