Rally Italia Sardinia

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez SiwY » poniedziałek, 22 maja 2006, 21:45

Ja sie bym z tego nie cieszył zbytnio... :? teraz juz jest masakra a nie daj Boze sprawdzi sie to co pisaliscie wyzej to kompletna klapa :?
....:: Janusz w naszej pamięci[*] ::...
Avatar użytkownika
SiwY
N3
 
Posty: 430
Dołączył(a): niedziela, 8 sty 2006, 14:45
Lokalizacja: Ostroszowice


Postprzez radek_wrc » czwartek, 25 maja 2006, 12:07

Marmetal napisał(a):
radek_wrc napisał(a):Może nowa Xsara nie bedzie juz taka dobra 8) i wtedy okiaze sie co Loeb jest wart :twisted:


Chyba miałeś na myśli Citroena C4 ;). Jeśli Xsara jest świetna, to wątpię, by inżynierowie z Citroena zbudowali gorsze auto. Na pewno przejdzie choroby wieku dziecięcego, ale jakie auto tego nie przechodzi :).

No chodzilo o C4, i mysle ze sytuacja moze byc podobna jak w przypadku 206 lub Subaru, ktore kiedys byly najlepsze a 307 i nastepna subarynka juz nie tak dobre, nie licze na to ze C4 bedzie kiepska, ale zeby nie byla lepsza od forda i subaru wtedy szanse bylyby rowne
radek_wrc
 
Posty: 16
Dołączył(a): niedziela, 7 maja 2006, 17:52

Postprzez radek_wrc » czwartek, 25 maja 2006, 12:12

Cendra napisał(a):. moim zdaniem Loeb jest najlepszym kierowca w historii, moze to wielkie slowa ale ja sie ciesze ze moge ogladac i zyc w czasach takiego mistrza :!:


a tak nie uwazam, Makinen wygrywal majac chyba jeden z gorszych samochodow w stawce, to tak jakby Loeba wsadzic do Skody
radek_wrc
 
Posty: 16
Dołączył(a): niedziela, 7 maja 2006, 17:52

Postprzez Marmetal » czwartek, 25 maja 2006, 19:53

Według mnie Loeb nie dorasta nawet do pięt takim kierowcom jak Makinen, Kankkunen, Alen, Biasion, Sainz, Auriol, Vatanen, Toivonen, Rohrl, Mikkola, Waaldegard, Blomqvist, Salonen, McRae czy nawet Mouton. Gdyby oni mieli 16 eliminacji w sezonie to zapewne posiadaliby więcej zwycięstw niż obecnie. Poza tym w dzisiejszych czasach to właściwie auto jedzie a nie kierowca. To przenośnia, ale jak świetnie oddająca charakter dzisiejszych rajdów, które w porównaniu do tych prawdziwych z poprzednich lat są imprezami wokół trzepaka :?.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez schwepes » czwartek, 25 maja 2006, 19:59

jest tak samo łatwo dla wszystkich... a wygrywa ciagle Loeb ;)
Avatar użytkownika
schwepes
A6
 
Posty: 1209
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 22:13
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Saruto » czwartek, 25 maja 2006, 22:30

tak widać auto Pons'a samo jedzie ;) widać po wynikach :lol:
Loeb jeździ perfekcyjnie i wygra spokojnie ponad 40 rajdów ;) pozatym już jest wielkim mistrzem.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Mars » czwartek, 25 maja 2006, 23:03

Co do absolutnej równości między samochodami Pons'a o Loeb'a to nie można być takim pewnym ... nie jest tajemnicą, że auto Loeba Kronosa to na oczy nie widziało, natomiast autem Pons'a zajmuje się tylko Kronos.
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Cendra » niedziela, 28 maja 2006, 14:06

radek_wrc napisał(a):
Cendra napisał(a):. moim zdaniem Loeb jest najlepszym kierowca w historii, moze to wielkie slowa ale ja sie ciesze ze moge ogladac i zyc w czasach takiego mistrza :!:


a tak nie uwazam, Makinen wygrywal majac chyba jeden z gorszych samochodow w stawce, to tak jakby Loeba wsadzic do Skody
wsadzili Colina i jak jechal :?: nie da sie ukryc ze Loeb ma swietne auto i przedewszytskim bezawaryjne, ale przeciez o to w tym chodzi, zeby kierowca i auto byly jak najlepsze
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Postprzez Marmetal » niedziela, 28 maja 2006, 18:03

Cendra napisał(a):
radek_wrc napisał(a):
Cendra napisał(a):. moim zdaniem Loeb jest najlepszym kierowca w historii, moze to wielkie slowa ale ja sie ciesze ze moge ogladac i zyc w czasach takiego mistrza :!:


a tak nie uwazam, Makinen wygrywal majac chyba jeden z gorszych samochodow w stawce, to tak jakby Loeba wsadzic do Skody
wsadzili Colina i jak jechal :?:


Jak jechał? Bardzo dobrze jechał jak na Skodę, przypomnijcie sobie Australię 2005. Po tym poznaje się prawdziwych mistrzów, że w każdym aucie potrafią czynić cuda.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez radek_wrc » środa, 31 maja 2006, 22:08

Marmetal napisał(a):
Cendra napisał(a):
radek_wrc napisał(a):
Cendra napisał(a):. moim zdaniem Loeb jest najlepszym kierowca w historii, moze to wielkie slowa ale ja sie ciesze ze moge ogladac i zyc w czasach takiego mistrza :!:


a tak nie uwazam, Makinen wygrywal majac chyba jeden z gorszych samochodow w stawce, to tak jakby Loeba wsadzic do Skody
wsadzili Colina i jak jechal :?:


Jak jechał? Bardzo dobrze jechał jak na Skodę, przypomnijcie sobie Australię 2005. Po tym poznaje się prawdziwych mistrzów, że w każdym aucie potrafią czynić cuda.


O to chodzi
radek_wrc
 
Posty: 16
Dołączył(a): niedziela, 7 maja 2006, 17:52

Postprzez WRCfan » czwartek, 1 cze 2006, 16:42

Znaczy się, uważacie że jakby Loeb wsiadł w inne auto WRC, to nie byłby czołowym kierowcą ? LOOOL...śmieszni jesteście...
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
Avatar użytkownika
WRCfan
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 15:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Marmetal » czwartek, 1 cze 2006, 21:01

WRCfan napisał(a):Znaczy się, uważacie że jakby Loeb wsiadł w inne auto WRC, to nie byłby czołowym kierowcą ? LOOOL...śmieszni jesteście...


To znaczy, że gdyby Loeb wsiadł w inne auto WRC i jechał nieźle to wtedy byłby świetnym kierowcą :roll:.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez schwepes » czwartek, 1 cze 2006, 21:26

Marmetal napisał(a):To znaczy, że gdyby Loeb wsiadł w inne auto WRC i jechał nieźle to wtedy byłby świetnym kierowcą :roll:.

Jak zwykle świetna argumentacja z twojej strony. Zobacz sobie do archiwum na wyniki junior wrc z czasów kiedy startował Loeb i co robił z konkurencją. Idąc dalej twoim tokiem rozumowania to poza Gronholmem ciężko o świetnego kierowcę. Bo na przykład taki Solberg wszystkie wyniki w WRC jakie zrobił były na 'tym samym' samochodzie - Subaru.
Avatar użytkownika
schwepes
A6
 
Posty: 1209
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 22:13
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Saruto » czwartek, 1 cze 2006, 22:41

Dla mnie Loeb jest największym kierowcą jaki jeździł, oczywiście każdy ma inne zdanie i nie ma się co tu spierać bo po wynikiach można to stwierdzić, pozatym w tym roku będzie liderem pod względem zwycięstw, a jeśli tak dalej pójdzie to na koniec kariery w rajdach może mieć ponad 40 wygranych a może i więcej :shock:
Ciekawy jestem jak Junior pojedzie, mam nadzieje że jutro utrzyma tempo z specjalnego :)
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez WRCfan » czwartek, 1 cze 2006, 23:29

Marmetal napisał(a):
To znaczy, że gdyby Loeb wsiadł w inne auto WRC i jechał nieźle to wtedy byłby świetnym kierowcą :roll:.


Rajd Korsyki 2000 - debiut Loeba w samochodzie WRC w Mistrzostwach Świata - 9 miejsce


Można nie przepadać za jakimś kierowcą, ale na boga nie ujmujmy nikomu talentu ani zasług. Ja nigdy nie przepadałem za Loebem, ale jestem świadom tego iż jesteśmy świadkami kariery prawdopodobnie najlepszego kierowcy rajdowego w historii.
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
Avatar użytkownika
WRCfan
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 15:23
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości