Koniec programu M-SPORT (FORDA) w MŚ?

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez Wilu » środa, 15 wrz 2004, 11:03

zdecydowanie Duval był by lepszy od Hirvonena, mam nadzieję że chłopaka ktoś podkupi.

nie mniej Ford jak donoszą będzie się udzielał w europejskich rundach, więc jakiś kierowców będą potrzebować. Tuohino myślę, że dla nich pojeździ. Będą mieli spore możliwości potestowania kierowców w bojowych warunkach, bez wypłacania im gaży. Lepsze takie rozwiązanie, niż ich całkowity brak.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia


Postprzez Ohlins » środa, 15 wrz 2004, 11:07

Wilu napisał(a):Ford jak donoszą będzie się udzielał w europejskich rundach.

to chociasz tyle na pocieszenie
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez beeper_ » środa, 15 wrz 2004, 11:20

pewnie fiesta s1600, no i pewnie regionalych mistrzostwach, gdzie nie ma zakazu wrc.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Wilu » środa, 15 wrz 2004, 18:33

obiecujące info

więc może nie będzie aż tak źle.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez mototom » piątek, 17 wrz 2004, 18:47

Jak podaje F1.ultra.pl:

W dniu dzisiejszym koncern Forda ogłosił, iż z końcem sezonu 2004 zamyka projekt Formuły 1, który funkcjonował pod nazwą Jaguara. Ford ogłosił sprzedaż swoich aktywów F1, w tym również brytyjskiego oddziału ds. silników, czyli Coswortha, co stawia w szczególnie nieciekawej sytuacji zespoły Minardi oraz Jordana, dotychczas korzystających z jednostek tej właśnie marki.
Prezes zarządu "Departamentu Jaguara i Land Rovera", Joe Greenwell stwierdził:

"Po wielomiesięcznej analizie danych, uznaliśmy, że koncern Ford Motor Company nie może kontynuować dalszej działalności w Formule 1, w stopniu nas zadowalającym. Po podjęciu tej decyzji, naszym głównym zadaniem jest zapewnienie jak najlepszej przyszłości personelowi zatrudnionemu przy tym projekcie, oraz płynne przejście naszych interesów w inne dziedziny biznesu. W ten sposób, projekt Formuły 1 zostanie wystawiony na sprzedaż."
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Robecki » piątek, 17 wrz 2004, 22:58

Więc jednak Ford chyba zostanie w RSMŚ. W końcu bardzo dobrze im idzie i wycofanie się byłoby jakimś nieporozumieniem. Nie wyobrażam sobie RSMŚ bez Forda! :)
Avatar użytkownika
Robecki
N3
 
Posty: 465
Dołączył(a): piątek, 4 cze 2004, 18:48
Lokalizacja: Płońsk

Postprzez Mars » sobota, 18 wrz 2004, 14:43

Bardzo bym się cieszył jakby Fordzik został w RSMŚ ;)
No ale pożyjemy zobaczymy ;)
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ati » sobota, 18 wrz 2004, 14:49

Mam nadzieje ze wycofanie sie Forda z F1 oznacza ze przynajmniej czesc kasy ktora tam wtapiali przerzuca na program WRC. No chyba ze wogole sie wycofuja ze sportow motorowych w co nie wieze. Wedlug mnie najlepszym rozwiazaniem dla cyklu WRC i wogole rajdow byloby stworzenie zupelnie nowej specyfikacji aut. Cos jak WRC tylko bez zadnych aktywnych dyfrow i elektronicznych .... Rowniez bez sekwencyjnych skrzyn. Moze to radykalne rozwiazanie ale chcialbym zeby wrocily dawne czasy. Zero elektroniki tylko umiejetnosci kierowcy -takze przy zmianie biegow. Bylo by i zdecydowanie taniej i bardziej widiwiskowo. I mysle ze wtedy np Colin mialby duzo wiecej do powiedzenia. Moze Carlos zdobyl by 3 tytul??
Avatar użytkownika
Ati
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 18 wrz 2004, 14:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Gabi » sobota, 18 wrz 2004, 16:49

Ati napisał(a):Mam nadzieje ze wycofanie sie Forda z F1 oznacza ze przynajmniej czesc kasy ktora tam wtapiali przerzuca na program WRC. No chyba ze wogole sie wycofuja ze sportow motorowych w co nie wieze. Wedlug mnie najlepszym rozwiazaniem dla cyklu WRC i wogole rajdow byloby stworzenie zupelnie nowej specyfikacji aut. Cos jak WRC tylko bez zadnych aktywnych dyfrow i elektronicznych .... Rowniez bez sekwencyjnych skrzyn. Moze to radykalne rozwiazanie ale chcialbym zeby wrocily dawne czasy. Zero elektroniki tylko umiejetnosci kierowcy -takze przy zmianie biegow. Bylo by i zdecydowanie taniej i bardziej widiwiskowo. I mysle ze wtedy np Colin mialby duzo wiecej do powiedzenia. Moze Carlos zdobyl by 3 tytul??


popieram twoja opinie w 100% ale jakos mi sie nie wydaje ze tak sie stanie odnosnie braku elektroniki i innych ... a Ford moze faktycznie jednak zostanie w RSMS
MOTO FREAK FOTO
Avatar użytkownika
Gabi
N1
 
Posty: 65
Dołączył(a): sobota, 1 lis 2003, 17:21
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości