Telstra Rally Australia

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez skateman » piątek, 27 paź 2006, 12:24

Wszystko się tu zmienia jak w kalejdoskopie... masakra....
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek


Postprzez Picias » piątek, 27 paź 2006, 13:14

Ale jaja z tym kurzem. Szkoda tylko, że Marcus rolował ale za to zrobiło sie interesująco bo juz prowadzi Hirvonen a Solberg drugi. Ciekawe jak to się dalej potoczy.
Rajdy to moja pasja.
Avatar użytkownika
Picias
N2
 
Posty: 195
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 13:07
Lokalizacja: Polanka Wielka

Postprzez Saruto » piątek, 27 paź 2006, 13:40

Cztery auta klasy PCWRC na punktach :shock: dawno takiej sytuacji nie było :) Marcus ostro goni, myśle że jutro wbije się na piątą pozycje.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Marmetal » piątek, 27 paź 2006, 13:52

Tegoroczny Rajd Australii jest ciekawy ze względu na słabiutką obsadę. Świadczy o tym fakt, że cztery eNki są w ósemce! W generelce wygrywa Hirvo naciskany przez Pettera. Pons jest trzeci, a Stohl czwarty. W PCWRC wygrywa Dean Herridge, doskonale czujący się na australijskich szutrach. Za nim jest Arai, Teiskonen i Latvala. Gronholm po dzwonie odrabia straty i myślę, że jutro jest w stanie przejść uczestników PCWRC. Szkoda mi Atkinsona i Henninga Solberga. Żałuję także, że Leszek nie jedzie, bo jak wspomniał Saruto, byłyby szanse na punkty... w generalce. Cóż, jeszcze ponad 15 oesów, rajd jeszcze nie przekroczył półmetka. Będzie ciekawie.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Zajcev » piątek, 27 paź 2006, 18:42

Coz dopiero wrocilem do domku, lookam na wyniki a tu zonk... szkoda Marcusa:/ liczylem ze uda mu sie nawiazac walke i wygrac ten rajd, wszystko by bylo ok gdyby nie ta rolka... strata dosc duza, ale wazne ze jeszcze jedzie :) pamietajmy ze w rajdach wszystko sie moze zdarzyc:)
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez Zepter » piątek, 27 paź 2006, 21:59

Nie chciał bym być złym prorokiem ale chyba Marcus właśnie przegrał tytuł mistrza świata. :?
TDI - Ten Dym Ignoruj ;-]
Avatar użytkownika
Zepter
N3
 
Posty: 434
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 22:00
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez Gucio » piątek, 27 paź 2006, 22:40

Twoje proroctwa Zepter mogą być bardzo prawdopodobne, a jak to się użeczywistni to nie będzie za wesoło Groszkowi :(
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Picias » piątek, 27 paź 2006, 23:10

Gdyby nie złamanie Loeba to Marcus nie miałby co mażyć o tytule a tak powstała jakaś szansa. Z tego co czytałem to to rolowanie to była raczej kwestia przypadku czy może szczęścia, dalsza jazda jak widać po wynikach była wyśmienita. Jeszcze dwa dni i zobaczymy co się podzieje.
Rajdy to moja pasja.
Avatar użytkownika
Picias
N2
 
Posty: 195
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 13:07
Lokalizacja: Polanka Wielka

Postprzez Saruto » sobota, 28 paź 2006, 09:46

Jak narazie Marcus nie zachwyca, myślałem że będzie jechał o 30 sekund szybciej od Mikko, jak narazie ma czasy podobne do niego. Wygląda na to że skończy na 5 pozycji.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Marmetal » sobota, 28 paź 2006, 10:52

Marcus już po prostu liczy na pecha kogoś z czuba, bo wie, że nie ma szans wejść do czwórki, dlatego nie ryzykuje i jedzie tempem takim, by wyprzedzić czołówkę PCWRC. Myślę, że Hirvonen wygra ten rajd, Petter raczej powinien utrzymać drugą lokatę, o ile gdzieś nie wydzwoni. Cieszę się, że Stohl przeszedł Ponsa. W produkcyjnych Arai wygrywa przed Ligato, Latvalą i Teiskonenem. Dotychczasowy lider - Dean Herridge zamyka piątkę tej klasyfikacji. Przed zawodnikami jeszcze 10 odcinków, nie wierzę w szansę zdobycia tytułu przez Marcusa.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez PiotrGT » sobota, 28 paź 2006, 16:55

Po II Etapie: pewnie prowadzi Mikko, za nim dobrze jadący Petter i za tymi panami ze sporą już stratą Manfred Stohl i Xavier Pons.

Ładnie odrabia straty Marcus, ale tytuł już wiadomo pójdzie w czyje ręcę.... Raczej nie ma szans na podium. trzy N-ki w top 8 - dawno tego nie było, ale taki jest ten Rajd - rozgrywany w kameralnej obsadzie.

Jutro 6 OS - licze na atak Solberga, a jeżeli nie to żeby spokojnie był drugi. Marcus jutro wyprzedzi N-ki i bedzie 5.
www.wrcrally.pl - Rajdowe Mistrzostwa Świata
Avatar użytkownika
PiotrGT
 
Posty: 40
Dołączył(a): sobota, 2 wrz 2006, 14:24
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez _misiek055_ » niedziela, 29 paź 2006, 00:53

Polecam wszystkim obstawianie rajdów na bwin.com! Poleciłem kumplowi następujące typy:
-Hirvonen lepszy od Pettera
-Groszek lepszy od Atkinsona
-Pons lepszy od Sordo
I powiem Wam, że od razu emocje większe :wink: Wprawdzie własnej kasy nie umoczę, ale jak kumpel wygra to odpala mi czteropak :lol:
http://dziecineo.prv.pl Obrazek
Avatar użytkownika
_misiek055_
N3
 
Posty: 355
Dołączył(a): sobota, 10 gru 2005, 19:42
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez Picias » niedziela, 29 paź 2006, 09:09

Brawa dla Hirvonene wreszcie wygrany rajd, wytrzymał ciśnienie ze strony Petera i nie popenił żadnego błędu. Z drugiej strony widać, żę Subaru jakby wraca do formy. Stohl również szybko za co wielkie brawa bo jakoś nigdy nie uwarzałem, że jest taki dobry ot taki przeciętniak a tutaj Pons musiał skapitulować. Szkoda mi tylko Marcusa bo przepadła szansa a mistrza już mamy. Loeb zasłużył na tytuł bo rzeczywiście ten sezon pokazał kto jest najszybszy ale wreszcie jest konkurencja i o to chodzi w sporcie.
Rajdy to moja pasja.
Avatar użytkownika
Picias
N2
 
Posty: 195
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 13:07
Lokalizacja: Polanka Wielka

Postprzez Gucio » niedziela, 29 paź 2006, 11:43

EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Saruto » niedziela, 29 paź 2006, 13:08

Ale najważniejszą informacją jest ta, że na dwa wyścigi przed zakończeniem rywalizacji mistrzem świata został Francuz Sebastien Loeb.
:shock:
Brawo Mikko :!: wygląda na to że podium jest już pewne.
Ciekawie zapowiada się walka o 4 pozycje, Sordo, Stohl i P. Solberg.
W klasyfikacji konstruktorów też jest już raczej po mistrzostwach, chyba że w którymś z dwóch ostanich rajdów dwa Fordy wypadną, tylko wtedy Kronos ma szanse.
Pomimo że nie jestem fanem Leszka to szkoda że nie jechał, podium w PCWRC byłoby w jego zasięgu, a tak to trudno będzie mu skończyć sezon w top 6.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości