Rally Argentina

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Rally Argentina

Postprzez speedyzxz » niedziela, 24 kwi 2016, 16:55

Ciekawe jak stoją z oponami :o
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań


Re: Rally Argentina

Postprzez Anbarra » niedziela, 24 kwi 2016, 16:59

http://livetv.sx/en/eventinfo/408302_ra ... |547|7|en/ o to mi chodzilo i znalazlem
wg mnie najprzyjemniejsza stronka live
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Re: Rally Argentina

Postprzez ToMi888 » niedziela, 24 kwi 2016, 17:48

Paddon 8,5 s szybciej od Ogiera na pierwszym splicie Power Stage! Jeśli to nie jest błąd, to czapki z głów przez gościem :D
Petter Solberg!
Kris Meeke!
Avatar użytkownika
ToMi888
N2
 
Posty: 148
Dołączył(a): czwartek, 11 paź 2007, 15:28
Lokalizacja: Tarnów

Re: Rally Argentina

Postprzez madman » niedziela, 24 kwi 2016, 17:54

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CIESZĘ SIĘ JAK DZIECKO, BRAWO HAYDEN, COŚ NIESAMOWITEGO!!!!!!!!!!!!!11 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
"To że trzeba hamować poznawałem po tym, że wszyscy kibice zaczynali uciekać." - K. Hołowczyc
Avatar użytkownika
madman
N3
 
Posty: 285
Dołączył(a): sobota, 10 maja 2014, 09:59
Lokalizacja: Pomorze

Re: Rally Argentina

Postprzez Śmiechol » niedziela, 24 kwi 2016, 17:56

Co ten facet zrobił!
Avatar użytkownika
Śmiechol
N2
 
Posty: 188
Dołączył(a): sobota, 8 mar 2014, 11:09
Lokalizacja: Ruciane-Nida, Mazury

Re: Rally Argentina

Postprzez ToMi888 » niedziela, 24 kwi 2016, 17:58

Zbieram szczękę z podłogi. Facet pojechał absolutnie perfekcyjnie. Myślałem, że Ogier go złapie. On się nie tylko obronił, wręcz sponiewierał Sebastiena :D Hayden, zyskałeś właśnie kibica :)
Petter Solberg!
Kris Meeke!
Avatar użytkownika
ToMi888
N2
 
Posty: 148
Dołączył(a): czwartek, 11 paź 2007, 15:28
Lokalizacja: Tarnów

Re: Rally Argentina

Postprzez Anbarra » niedziela, 24 kwi 2016, 18:01

tak zniszczyc mistrza swiata i to na power stage'u to brak slow na ten performance. widac bylo w kazdym zakrecie ze jechal w trybie psychopaty, zalatywalo w tym starym dobrym colinem :D dobrze ze paddon umie tak jechac i nie popelniac bledow :D
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Re: Rally Argentina

Postprzez speedyzxz » niedziela, 24 kwi 2016, 18:07

:shock:
Widać było że Seb nie odpuszczał, a przyjął 11 sekund na 16 kilometrach :shock:
Po cichu liczyłem że Hayden jednak dowiezie pierwszą pozycję, aleee w jakim stylu to zrobił! :D
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Rally Argentina

Postprzez Dani » niedziela, 24 kwi 2016, 18:16

Wierzyć się nie chce, że łosie z Hultaja nie nominowali Paddona do zdobywania punktów- jeszcze przed rajdem myślałem, że w 100% tak jest. Miernota Neuville już na dobre powinien pójść w odstawkę.
Avatar użytkownika
Dani
N3
 
Posty: 454
Dołączył(a): wtorek, 1 kwi 2014, 18:04

Re: Rally Argentina

Postprzez maciotacio » niedziela, 24 kwi 2016, 18:21

Ale końcówka rajdu! Nie pęknąć czując oddech na plecach francuskiego kosmity i włożyć mu tyle sekund na Power Stage :shock: A sam onboard Paddona to poezja, szedł jak dzik po księżycu między tymi wielkimi, ostrymi kamieniami. Chapeau bas panie Paddon !!!

Obyśmy mieli więcej takich emocjonujących rajdów. Szacunek dla Ogiera, można go nie lubić za komentarze, ale jak wsiada za kółko to ręce same się składają do oklasków. Niestety chyba zjadł opony na tym przedostatnim odcinku.
Avatar użytkownika
maciotacio
N2
 
Posty: 193
Dołączył(a): środa, 19 wrz 2012, 11:58

Re: Rally Argentina

Postprzez wanderer » niedziela, 24 kwi 2016, 18:47

Dani napisał(a):Wierzyć się nie chce, że łosie z Hultaja nie nominowali Paddona do zdobywania punktów- jeszcze przed rajdem myślałem, że w 100% tak jest. Miernota Neuville już na dobre powinien pójść w odstawkę.

Ja bym nie popadał aż w takie skrajności. Neuville to wciąż jeden z lepszych kierowców na świecie, ale chyba za szybko zrobiono z niego lidera. W najgorszym przypadku będzie z niego kolejny Freddy Loix, a w najlepszym Latvala.

Na miejscu szefów Hyundaia powoli przygotowywałbym miejsce dla Abbringa jako trzeciego kierowcy w zespole albo rozglądałbym się np za Kubicą. Generalnie przydałoby się tam przewietrzyć skład kierowców, bo jako producent w przyszłym roku wiele nie zwojują samym Paddonem.
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Rally Argentina

Postprzez Matthias Schmidt » niedziela, 24 kwi 2016, 19:13

Z tej euforii to juz wicemistrza swiata sie miernota nazywa. No faktycznie, trzeba byc miernota, bo byl tylko drugi. Ciekawe co powiesz jak za jakis czas presji nie udzwignie Paddon :wink: (co mam nadzieje sie nie wydarzy).
Tak czy tak, z Paddona nie robmy juz teraz fenomenu i mistrza swiata, gdyby nie pozycja startowa to Ogiera by nie objechal, nie zmienia to faktu jednak, ze ma facet talent i az milo na to patrzec. Trzymam kciuki za to, ze powtorzy to zwyciestwo i ze dopiero teraz zacznie sie jego 'wzrost'. Ten sezon na razie jedzie naprawde bardzo dobrze.
Odnosnie jeszcze porownania Paddona do Colina, kiedy Hayden wygrywal seryjnie w PWRC w 2011, czytalem jakies opinie, w ktorych Paddon byl wlasnie do Colina porownywany :wink:
Zawsze milo sie patrzy na kogos kto wygrywa po raz pierwszy. W obecnej stawce zbyt wielu kierowcow ma jedno, jedyne zwyciestwo bez szczegolnych perspektyw na kolejne w najblizszym czasie (Mikkelsen, Neuville, Ostberg, Meeke, Sordo). Miejmy nadzieje, ze Paddona ta 'klatwa' nie dosiegnie.
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Re: Rally Argentina

Postprzez speedyzxz » niedziela, 24 kwi 2016, 20:17

Matthias Schmidt napisał(a):Z tej euforii to juz wicemistrza swiata sie miernota nazywa. No faktycznie, trzeba byc miernota, bo byl tylko drugi.
Fakt trochę grubo idą niektórzy, jednak całej kariery Thierry nie przeleci na wynikach jednego sezonu :|

Matthias Schmidt napisał(a): co powiesz jak za jakis czas presji nie udzwignie Paddon :wink: (co mam nadzieje sie nie wydarzy).
Właśnie przez taką jazdę jak ta na ostatnim odcinku tego rajdu, jestem pewien że psychika to akurat jeden z najmocniejszych punktów Haydena. :twisted:
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Rally Argentina

Postprzez Matthias Schmidt » niedziela, 24 kwi 2016, 22:19

speedyzxz napisał(a):Fakt trochę grubo idą niektórzy, jednak całej kariery Thierry nie przeleci na wynikach jednego sezonu :|

Jasne ze nie przeleci, dlatego jesli Thierry nie wroci do swojej formy (szanse widze juz tylko w powrocie do Cytryny) to przylgnie do niego latka gwiazdy sezonu i goscia o niewykorzystanym talencie i potencjale, jednak okreslanie go miernota to jednak jest przesada. Bo miernota mozna okreslic kogos u kogo przeblyskow brak, podobnie jak i talentu.

speedyzxz napisał(a):Właśnie przez taką jazdę jak ta na ostatnim odcinku tego rajdu, jestem pewien że psychika to akurat jeden z najmocniejszych punktów Haydena. :twisted:

Wiesz, bardzo mozliwe, ale w zeszlym roku gdy walczyl o pierwsze podium na Sardynii to prawie skonczylo sie na offie. Nie mowiac o tym, ze Paddon to jednak mimo wszystko swiezynka (choc w przyszlym roku 30ka mu stuknie :!: ). Kiedy zaczna sie oczekiwania i presja to moze sie to zmienic. Moze, co nie oznacza, ze musi. Trzeba przyznac, ze Hayden nie jest typem kierowcy seryjnie popelniajacym bledy, wiec jakas iskierka nadziei na to, ze to on zatrzyma Ogiera gdzies jest :wink:
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Re: Rally Argentina

Postprzez DonCorrado » niedziela, 24 kwi 2016, 22:23

Thierry jest w takiej sytuacji ze czort wie czy Cytryna zechce go jednak pomimo, ze na jesieni mieli straszne parcie na niego. W WRC przypinanie łatek to norma, ot to jakiegos Abbringa tytuluje sie mega talentem itp.
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości