Mads Ostberg - SUPER TALENT!

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Mads Ostberg - SUPER TALENT!

Postprzez Cogonieznajom » niedziela, 11 lut 2007, 12:17

"Mads Østberg, 19-latek w starej Imprezie S10, wpisał się na listę zwycięzców odcinków specjalnych w mistrzostwach świata. Talent z Moss, zaliczający czwarty występ w serii, drugi w Swedish Rally, najszybciej przejechał trasę Hagfors Sprint 2, poprawiając o siedem dziesiątych wczorajszy czas Marcusa Grönholma. Według statystyków, Østberg jest najmłodszym zwycięzcą oesu w historii MŚ. (...)"


No i co:)? Można nie najnowszym autem? Można w tak młodym wieku? Jak dla mnie rośnie przyszły mistrz świata - to jest talent na miarę MŚ!

Śledźmy w tym temacie karierę tego chłopaka i komentujmy jego starty
:D
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)


Postprzez Gucio » niedziela, 11 lut 2007, 12:21

ja pamiętam jego start w Lausitz Rallye 2005...zrobił na mnie piorunujące wrażenie!
Lał Khalego na początku jak chciał!
Niestety awaria zmusiła go do wycofania się z rajdu, a szkoda...
Moim zdaniem kolejny wielki nam rośnie :)
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mads Ostberg - SUPER TALENT!

Postprzez Saruto » niedziela, 11 lut 2007, 14:21

Cogonieznajom napisał(a):No i co:)? Można nie najnowszym autem? Można w tak młodym wieku? Jak dla mnie rośnie przyszły mistrz świata - to jest talent na miarę MŚ!

Obecnie takich zawodników jest sporo, Duval też miałbyć mistrzem świata i troche nie wyszło...
Ostberg, Latvala, Flodin, Mikkelsen i jeszcze kilku w około 20 roku życia, jeśli będzie kasa to wyniki też będą. Myśle ze skandynawowie są na najlepszej drodze do stworzenia nowego mistrza :)
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez mototom » wtorek, 13 lut 2007, 00:55

Nie napalałbym się. Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Mało to było potencjalnych super talentów w przeszłości? Juuso Pykalisto np.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Hultay WRC » wtorek, 13 lut 2007, 09:44

Dokładnie, to że teraz wymiata nie musi oznaczać że czeka nas jeszcze tendencja zwyżkowa w jego formie, z genialnych dzieci nie zawsze wyrastają genialni dorośli. Ten zawodnik musi jeszcze dużo pracować, uczyć się i nie pozwolić żeby z powodu sukcesów(i pieniędzy) woda sodowa uderzyła do głowy. Po drodze talent może gdześ zaniknąć alepracować na sukces trzeba zawsze. Czasami sądzę że lepiej dla zawodnika żeby do sukcesów dochodził powoli. Przykład? Sebastien Loeb i Marcus Gronholm, Seb o ile pmiętam, na poważnie, regularnie zaczął startować w MŚ wieku bodaj 26-27 lat i prosze co mamy teraz! Gronholm też w wieku 20 lat nie był jakiś "obiecującym talentem" tylko jeśli się nie myle to zaczął rozbijać sie w Toyocie Celice w swoim kraju :-)

No ale oczywiście młodemu zyczymy jak najlepiej, żeby przez lata nic z talentu nie zanikło.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez dwrc » czwartek, 15 lut 2007, 09:39

A zanalazła sie ta jego Subarynka, czy ślad zaginoł :?:
Avatar użytkownika
dwrc
A5
 
Posty: 507
Dołączył(a): sobota, 2 wrz 2006, 12:43
Lokalizacja: LUDWIKOWICE

Postprzez boss » czwartek, 15 lut 2007, 10:08

dwrc napisał(a):A zanalazła sie ta jego Subarynka, czy ślad zaginoł :?:



Znalazła się znalazła... przed dzień jakiegoś rajdu... pewnie to była jakaś podpucha... :roll:
Avatar użytkownika
boss
A5
 
Posty: 849
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 23:06

Postprzez Saruto » poniedziałek, 19 lut 2007, 18:54

boss napisał(a):Znalazła się znalazła... przed dzień jakiegoś rajdu... pewnie to była jakaś podpucha... :roll:

Myśle że nie była to podpucha ale dobrze się stało że znaleźli auto, co zresztą pokazał na trasie.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez jasqo » wtorek, 20 lut 2007, 21:57

ja widzialem jego poczynania na Lausitz 2006, ale niestety przez blad poza odcinikiem specjlanym nie wygral. ciekaw jestem jak by wypadl w porownaniu z polskimi kierowcami :evil: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
jasqo
N1
 
Posty: 69
Dołączył(a): środa, 11 maja 2005, 15:37


Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości