Biedny SOLBERG ;-(

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Biedny SOLBERG ;-(

Postprzez Marmetal » poniedziałek, 21 sie 2006, 17:26

Pałka napisał(a):
Doktor Lu-Bitch napisał(a):
rasti01 napisał(a):http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=782305


pfff, nawet tym nie dogoni Loeba :wink:



Fakt Loeb jest na asfaltach szybszy ale na szutrze gdyby oboje mieli Xary to bym stawiał na Solberga!!!!!!!!!


To temat o odrzutowcu a nie Xsarze, a poza tym jeśli Solberg przesiadłby się do takowego auta to i tak przegrałby z Sebem na szutrach, gdyż ten doskonale zna to auto i jest w nie wjeżdżony.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20


Postprzez Pałka » poniedziałek, 21 sie 2006, 18:37

Oj wiesz o co mi chodziło :wink: Chciałem powiedzieć, że gdyby mieli podobne auta ( Loeb ma teraz lepsze )
http://www.scr.civ.pl/ Obrazek
Avatar użytkownika
Pałka
N3
 
Posty: 233
Dołączył(a): poniedziałek, 5 gru 2005, 00:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez żółtodziób » czwartek, 24 sie 2006, 01:11

wracając do głównego wątku to w ogóle troszkę się ludziom dziwię że wypominają pewne rzeczy aktorom/sportowcom. zee wział udział w reklamie czegoś i skosił hajs. Raz miałem okazję widzieć jak się kręci 30 sekundowy spot, to jest na prawdę ciężka praca. to nie jest tak że stoi sobie reżyser kamerzysta i raz dwa coś nakręcą, za nimi stoi 5ciu ekspertów od komunikacji niewerbalnej następnych 10ciu od werbalnej i niemal że z dokładnością do milimetra poprawiają każdy najdrobniejszy ruch i z dokładnością do pół tonu poprawiają intonację głosu. Przesraniutko. Tak samo przesraniutko ma kierowca wyczynowy. My to sobie mozemy jechać na KJSik, a jak się komuś uda awansować do RSMP to 5 razy w roku na poważny rajd, kierowca fabryczny to jednak zupełnie inna bajka. Jak jest rajd to ma cały tydzień wyjęty z życiorysu, a jak nie ma rajdu to też więcej czasu spedza na testach i treningach niz w domu. Ta kasa jest na prawdę cieżko zarobiona. Samo kupowanie samolotów też IUMO nie ma nic wspólnego ze snobizmem. To jest dla nich taki sam środek lokomocji jak dla nas samochód. Niby do pracy można jechać autobusem, ale na dłuższą metę jest to zbyt uciążliwe i kogo stać ten kupuje sobie samochód. I nikt nie mówi że to jest snobizm czy marnotrawienie kasy. A jak się mieszka w Norwegii, pracodawcę ma się w Anglii, a miejsca pracy to rejony rozrzucone po całym świecie to wychodzi na to że trzeba często latać. A im częściej się używa danego środka lokomocji tym bardziej racjonalne jest posiadać własny. Raz na miesiąc to ja sobie mogę jechać do kina autobusem albo taksówką, ale codziennie do roboty to juz gorzej. W przypadku kierowcy rajdowego problem jest podobny, tylko skala troszkę inna, taki gość potrzebuje samolotu, bo pokonuje znacznie większe odległości.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez PLayer » czwartek, 24 sie 2006, 10:13

A tak wogóle to znowu nie taki drogi ten samolot (tym bardziej, że zarabia na siebie i na 100% jest wzięty na firmę tego teścia czy kogoś tam) więc nie przesadzajcie....
Avatar użytkownika
PLayer
N3
 
Posty: 441
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 17:41
Lokalizacja: Będzin (obecnie Lincoln UK)

Postprzez Marmetal » czwartek, 24 sie 2006, 17:17

żółtodziób napisał(a):(...)


Całkowicie się z Tobą zgadzam żółtodziób. To nie ma nic wspólnego ze snobizmem czy pokazaniem ile to się ma kasy. Samolot jest po prostu Petterowi potrzebny w codziennym życiu.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości