VI runda WSMP - Kielce

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

VI runda WSMP - Kielce

Postprzez golden » niedziela, 14 wrz 2003, 18:59

macie jakies czasowki??? co sadzicie o ostatniej rundzie? moze wreszcie "bedzie sucho" bo w kielcach od zawsze pada :) i jest ostre sciganie :) sprawa tytulu w alfie pozamiatana - ale pewnie budyn bedzie chcial udowodnic niedowiarkom i "nie-na poznanskim" terenie wygrac oba biegi :twisted: :lol:
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Fan wyścigów » niedziela, 14 wrz 2003, 19:52

Z tego co słyszałem wyścigi mają być w sobotę ze względu na giełdę. Pewno też wieczorem zrobią zakończenie sezonu, żeby pozbyć się całkiem "problemu" w tym roku. Uważam, że po całym sezonie pracy zawodnicy powinni mieć zdecydowanie bardziej uroczyste zakończenie w innym terminie, tak jak to jest wszędzie na świecie i kiedyś u nas. Ludzie tego samego dnia po wyścigach są lekko mówiąc trochę zmęczeni, pomijam gakt ewentualnych sporów.
Fan wyścigów
N2
 
Posty: 120
Dołączył(a): piątek, 22 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Fan wyścigów » niedziela, 14 wrz 2003, 19:53

oczywiście chodziło mi o: fakt ewentualnych sporów
Fan wyścigów
N2
 
Posty: 120
Dołączył(a): piątek, 22 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez golden » niedziela, 14 wrz 2003, 20:52

ciekawe :) z tym zakonczeniem tez miło :) i wesoło :)
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mm » poniedziałek, 15 wrz 2003, 02:28

dlaczego w alfie sprawa tytulu jest rozwiazana? czyzbym nie potrafil liczyc?
Avatar użytkownika
mm
N3
 
Posty: 322
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 17:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mm » poniedziałek, 15 wrz 2003, 02:33

miedzy golcem a kisiel'em 28 pkt-ow.... i duzo to i malo - przy tym systemie punktowania....
Avatar użytkownika
mm
N3
 
Posty: 322
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 17:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez :alfan: » wtorek, 16 wrz 2003, 03:48

Zgodnie z regulaminem nalezy jescze odliczyc punkty z najgorszej eliminacji.Przy czym nie moga to byc punkty zdobyte w eliminacji,w ktorej dany zawodnik otrzymal jakies wykluczenie.W zwiazku z tym Kisiel nie moze odliczyc ani II ani V elimiancj,gdzie zdobywal malo punktow.Musi odliczyc jedna dobrze puktowana-Opole lub I Poznan.
Natomiast nawet gdyby w Kielcach Golec zdobyl wyjatkowo malo punktow-w co watpie-moze ja odliczyc i wciaz bedzie dobrze sytuowany.Wiec jesli nie pomylilem sie w interpretacji regulaminu,to rowniez moim zdanim Golec ma tytul w kieszeni.
Poza tym nie watpie ze poznanscy kierowcy beda mu w tym pomagac.Rok temu na ostaniej eliminacji odnioslem wrazenie,ze Bartkowiak wyprzedzilby Czyza gdyby tylko chcial...
W tym roku byly szanse na fascynujaca rywalizacje o tytul do ostatniego zakretu-ale pewien zawodnik je przekreslil :twisted:
Mimo wszystko warto sie bedzie wybrac chocby dlatego,ze to jedyna eliminacja na tym torze w tym roku :( .Wciaz nie wiem czy w zwiaku z pocztakiem studiow cos mi nie wyskoczy,ale jak na razie sie wybieram.
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez mm » wtorek, 16 wrz 2003, 09:01

no i tu sie mylisz. nie mozna odliczyc punktow z rundy, w ktorej zawodnik zostal wykluczony za odstepstwa techniczne. A Robert moze sobie to (ostatni poznan) odliczyc. wiec chyba mimo wszystko beda to ciekawe zawody.
Avatar użytkownika
mm
N3
 
Posty: 322
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 17:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez marecki » wtorek, 16 wrz 2003, 11:17

A co z pozostałymi klasami, czy będą formuły bo chyba nie zawiele jest tych bolidów a szkoda. GP pewnie Stańco nie odpuści sobie jak to było chyba :roll: 2lata temu co miał tytuł w kieszeni, choć pamietam jak tłumaczył się ,że było bardzo ślisko, liscie z drzew zatykały mu wloty powietrza i niebezpiecznie było po tym jak zrobił bąka na skalniakach.Polecam ten odcinek zawsze coś się dzieje. No i te cudowne siatki ogrodzeniowe.
marecki
N3
 
Posty: 350
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 16:22

Postprzez Glitol » wtorek, 16 wrz 2003, 14:40

heheheh te siatki są zawodowe.
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez eSWu » środa, 17 wrz 2003, 11:45

Alfan: dokładnie tak jak napisał Miłosz. Robert może odliczyć sobie ostatnią eliminację. Regulamin WSMP mówi że "zawodnik niemoże odliczyć eliminacji z której został wykluczony" natomiast regulamin PAR mówi " zawodnik niemoże odliczyć eliminacji w której został wykluczony za odstępstwa techniczne". Jedno słowo a zmienia wiele (podobnie jak w ustawach biopaliwowych czy telewizyjnych). Tak więc Robert de facto odlicza od dotychczasowego dorobku zero.
Swoją drogą również Maciej Rzońca w swoim felietonie błędnie zinterpretował przepis (albo niedoczytał) i część tekstu przez to była błędna. mimo że telefonicznie zwróciłem Mu na to uwagę korekty niezauważyłem.
Moje fotki lotnicze.

http://www.airliners.net/search/photo.search?pid=34090 moje airliners.net
http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=20927 moje jetphotos.net
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia

Postprzez :alfan: » czwartek, 18 wrz 2003, 04:31

No to jestem w tak zwanym mylnym bledzie :oops:

Regulaminy czytalem ostanio w maju chyba wiec nie dziwe sie ze zle to zapamietalem..no i felieton Rzoncy tez mnie zmylil.

No to w takim razie walka o tytul moze byc fascynujaca.Czy bedzie czysta,to inna sprawa,ktora moze budzic pewne obawy.
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez golden » czwartek, 18 wrz 2003, 11:19

jest jak jest - nie ma co sie nastawiac na wygrana kisiela bo jest co najmniej 5 kierowcow ktorzy wola zeby Golec wygral niz Kisiel wiec znow beda ostre wysadzania - ja tu nieczego nie sugeruje - robertowi nie wroze sukcesu - chociaz on jest najszybszy "poza poznaniem" wiec jeszcze im utrze nosa - ale co z tego jak dostanie jednego strzala i koniec.... 8)
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Glitol » czwartek, 18 wrz 2003, 12:01

Golec w przeciwieństwie do Czyża umie jeździć w Kielcach więc walka z Robertem może być ładna. A do tego Bartkowiak i Tomaszewski też po Kielcach pomykali żwawo tak więc może być ciekawie.
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez lucjan » czwartek, 18 wrz 2003, 12:40

myślę że nie tylko jest paru chętnych żeby wysadzić Roberta, ale i znajdą się tacy którzy będą chcieli wysadzić Golca.Maciej Tomaszewski też bardzo lubi KIelce. Marcin Bartkowiak też napewno nie odpuści. Pozostaje jeszcze Jakub Wysocki który podobnie jak Robert ma bardzo mocne auto co na torze w Kielcach jest bardzo ważne
lucjan
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 17 wrz 2003, 15:47

Następna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron