V runda-Poznan

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez Glitol » poniedziałek, 1 wrz 2003, 09:43

Fajna realcja Misza. dzięki Ci za to.
BRAWO MIŁOSZ!!!!!!!!!!
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce


Postprzez antykisiel » poniedziałek, 1 wrz 2003, 10:44

Witam,
Też byłem wczoraj i dokończę to czego nie opisał poprzednik,: Kisiel rzeczywiście wypchnął Bartkowiaka , zrobił to po chamsku,za co został zdyskwalifikowany z dwóch wyscigów, jak przyjechał na metę został wygwizdany , wykrzyczany i uciekł do namiotu alfy. Nie pojawił się na rozdaniu pucharów i w sumie to nawet bardzo dobrze bo zostałby zlinczowany, przez wszystkich ludzi, któzy tam byli, a ten sprzedawczyk z telewizji co zawsze komentuje mówił, że jak tak można krzyczeć na Robusia , że to była sportowa walka, a poza tym stał w przerwie cały czas z nim. Wszystkim polecam lekturę na
www.aw. poznan.pl jedynej rzetelnej relacji jaka znalazlem po wyścigu PAR, bo reszta jak i ta na autoklubie nie mówi prawdy jak było. Jeśli macie pytania to pytajcie
Antykisiel
antykisiel
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 31 sie 2003, 16:41
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Misza » poniedziałek, 1 wrz 2003, 12:12

Antykisiel, nie wiem, czym roznia sie w "obiektywizmie" te dwie "relacje"... Szczerze mowiac, nie dopatrzylem sie w relacji AW (ktora tak naprawde jest informacja prasowa FAP) jakichs roznic w odbiorze tego incydentu w stosunku do tego, co napisalem ja. Chyba, ze masz na mysli konferencje prasowa, ale tego nie "sporzadzil" nikt z AW, tylko ludzie, ktorzy brali udzial w tejze konferencji. Juz nie wspominajac o tym, ze kiedy pisalem wczoraj, co dzialo sie na torze, relacji z tej eliminacji nigdzie jeszcze nie widzialem...

Co do zachowania Zientarskiego (slyszalem, co mowil), ale takze faktycznych pseudokibicow przed dekoracja nie bede sie wypowiadal, bo nie chce sie znizac do ich poziomu. Szkoda slow.

Glitol, Fan: jeszcze raz dzieki, ciesze sie, ze ludzie, ktorzy sie tym nieprzypadkowo od dawna interesuja docenili moje wieczorne klepanie :)
Misza
N1
 
Posty: 77
Dołączył(a): środa, 6 lis 2002, 14:32
Lokalizacja: Poznań

Postprzez antykisiel » poniedziałek, 1 wrz 2003, 13:11

Nie będziemy się teraz kłócić, kto co i jak , co nie zmienia faktu zachowania naszego Robusia w Poznaniu, a relacja na aw najbardziej mi się podobała bo przynajmniej nie owijała w bawełnę tak jak prawie cała polska teraz, prawda jest taka że Kisiel po raz kolejny dał dupy, i zachował się jak frajer a broniony jest z tego powodu, że ma układy i jest z .... wawy.
Antykisiel
antykisiel
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 31 sie 2003, 16:41
Lokalizacja: Poznań

Postprzez antykisiel » poniedziałek, 1 wrz 2003, 13:19

Aha jeszcze jedno, to wydarzenie wydarzyło się dokladnie 15 m przed moimi oczami i widziałem całą sytuację i jest dla mnie frajerem i tyle, aha i jeszcze jedno, nie jestem miłośnikiem: fiata, alfy romeo i lancii uważam to za #$@$#$@$, ale jest to jedyna firma, która zainwestowała w wyścigi w polsce i za to ja szanuje, i miejmy nadzieję, że więcej firm wejdzie w ten sport, bo jak alfy nie będzie to co wtedy.....
Antykisiel
antykisiel
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 31 sie 2003, 16:41
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Fan wyścigów » poniedziałek, 1 wrz 2003, 14:48

Antykisiel
Nie czepiaj się Miszy bo relacja była super.
Na tym polega forum żeby każdy dopisał coś od siebie i wtedy będzie to znakomite źródło informacji co działo się na torze.
Bo na pewno każdy wie jakieś ciekawostki na temat tego co się tam działo.
Opisz dokładnie co się działo z tym kisielem. Mnie tam nie było i tylko wiem że puknął w Bartkowiaka? i go z dwóch wyścigów zdyskwalifikowali. Co było potem z tymi kibolami (rozumiem że nie kisiela)?
Jakby ktoś napisał jeszcze o protestach GP to było jeszcze lepiej, wiedział bym wszystko co się dzieje na tych naszych, niestety marnych, wyścigach.
Fan wyścigów
N2
 
Posty: 120
Dołączył(a): piątek, 22 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez antykisiel » poniedziałek, 1 wrz 2003, 15:07

1. nie czepiam sie, relacja bardzo dobra
2. informacja o dyskwalifikacji jest na stronie www.aw.poznan.pl, i ewidentnie na ostatnim okrążeniu nie wiedział juz jak ma go dojść i na hamowaniu go uderzył i wypchnął go z toru, a przy okazji sam poleciał, w międzyczasie jadący za nimi golec ich wyprzedził.

Ale numerów z nim było więcej, min. z oponami i o cudownej mocy jego auta, po prosytu skandal , IDEA juz nawet zrezygnowała z niego, i miał jeździć w maserati cup i chyba też go olali, juz nawet publicznie przyznawał że w polsce sie nie będzie ścigał bo będzie w przyszłym roku gwiazdą maserati cup, a tu dupa , został mu się tylko PAR w którym za wszelką cene chce zabłysnąć. I jeszcze tak jego sztuczność w wywiadach jest po prostu żenująca. i tyle.....nienawidze go za to ze za wszelka cene probuje z siebie zrobic gwiazde.
3. a o proteście jeszcze nic nie wiem, ale jak bede wiedział to ci powiem pozdr.
Antykisiel
antykisiel
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 31 sie 2003, 16:41
Lokalizacja: Poznań

Postprzez :alfan: » wtorek, 2 wrz 2003, 04:41

Zaczne tak : antykisiel
1.Nie lubie Kisiela rowniez,ale twoje twierdzenia ze jego postawa wynika z tego ze jest warszawiakiem krzywdzi innych kierowcow z tego mista-skadinad bardzo sympatycznych :)
2.W tym sezonie dalem sobie w ogole spokoj ze sluchaniem tego co owi pan Zientarski-co i tobie polecam

Wiecej na temat tego incydentu nie bede sie wypowiadal,bo mnie po prostu nie bylo wiec musze bazowac na opiniach innych :(
Gdyby udostepniono w necie onboard Golca to cos moze moglbym o tym powiedziec,no i wszyscy mogliby zweryfikowac swoje opinie.

Misza
1.Chlopie czemu nie wyslales tej relacji do rallyonline-jest swietna, na pewno powiesili by ja zamiast kopiowac info z aw.poznan.pl I prosze mi tu nie gloryfikowac moich badziewych relacyjek :P
2.Starsznie zaluje ze nie moglismy wspolnie regenrowac sil pod punktem gastronomicznym na torze.

Bardzo milo bylem zaskoczony ze na rallyonline byla relacja live-Niestety nie moglem jej sledzic-w chwili rozpoczynania wyscigow przebywalem dwa stany dalej niz zwykle i wlasnie wychodzilismy z namiotu wyposazeni w pale bejsbolowa,latarke i heinekeny w celu zapolowania na skunksa...-reszte pomine milczeniem :D

Jednak nawet starania grupki zapalencow moga niewiele dac,jesli kierowcy beda sie tak zachowywac.Rozumiem tez zlosc kibicow,ale mam nadzieje ze nie bylo zbytnich przegiec i atmosfera nie przypominala tej z 3 ligowych stadionow-mozecie napiac jak to bylo :?:

Mam nadzieje ze ostatniej eliminacji beda towarzyszyly o wiele zdrowsze emocje.Golec ma przyzwoity handicap puknktowy,ale wszyscy chyba pamietamy poprzedni sezon...

Jesli chodzi o N1150 no to kwestia mistrzostwa juz rozwiazana-szkoda ze na przedostaniej eliminacji,ale Polody na pewno nie zdobyl tytulu przez przypadek.
Gratulacje za zwyciestwo Milosz
Bardzo sie ciesze,ze mlodzi zawodnicy maja chec wlaczyc sie do rywalizacji pod koniec sezonu.Efekty widac na podium-brawo :!:

Postawa kierowcow Normy 2000 mnie rowniez zawidla-zwlaszca na tle calego sezonu.
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez golden » wtorek, 2 wrz 2003, 13:52

antykisiel: 1) nie bylem wiec nei znam sytuacji
2) robert mial rozne zatargi w poznaniu i zawsze byly jakies afery - innym razem kierowcy z poznania zawiniali i bezpardonowa atakowali i jakos nie bylo afer - jak robert sie skarzyl to od razu wszyscy kazali sie pukac w glowe ze sobie zmysla - teraz jak to byla jego wina (tego nie wiem bo nie widzialem ) to nagle jest zly - i bandyta - moze trzeba troche emocje odpuscic i skalkulowac ze nie tylko robert jest beee ale moze i inni tez byli beee - uwazam ze odgrywanie sie za jakies tam kolizje z poprzednich lat jest naganne ale zastanow sie dwa razy zanim cos powiesz - a to ze jest z warszawy to na torze poznan jest jego najwieksza wada... nie biez przykladu z innych i nie ublizaj kogos na publicznym forum - mogles mu to sam powiedziec w oczy...
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Alien » wtorek, 2 wrz 2003, 16:09

Nie stalem tam, wiec nie bede zabieral glosu jak i z czyjej winy to bylo. Faktem jest, ze Kisiel walac na ostatnim kolku sam odebral sobie tytul, bo drugie miejsce wystarczalo mu z palcem w d... zeby byc pewniakiem przed Kielcami. Tam bylaby to juz formalnosc. Wstyd ze banda jakichs tlukow usilowala tarmosic zone Kisiela z dzieciakiem i ze musieli ewakuowac sie z namiotu tylnym wyjsciem pod obstawa kucharza. Faktem jest tez to, ze w Poznaniu wszyscy dostaja ... i usiluja skasowac kazdy jadacy samochod. Wine za to ponosi organizator i sedziowie, bo pozwalaja na to. Jesli 80% aut zjezdza do depo z blacharka do roboty to to jest rallycross i to na niskim poziomie a nie wyscig.
A btw. co sadzicie o dwoch pomyslach na nowy sezon: Puchar 147 w dieslu i puchar Golfa V tez TDi? Rozmowy podobno sa zaawansowane ale jest kwestia ilosci kierowcow. Jak zglosi sie 10 to pomysly zdechna i wyscigow w Polsce juz nie bedzie.
Avatar użytkownika
Alien
A5
 
Posty: 699
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 14:15

Postprzez altonen » wtorek, 2 wrz 2003, 22:56

Czy wiecie coś o dyskwalifikacjach technicznych w PAR po Poznaniu? Ponoć byłu dwie lub trzy. Nie dość, że się leją, to jeszcze przekręcają??? :( A werdykt w sprawie Kiśla vs. Bartkowiak to chyba po decyzji PZM, co nastąpi pewnie nieprędko.
altonen
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 5 sie 2003, 23:04

Postprzez :alfan: » środa, 3 wrz 2003, 02:21

O tym ze kreca to juz od dawna sie mowilo,ale dyskwalifikacje to nowosc :?

Jesli faktycznie cos skakali do rodziny Kisiela to bark mi slow.

Pomysl z Alfa JTD wynika z tego ze takowe jezdza w Beru Top Ten i pewnie chca uzywane sciagnac :(
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez eSWu » środa, 3 wrz 2003, 09:53

Witam. Niebędę komentował wydarzeń z ostatniego okrążenia, bo z racji tego że siedziałem przez trzy lata w tym pucharze i wiele w nim przeszedłem jest mi poprostu niezręcznie wypowiadać się na temat incydentu.

Jeśli chodzi o wykluczenia techniczne to dotyczą one Kamila Zadolnego i Wojtka Śmiechowskiego. Szkoda tylko że komisja zaczyna pracować na końcu czwartego sezonu.

W kwestii ewentualnych pucharów sprawa nadal jest wielką niewiadomą. Alfa 147 na 100% niebędzie w dieslu lecz w dwójce benzynie czyli tak jak obecnie. Są pomysły aby był to puchar na dwóch kierowców (tak jak kiedyś w fiesta cup). Jednak tak jak mówie są to tylko rozmowy i to dość luźne. O pomyśle z VW nic niewiem.

pzdr
Moje fotki lotnicze.

http://www.airliners.net/search/photo.search?pid=34090 moje airliners.net
http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=20927 moje jetphotos.net
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia

Postprzez marecki » środa, 3 wrz 2003, 10:37

a może by tak Fun Cup Fiata Pandy. :D. Dziś podali ,że ma być wytwrzany wyłącznie w Tychach.Całkiem fajne małe autko.
marecki
N3
 
Posty: 350
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 16:22

Postprzez Alien » środa, 3 wrz 2003, 10:47

Tez slyszalem, ze w Alfie ma byc 2 kierowcow do jednego samochodu. Z tego co pamietam, to w niemczech szybko sie wycofano z tego pomyslu, bo bylo dosyc niebiezpiecznie przy zmianach. W Polsce w poznanskim czy opolskim depo po prostu sie porozjezdzaja. To w sumie rozwiaze troche problem agresywnych zawodnikow, ale moze byc trudne do wyjasnienia policji :wink: . Alfa z pewnoscia uzaleznia rozpoczecie kolejnego pucharu od sprzedazy swojego nowego wehikulu. To dotyczy tak Polski jak i swiata, bo caly fiat juz ledwo z d... wyglada. Jesli zaczna zarabiac na Pandzie, to uruchomia kolejny cykl. Niech bedzie nawet puchar Pandy, byleby cos jezdzilo. Alfy z Beru raczej odpadaja, bo nie wytrwaja kolejnego sezonu na torze i sie rozpadna, tak samo zreszta jak i krajowe 156 po 4 latach w PAR. Golfa ma wspomoc pan doktor Kluczyk i ewentualnie dealerzy. Mozliwe jest, ze powstana zespoly prowadzone przez poszczegolnych dealerow ktorzy zatrudnia sobie kierowcow na sezon. Podobno jest zainteresowanie. Sympatycznie by bylo, ale to wszystko wciaz jest podobno :?
Avatar użytkownika
Alien
A5
 
Posty: 699
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 14:15

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron