V runda-Poznan

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez Misza » piątek, 5 wrz 2003, 22:17

Pozwole sobie tylko zauwazyc, ze pan Rzonca z pewnoscia byl wowczas w tym miejscu (chyba, ze kakurat na ostatnie okrazenia sie zwinal), czego dowodem moga byc fotki jego autorstwa, zamieszczone na autoklubie. Co do obecnosci pana Gaca sie nie wypowiadam, bo nie mam pojecia.
A mysle ze nasza i nie tylko nasza ciekawosc zaspokoiloby nagranie z kamery Kuby Golca, ale nie sadze, zeby byla szansa na znalezienie tego gdziekolwiek i kiedykolwiek.... Jesli natomiast interesuje kogos wyglad samochodow Kisiela i Golca wiezionych przez lawety, to chetnie sluze fotkami, ale to dopiero za pare dni, jak bede mial porzadny dostep do sieci (GPRS kosztuje... :( ). Ze swojej strony dodam, ze co prawda fotka Bartkowiaka jest z daleka, ale duzych zniszczen na niej nie widac... na pewno jest uszkodzony przedni lwey blotnik i kawalek drzwi, natomiast na zderzaku z tego ujecia za duzo nie widac...
Misza
N1
 
Posty: 77
Dołączył(a): środa, 6 lis 2002, 14:32
Lokalizacja: Poznań


Postprzez :alfan: » sobota, 6 wrz 2003, 06:00

Golden: no Czuba na 2 eliminacji przynajmniej wykluczyli,ale takich wykluczen powinno byc o wiele wiecej

Dyskusja rzecznikow prasowych o wiele mniej mnie intersuje niz odczucia kibicow.Oni musza pisac to,co jest zgodne z interesem teamu i nigdy nie przyznaja sie do bledu nie podajac jednoczesnie co najmiej 5 roznych usprawiedliwien.

Czy nadal mozna zobaczyc relacje z PAR w 4x4 na Polsacie.Jak rozumiem na TVP ani slowa,a na Polsacie zazwyczaj bylo kilka minut.Gdyby ktos mial czas i zerknal...moze cos pokaza z tego wypadku,choc w onboard Golca nie wierze :?

Antykisiel:faktycznie twoj nick nie jest najszczesliwszy...czy nie masz jakiegos zawodnika ktoremu kibicujesz :?: Rozumiem twoja antypatie,ale mozesz ja wyrazac przez posty,przez pseudonim niekoniecznie

Jak chodzi o to 30 pln za wjazd to ja osoboiscie niegdy nie placilem bo zwykle przyjezdzam autobusem a wracam ze znajomymi.Spora czesc trybun przy kartodromie to klub Alfisti dzialajacy pprzy Po-Carze i oni rowniez wjezdzaja za friko(plus atrakcje typu przejazd przez tor i grochowka :) ).Infrastruktura na torze jest faktycznie tragiczna,no ale coz...
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez antykisiel » sobota, 6 wrz 2003, 09:45

alfan

Fakt , moze nick nie jest gornych lotow, ale powstal po ostatnich wyczynach PAna K. ktory wkurzyl juz mnie do tego stopnia, ze nie moglem tego wyrazic inaczej, a co do kierowcy to ---Karolina Czaka, jej wiernie kibicuje i patrze jak z wyscigu na wyscig jest coraz lepsza,

pozdr
Antykisiel
antykisiel
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 31 sie 2003, 16:41
Lokalizacja: Poznań

Postprzez antykisiel » sobota, 6 wrz 2003, 09:46

Czapka oczywiscie
Antykisiel
antykisiel
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 31 sie 2003, 16:41
Lokalizacja: Poznań

Postprzez żółtodziób » sobota, 6 wrz 2003, 11:30

Misza: Twoja wersja wrowadza jeszcze więcej wątpliwosci, które rozwiać może tylko nagranie Video. Jednak bez względu na to czy Rzonca tam był czy nie to sam mówisz że na Twoich fotkach śladów na zderzaku o kórych Rzonca pisał że nieby są takie wielkie jakoś nie widać... Kolejna niespójność w jego zeznaniach. Tak czy siak ja już się zamykam, mam nadzieję ze gdzies w jakimś automaniaku czy vmaxie pokazą zapis z kamery Golca, wtedy będę miał jasność...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez żółtodziób » sobota, 6 wrz 2003, 11:35

antykisiel: proponuję jednak zaprzestać takiego wyrażania swojej dezaprobaty, to jest najlepsze w kraju forum dyskusyjne traktujące o sportach motorowych a nie stadion piłakrski, nikt ci nie zabrania krytykować, ale weź pod uwagę ze uzytkownikami tego forum są również osoby które kibicują Robertowi i twój nick działa na nich jak płachta na byka...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Fan wyścigów » sobota, 6 wrz 2003, 22:51

Bardzo proszę wyluzujcie bo zaczynacie się za bardzo kłócić. I tak nas jest mało na tym forum.
I tak nigdy nie będzie wiadomo na 100% czyja była wina. Chyba że się któryś przyzna. Dla dobra sprawy proponuję koniec dyskusji.
I nowy temat, również kontrowersyjny ale zdecydowanie mniej. Co sądzicie o polskich kierowcach wyścigowych? Których uważacie za najlepszych?
Fan wyścigów
N2
 
Posty: 120
Dołączył(a): piątek, 22 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez :alfan: » wtorek, 9 wrz 2003, 04:57

Antykisiel:chyba juz troche opadly ci nerwy po wyczynach pana K.,wiec jesli chcesz brac udzial w dyskusji na inne tematy, to zachecam to rejestracji pod innym nickiem.Jesli nie to trudno.

Fan:nie zgadzam sie z toba ze trzeba przestac mowic o tej sprawie.Bo jasle tak sie stanie,na nastepnej elimiancji moze byc to samo :(
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Misza » piątek, 19 wrz 2003, 18:10

Wiem, ze po calej tej dyskusji pisze troche off-topic i "dosc" pozno ;), ale dla zainteresowanych, na rallyonline.pl pojawila sie galeria moich zdjec z V eliminacji. Zapraszam i pozdrawiam!
Misza
N1
 
Posty: 77
Dołączył(a): środa, 6 lis 2002, 14:32
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron