Wyścigi w Polsce

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez Conic » poniedziałek, 28 mar 2005, 10:57

[quote="mm"]zgadzam sie z Cotic'iem.
vw golf cup rozrusza troche wyscigi - napewno bedzie dobra oprawa medialna - moze tez na tym zyska wsmp...
Miłosz nie licz na to ostanio troszke sie tym interesowałem i wiem z dobrych żródeł ze połowa słynnych mediów nie wie co to VW GOLF TDI CUP i pierwsze słyszą o relacjach .................
Conic
N1
 
Posty: 97
Dołączył(a): środa, 23 mar 2005, 20:31
Lokalizacja: POZNAŃ


Postprzez bullitt » poniedziałek, 20 cze 2005, 14:26

Jak nie będzie w Polsce toru (torów) z prawdziwego zdarzenia, nie będzie wyścigów. Mamy dwa tory, z których tylko jeden przypomina prawdziwy tor (Poznań). Przejechałem sobie ostatnio Kielce i przeraziłem się. OK, pięknie to wszystko wygląda, ale na litość boską wszystko idzie między drzewami, od których dzieli kierowców tylko licha blaszana barierka. Kibice? Na kieleckiej eliminacji było ich może 1000. Poza tym na całej pętli nie ma dla nich miejsc bo wszystko jest krzakami zarośnięte. To mają być wyścigi? Zorganizowanie wyścigu to dużo mniejsze pieniądze niż organizacja rajdu. Zapewniam was, że gdybyśmy mieli solidny tor już dawno mielibyśmy nad Wisłą DTM-y czy inne potwory ze światowej szpicy. Ostatnio pojechałem na przejażdżkę za Warszawę i znalazłem fajną działkę - w sam raz pod budowę toru, teraz tylko kasy trzeba.
Mniej pisać, więcej czytać, a jeśli pisać, to tak, żeby inni czytali...
Avatar użytkownika
bullitt
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): czwartek, 13 lis 2003, 00:56
Lokalizacja: San Francisco

Postprzez Piccolo_Jr » poniedziałek, 20 cze 2005, 14:37

Niestety kasa to w Polsce problem trudny do zorganizowania. Szczególnie że jak planujesz dużą inwestycję to niestety musisz wziąźć pod uwagę że tu i uwdzie będzie trzeba ponieść "dodatkowe" koszty. Bo to i owo kosztuje. A to jakieś pozwolenie a to jakieś uzgodnienia. Jak to w Polsce.
How do they do it, why do they do it, riding and crushing, and riding and winning, and always faster and faster and faster....
Avatar użytkownika
Piccolo_Jr
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Locutus » środa, 7 cze 2006, 11:47

Dlaczego w Polsce rajdy zawsze są przedkładane nad wyścigami?
http://f1wm.pl Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Locutus
N1
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2006, 07:56
Lokalizacja: 21°58' E 51°25' N (Puławy)

Postprzez !ADI! » środa, 7 cze 2006, 17:31

Locutus napisał(a):Dlaczego w Polsce rajdy zawsze są przedkładane nad wyścigami?


No ja się nie dziwię.
(i) Ile mamy torów wyścigowych, ale takich prawdziwych?
(ii) Ile w sezonie odbywa się wyścigów?
(iii) Rajdówek jesteś "bliżej" niż wyścigówek
(iv) Rajdówka może przejeżdżać przed Twoim domem.

To są jak dla mnie te powody.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez Locutus » czwartek, 8 cze 2006, 22:14

!ADI! napisał(a):Rajdówek jesteś "bliżej" niż wyścigówek

Nie wiem, czy dobrze rozumiem. Chodzi o odległość samochodu podczas rywalizacji od kibiców?
http://f1wm.pl Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Locutus
N1
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2006, 07:56
Lokalizacja: 21°58' E 51°25' N (Puławy)

Postprzez nick555 » piątek, 9 cze 2006, 19:11

Adi chyba nie był w kielcach w depo przy bandzie :)
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron