Le Mans

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Le Mans

Postprzez stoTYSIECYbarbarzyncow » sobota, 14 cze 2003, 16:58

Autoklub zarobil ode mnie duzego minusa, godzine temu zaczal sie Le Mans 24h, a na stronie nawet najmniejszego newsa nie ma... jak narazie Bentley na prowadzeniu.
.hoes caretaker
Avatar użytkownika
stoTYSIECYbarbarzyncow
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:11
Lokalizacja: Kraków


Postprzez żółtodziób » sobota, 14 cze 2003, 20:10

tiaa... odkąd zacząłem tu zaglądać o Le Mans zawsze pisali z 24ro godzinnym poślizgiem...

Z drugiej strony, o czym tu pisać. Dwa Audi pod zielonym poszyciem z logo Bentleya z przodu, Panozy i Pescarolo gdzieś daleko, w GTS prowadzi Ferrari F550 z Prodirve'u a w GT Maasen z Luhrem... Jeszcze obejrzeć by to można live, ale same wyniki tak łatwe do przewidzenia że szkoda gadać... Tak na prawdę to jak by Porsche i Ferrari zaczęły udzielać się w prototypach to dopiero byłoby ciekawie. Jakoś nie mogę wejść na oficjalną stronę wyścigu, w zeszłym roku pościągałem sobie kilkadziesiąt ciekawych zdjątek, np. Morgana i Spykera, ciekaw jestem czy w tym roku jadą podobne wynalazki, bo na Eurosporcie dają tylko pierwszą 20stkę... I przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz: w zeszłym roku Luc Besson kręcił w Le Mans film i jakoś słuchy o tym filmie zniknęły... Czyżby zawiesili produkcję? Bez sensu by było...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez :alfan: » sobota, 14 cze 2003, 20:17

Na twoim miejscu ucieszyłbym się,jeśli chociaz będą wyniki po wszystkim :twisted:

Zainteresowanym polecam;
www.lemans.org
www.autosport.com-i kliknijcie na radio Le Mans,audycja z toru live :D
www.eurosport.com-aczkolwiek w relacje minute by minute są co tak co pół godziny :?

No i oxczywiście relacje TV na Eurosprcie (jak ktoś ma :cry: :cry: :cry: )

Na tor wyjechał safety,Audi z UK zabrakło paliwa,Corvetty pechowo juz na poczatku.W GTS na czele Ferrari :D ,w LMP 675 DBA Zytec, w GT Porsche.
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez :alfan: » sobota, 14 cze 2003, 20:20

żółtodziób ostatnio słyszałem że ten film może jednak będzie....najlepsze jest to,że wóż który rok temu jechał jako obiekt do zdjeć,ukonczył wyścig :D (z lekkim obejsciem regulaminu)
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez żółtodziób » sobota, 14 cze 2003, 21:36

dostałem się na stronkę, coś mi się trzepło w przeglądarce i musiałem kazać mojemu złomowi jeszcze raz wykryć ustawienia sieci. Widzę tam w ogóle ciekawe okazy, TVR Speed Six! Z tegop co widziałem na Eurosporcie to kręcił się na torze. Co szokuje to pustki na trybunach, w ogóle jakaś bieda... Dwa lata tamu mimo paskudnej pogody wiara nawet na drzewa właziła teraz jakaś bida... Cholera, szkoda tego wyścigu... No cóż, nie ma czego oglądać bo wiadomo od razu kto wygra w jakiej klasie więc nikomu nie chce się tam sterczeć, zwłaszcza że w TV i tak widac więcej. Nie ma takiego klimatu, ale tak na prawdę dla klimatu to tam może jakieś 10% ludzi przychodzi.

Przy okazji pytanko: wie ktoś gdzie można kupić grę Le Mans na PS2? Poluję na to już od dłuższego czasu, ale ani w Empikach ani w innych sklepach nie dostałem nic takiego...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Schumi03 » sobota, 14 cze 2003, 21:47

W Eurosporcie też jakoś mniej relacji niż zwykle... i ten Gac znowu...Nie moge słuchać tego człowieka :x
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumi03
N3
 
Posty: 363
Dołączył(a): środa, 28 maja 2003, 20:46
Lokalizacja: Lublin

Postprzez :alfan: » niedziela, 15 cze 2003, 00:16

No cóż już niedziela i najciekawiej nie jest.Wciąz ci sami dominują w swoich klasach, i tylko awarie moga tu coś ozywić.Zwłaszca GTS zawiodło,tam w sumie można było liczyć na jakiś w miare wyrownany pojedynek Corvett i Ferrari,ale niestety i nic.No,przynajmniej dominują ci co trzeba.
Campbell-Walter ma w tym sezonie pecha na maksa,i w GT i w Le Mans...

Myslę,że jednak troche więcej niż 10% jezdzi tam dla atmosfery,legendy itd.Ale w ten weekend jest tyle imprez(F1,Nascar,Cart,IRL,Moto GP),że wielu zostało przed telewizorami chcą sledzić io inne dyscypliny.

Ta gra ukazała się,jeśli się nie mylę,również na PC.Aczkolwiek niewiele więcej moge powiedzieć,zastanawaim się czy w ogóle była dystrybuowana w Polsce.
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Wilu » niedziela, 15 cze 2003, 00:48

jakie dyscypliny. ja sobie rezerwuję w przyszłości dwa dni na ten wyścig, bo żadne inne mnie nie stymulują jak ten. historia, legenda, baśń. jak kto woli. uff oglądnąć muszę reklację. pod warunkiem, że wiem o czym muwię.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez żółtodziób » niedziela, 15 cze 2003, 12:53

alfan: tę grę można ściągnąć z pirackich serwerów, ale ona po prostu nie ruszy na moim sprzęcie. Jużpierwsza częsć tej gry mimo że miała grafikę porównywalną do Toca 1 i Colina 1.0 momentami siadała jak na widoku pojawiło się sporo AI na raz. Wolę nie myśleć jak kijowo chodziłaby ostatnia wersja... Rozprowadzana w Polsce tota gra była na 100%, ale mimo usilnych starań nie trafiłem na nią. Chyba wsadzę chipa do konsoli i będę się zaopatrywal u piratów, oni przynajmniej mają dobrą logistykę, jak coś chcesz to najdalej za tydzień skołują, a w sklepach to nawet nie wiedzą iedy będzie następna dostawa, pewnie nawet nie wiedzą kto jest dystrybutorem, oczywiście to nie wina sklepów ale dystrbutorów, w końcu to oni są od tego żeby zapewnić dostępność towaru, ale oni tylko siedzą, pierdzą w stołek i klepią na prawo i na lewo że piraci im chleb zabierają i żeby u piratów nie kupować bo kasa pirackich płyt idzie na niecne cele... Cynizm czystej wody, wytwórnie i dystrybtorzy sami podcinają gałąź na której siedzą, a jeśli chodzi o to na jakie cele idzie kasa z oryginalnych produktów to też nikt tego nie wie. Może ktoś to przepuszcza na dziwki? Chrzanię taki interes, chyba przestnę kupować oryginalne gry...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez :alfan: » niedziela, 15 cze 2003, 16:22

No i juz po wszystkim
Bentley sobie dowiózł zwycięstwo
Ferrari w GTS tez :D
A walka o sekundy między Panozem a Couragem pokazała,że nawet pozrnie nudny wyscig może stac się ciekawym.I ten pech Couragea na ostatnim kółku :shock:
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez krzychd » niedziela, 15 cze 2003, 22:25

A ogląda ktoś z was MotoGP? Bo dzisiaj był całkiem interesujący wyścig.
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa


Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron