GSMP Sopot 2015

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

GSMP Sopot 2015

Postprzez bercik » niedziela, 9 sie 2015, 15:59

Witam. W tym roku prawdopodobnie dane mi będzie odwiedzić GSMP Sopot. Podpowie ktoś jak najlepiej podjechac do trasy, gdzie zostawić auto itp itd? Z góry dziękuję.
Avatar użytkownika
bercik
A5
 
Posty: 702
Dołączył(a): środa, 21 maja 2008, 23:50
Lokalizacja: okolice Rzeszowa


Re: GSMP Sopot 2015

Postprzez tomeQ_ » poniedziałek, 17 sie 2015, 17:34

Nie byłem tam co prawda już ze dwa lata więc może ktoś na świeżo potwierdzi, że jeśli przyjedziesz na sobotę z rana (niekoniecznie o 7) to powinieneś spokojnie zaparkować na Malczewskiego przy "czworakach" z cegły, przynajmniej ja nigdy nie miałem problemu z zaparkowaniem. W niedzielę też nie powinno być problemów bo runda wydaje się atrakcyjna ale tak na prawdę zdecydowana większość widowni to okoliczni mieszkańcy, żaden mniej zapalony fan gsmp nie pojedzie 500 czy 700km na rundę, szczególnie teraz jeśli podróż z nad albo nad morze ze stolicy potrafi zająć 10-13h.
Na trasie warto było stanąć na wyjściu z węższej partii za rondem, trochę tam nie równo było i lecąc oporowo niektórzy mają zimny pot na plecach ratując podskakujący pojazd, przed rondem od startu też ciekawa partia ale nie ma za bardzo gdzie wygodnie stanąć.
"Barbórka 2008" nasze hasło :
Płać albo spieprzaj dziadu !
tomeQ_
N2
 
Posty: 131
Dołączył(a): środa, 28 mar 2007, 09:47

Re: GSMP Sopot 2015

Postprzez kszekosz » poniedziałek, 17 sie 2015, 19:51

W okolicach ronda Kolberga są parkingi dla mieszkańców. Polecam Ci komunikacje miejską. Ja wysiadam na przystanku "Malczewskiego" idę kilkaset metrów na start, po drodze mijam park serwisowy. I przez cały dzień przesuwam się w stronę mety. Od mety idę znowu kilkaset metrów na przystanek "Buraczana". Z buraczanej na malczewskiego możesz pojechać autobusami 181 i 31, powinny jeździć co 15 minut.
Avatar użytkownika
kszekosz
 
Posty: 37
Dołączył(a): sobota, 15 lut 2014, 16:22
Lokalizacja: Rębiska/Gdynia


Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron