GSMP 2012

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Re: GSMP 2012

Postprzez roadrunner » piątek, 22 cze 2012, 11:03

wojo02 napisał(a):na mapce są 2 dróżki które dochodzą do trasy z prawej strony (pomiędzy 7 i 8 i przed 12), wie ktoś jak tam można dojechać?

Nie ma sensu dojeżdżać z boku. Te dróżki rok temu były w opłakanym stanie i szkoda było męczyć samochód.
Pomiędzy 7 i 8 można podejść piechotą od startu.
Na zakrętach Grzesińskiego są podobno nowe bariery więc na powtórkę z zeszłego roku się nie zanosi :)
roadrunner
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 26 paź 2011, 16:02


Re: GSMP 2012

Postprzez chicken89 » piątek, 22 cze 2012, 16:30

W niedzielę jadą wszystkie auta? Ile jest podjazdów wyścigowych w niedzielę?:)
Avatar użytkownika
chicken89
N2
 
Posty: 116
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwi 2011, 21:13

Re: GSMP 2012

Postprzez Hubertos » piątek, 22 cze 2012, 17:03

Jeśli się nie popsują, albo nie wydzwonią to wszystkie, 2 treningowe i 2 wyścigowe.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: GSMP 2012

Postprzez borys.pl » piątek, 22 cze 2012, 17:45

orientujecie sie ten kawalek http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,21,20 ... de8e3e1a27 bedzie przejezdny czy zamkna przy glownej ??
Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuka zabić ją na bocznej.
Avatar użytkownika
borys.pl
 
Posty: 46
Dołączył(a): piątek, 30 cze 2006, 10:35
Lokalizacja: Kraków

Re: GSMP 2012

Postprzez redbull46 » piątek, 22 cze 2012, 20:20

borys.pl napisał(a):orientujecie sie ten kawalek http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,21,20 ... de8e3e1a27 bedzie przejezdny czy zamkna przy glownej ??


przejezdny przejezdny

Zapowiada się na prawdę ciekawie jutro :)

JANECKI GOOOOOOOOOO !!
redbull46
N1
 
Posty: 69
Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwi 2010, 19:36

Re: GSMP 2012

Postprzez Hubertos » poniedziałek, 25 cze 2012, 17:02

Ogólnie wyścig oceniam negatywnie, organizacja żałosna, niezrozumiale długie przerwy pomiędzy podjazdami, brak informacji dla kibiców, że 1 podjazd w niedzielę rusza o 8:30. Zabezpieczenie wołało o pomstę do nieba, byłem wyrzucany z bezpiecznych miejsc, niewiele stref dla kibiców, bardzo niesympatyczni i nieogarnięci ochroniarze, brak ścieżek dla kibiców. Sporo brakuje do poziomu Mistrzostw Europy.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: GSMP 2012

Postprzez Karniak » poniedziałek, 25 cze 2012, 18:16

Generalnie wyglada to coraz slabiej, koszty wyjazy coraz wieksze, jazdy coraz mniej, coraz pozniej czlowiek jest w domu po zawodach a w poniedzialek trzeba isc do pracy.... Ceremonia wreczenia narod zenada!!!! trwajaca ponad 2 godziny bo panowie sie do mikrofonow dorwali. a kolejna runda slynie ze swietnej organizacji :wink: moze oni wraz z bogusiem robia to specjalnie
Karniak
Avatar użytkownika
Karniak
N2
 
Posty: 135
Dołączył(a): środa, 27 kwi 2005, 21:44

Re: GSMP 2012

Postprzez CZUCZU » poniedziałek, 25 cze 2012, 18:40

Widzisz kolego masz świętą racje. Dobrze że wyborów nie ma bo i 3 godziny by to trwało. Myślę ze problemem gsmp jest problem... rpp.
Zobacz na frekwencje.
Rekord, rekord, rekord, widzów od groma, do tego sopot jest taki fajny że i tak mało kto jedzie bo kasy szkoda. Sienna jakby nie wpp po zeszłym sezonie też by brylowała. I dlatego do limanowej tyle luda jedzie. A harmonogram na 60 aut a nie 2 x tyle
http://www.czuczu.estrefa.pl

Głośno i bokiem na przednich łapach..
Avatar użytkownika
CZUCZU
N3
 
Posty: 425
Dołączył(a): wtorek, 29 sie 2006, 10:03
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: GSMP 2012

Postprzez lordpix » poniedziałek, 25 cze 2012, 23:42

Postanowiłem po raz pierwszy wybrać się na wyścig i zobaczyć jak to wygląda.
Myślałem, że będzie jak na rajdzie i mniej się nachodzę. Pierwszy minus informacja o dojeździe. W GPSie dodałem sobie punkt z trasy ale wiadomo, że tam nie dojadę. Informacja żadna. Gdyby nie oznaczony parking to bym chyba nie dojechał...
Zabezpieczenie, ahhh zabezpieczenie.. Cudo! Staliśmy w fajnym i bezpiecznym miejscu to strażak pogonił nas do rowu z wodą. Zdjęcia się zrobić nie da, nic nie widać, no tragedia. Jedyny plus to autograf od Steca (zepsuł się koło nas).
Niedzielę już sobie odpuściliśmy i poszliśmy w góry.

Najfajniejszy moment to chyba nie podjazd właściwy tylko świetne "umbrella girls" ;)
Obrazek
gg: 3984793
https://picasaweb.google.com/lordpix moje zdjęcia
Avatar użytkownika
lordpix
N3
 
Posty: 382
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 20:01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza / czasem Zawoja

Re: GSMP 2012

Postprzez Sebekrally » wtorek, 26 cze 2012, 21:00

Mój kolega z południa polski specjalnie pojechał do Limanowej zobaczyć te moje "rajdy" naczekał się ze szwagrem i kobitą 3h w rowie obejżał jeden podjazd i całą niedziele miał zmarnowaną bo dodatkowo jechał po 1,5h w każdą stronę. Jego komentarz był krótki: Fajnie, tylko czy nie mogli jechać raz za razem?
Dziękuję dobranoc
p.s. Ciekawe jaka będzie frekwencja u mnie :roll:
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Re: GSMP 2012

Postprzez Qbek » środa, 27 cze 2012, 01:18

Dlatego to prędzej czy później umrze. Nikt mi nie wmówi, że jest dobrze. Jest źle, bardzo źle, poprawy nie widać żadnej i wcale się na nią nie zanosi.
A to, że jest kilka potworów wcale nie polepsza tej sytuacji, bo zaczyna się wygrywanie sprzętem, a okiem kibica przyjemniej jest oglądać Kilera idącego pełnym ogniem, na granicy przyczepności, niż takiego Lancera Mikołajczyka czy Subaru Bełta, którzy albo zawsze mają problemy z samochodem, albo jeżdżą jak po sznurku w zakrętach lekko muskając gaz... Wcale nie żałuję odpuszczonych wyjazdów, bo zawsze jest więcej nerwów jak to wartuje, a po Limanowej bym miał czerwono-biało przed oczami. I wcale nie mam tu na myśli akcentów barw narodowych, którymi można dopingować swoich ulubieńców, a taśmy, które są zawsze i wszędzie ku**a wszechobecne, dajcie spokój. W przyszłym roku tamta trasa będzie pewnie cała "obandowana", a dopiero 5m od stalowego płotu może znajdzie się miejsce dla kibiców. Ehhh, przykro patrzeć jak ktoś zabija nasz ukochany sport...
Qbek
N3
 
Posty: 466
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 09:39
Lokalizacja: Waw/P-śl

Re: GSMP 2012

Postprzez Niedźwiedź » środa, 27 cze 2012, 08:58

Dokładnie, jak tak dalej będzie sie wszystko toczyc to wielu kibiców sie odwroci od wyscigów, w koncu chodzi tez o oglądalność.
Ja na Polskie rajdy przestałem jezdzic od 2008r od kiedy sie wybrałem na Eger to do tej pory jezdze na Węgry i Czechy pooglądac a nie u nas.
W tym roku posmakowalem Mistrzostw Europy wyscigów górskich (nie jakieś Cezy czy strefy jak u nas lecą) a mistrzostwa najwyższej ligi, i zapowiada sie tak samo ze na wyścigi bede jeździł na europe czechy/słowacja/austria/niemcy, i raczej tam bede się kierował na wekendowe ładowanie baterii, no moze poza Korczyną i Limanową bo pod nosem. Panowie organizatorzy powinni się przejechać pooglądać jak tam są organizowane takie imprezy bo jak się pytałem nawet technicznej osoby czy takim a takim samochodem dopuszczą mnie do imprezy to się mnie zapytał czy coś takiego wogóle było produkowane..... śmiech na sali
Avatar użytkownika
Niedźwiedź
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): wtorek, 10 lip 2007, 18:30
Lokalizacja: czchów

Re: GSMP 2012

Postprzez MOTORECORDS.PL » środa, 27 cze 2012, 10:52

GSMP Limanowa 2012 | Rafał Grzesiński | Mitsubishi Lancer Evo 9 [MotoRecords.pl]
http://www.youtube.com/watch?v=_NyUbQtS2sQ
NOCLEGI NA RSMP, RPP, GSMP: http://motorecords.pl/noclegi.html
Avatar użytkownika
MOTORECORDS.PL
A6
 
Posty: 1243
Dołączył(a): sobota, 25 lut 2006, 10:57
Lokalizacja: kraków

Re: GSMP 2012

Postprzez 5turbo » środa, 27 cze 2012, 12:27

W związku z decyzją Zespołu Sędziów Sportowych dot. wykluczenia za odstępstwa techniczne zawodników nr 56 i 58 zawiesza się oficjalne wyniki 5 rundy FIA-CEZ Hill-Climb Trophy, 6 rundy MSR, 6 rundy GSMP w klasyfikacji generalnej grupy N oraz w klasie N-2000.
www.5turbo.com

Nowe natchnienie Promot 76/84
Nowsze Dallara F393
Avatar użytkownika
5turbo
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): środa, 26 paź 2005, 14:55
Lokalizacja: Zabrze

Re: GSMP 2012

Postprzez Hubertos » środa, 27 cze 2012, 13:08

Qbek napisał(a):Dlatego to prędzej czy później umrze. Nikt mi nie wmówi, że jest dobrze. Jest źle, bardzo źle, poprawy nie widać żadnej i wcale się na nią nie zanosi.
A to, że jest kilka potworów wcale nie polepsza tej sytuacji, bo zaczyna się wygrywanie sprzętem, a okiem kibica przyjemniej jest oglądać Kilera idącego pełnym ogniem, na granicy przyczepności, niż takiego Lancera Mikołajczyka czy Subaru Bełta, którzy albo zawsze mają problemy z samochodem, albo jeżdżą jak po sznurku w zakrętach lekko muskając gaz... Wcale nie żałuję odpuszczonych wyjazdów, bo zawsze jest więcej nerwów jak to wartuje, a po Limanowej bym miał czerwono-biało przed oczami. I wcale nie mam tu na myśli akcentów barw narodowych, którymi można dopingować swoich ulubieńców, a taśmy, które są zawsze i wszędzie ku**a wszechobecne, dajcie spokój. W przyszłym roku tamta trasa będzie pewnie cała "obandowana", a dopiero 5m od stalowego płotu może znajdzie się miejsce dla kibiców. Ehhh, przykro patrzeć jak ktoś zabija nasz ukochany sport...

Akurat Bełtowski i Mikołaczyk jadą według mnie fajnie i warto na nich popatrzeć. W tym roku też mało się psują.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości