GSMP 2012

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Re: GSMP 2012

Postprzez zachu » środa, 27 cze 2012, 21:16

Proponuję żeby napisać e-maila do automobilklubu Limanowskiego (ja już napisałem) im więcej osób napiszę tym lepiej.
Trzeba im powiedzieć co nam w tym wyścigu nie pasuję, myślę że wezmą sobie to do serca i na następny raz będzie lepiej.
Widać że organizatorzy myślą o kibicach bo wycinają lasy na patelniach i za to należy im się pochwała, a teraz co mi się nie podobało i o czym napisałem:
Już w samej Limanowej jadąc w stronę startu policja nie puszcza kibiców a spokojnie można by podjechać dalej i było by gdzie zaparkować (rok temu puszczali i było ok. ludzie udostępniali własne łąki na parkingi za 5-10 zł), co więcej to skrzyżowanie da się objechać i podjechać boczną drogą niemal pod sam serwis, więc po co takie utrudnianie życia.
Nie można iść trasą wyścigu zaraz za startem (nawet godzinę przed rozpoczęciem) tylko trzeba się przedzierać krzakami a w okolicach PO2 można spokojnie wrócić na trasę więc dlaczego od razu nie można iść trasą. To jeszcze było by ok. gdyby organizator wyciął w trawie ścieżkę (wystarczy 1 metr szerokości) równolegle do trasy i zrobił jakieś oznaczenie że tam można chodzić – nie dużo roboty a o ile mniej nerwów. W okolicach po 7 też musiałem zejść s trasy na jakieś łąki i jakieś 200 metrów dalej wrócić na trasę, ochrona nawet z mediami się tam szarpała i ich nie puściła.
Nie można chodzić trasą po podjeździe dopóki auta nie zjadą z góry
Nie można (na niektórych punktach) stać na trasie ani nawet za barierką w kopercie w czasie zjazdu samochodów, a właśnie wtedy można by spokojnie pomachać kierowcą bić brawo itp. myślę że dla kierowców to też miłe.
No i otaśmowanie – moim zdaniem zdecydowanie przesadzone w niektórych miejscach (być może lepiej dmuchać na zimne ale z umiarem)
Sorki że się tak rozpisałem ale myślę że jeśli organizator dostanie wiele maili z wytknięciem błędów to coś się zmieni, ważne żeby nie przesadzić i pochwalić również to co było dobre (wspomniane wycinanie lasu) bo organizator wkłada dużo pracy w te zawody i jakieś pochwały też mu się należą
Avatar użytkownika
zachu
A5
 
Posty: 580
Dołączył(a): poniedziałek, 15 paź 2007, 11:16
Lokalizacja: Ryglice koło Tarnowa


Re: GSMP 2012

Postprzez b182 » czwartek, 28 cze 2012, 10:25

Racja, wódki mu dać!
Ja z perspektywy kierowcy dodam to co wszyscy- ILEŻ KU.WA MAMY STAĆ NA GÓRZE I CZEKAĆ!
Takiego marnowania czasu to nawet leżąc nad jeziorem nie ma. 3 podjazdy kiedy spokonjnie można było zrobić po 4 dziennie, a te wszystkie rozpoczęcia-z durnymi tekstami prowadzacych-mogli sobie darować.
PANOWIE, TU CHODZI O TO ABY SOBIE POJEŹDZIĆ!
Avatar użytkownika
b182
N2
 
Posty: 185
Dołączył(a): niedziela, 23 lis 2003, 10:26

Re: GSMP 2012

Postprzez BartekRally » czwartek, 28 cze 2012, 18:54

Jak widziałem tych dwóch konferansjerów na scenie to aż scyzoryk się w kieszeni otwierał, poczucie humoru mieli z innej planety :wink:
BartekRally
A5
 
Posty: 913
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:36

Re: GSMP 2012

Postprzez Motulski » wtorek, 3 lip 2012, 18:29

Wiem, że teraz Sopot, a ja z Sienną wyskakuje, ale to prawda jest ?

Podczas GSMP Sienna na odcinku okazjonalnej trasy wyścigu górskiego spotkają się „górale” i „torowcy” z Wyścigowego Pucharu Polski, którzy rozegrają swoje dwie rundy na górskiej trase, jako urozmaicenie sezonu.



http://www.motorsport.v10.pl/GSMP,kalen ... 78107.html

Jest to w ogóle do ogarnięcia ? W jakiej formie by to było ?
http://oesrecords.pl/rajdy/
Avatar użytkownika
Motulski
A5
 
Posty: 989
Dołączył(a): sobota, 29 mar 2008, 17:17
Lokalizacja: Głuszyca/Walim

Re: GSMP 2012

Postprzez Hubertos » wtorek, 3 lip 2012, 19:26

Jest to prawda.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: GSMP 2012

Postprzez CZUCZU » wtorek, 3 lip 2012, 19:34

Forma jak to w siennej - czyt. bajzel, plus zamęt jak w limanowej przez dużą liczbe aut. MAsakra
http://www.czuczu.estrefa.pl

Głośno i bokiem na przednich łapach..
Avatar użytkownika
CZUCZU
N3
 
Posty: 425
Dołączył(a): wtorek, 29 sie 2006, 10:03
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: GSMP 2012

Postprzez Karol » wtorek, 3 lip 2012, 20:51

Koledzy chodzi raczej o to w jakiej formie będą odbywały się zawody Wyścigowego Pucharu Polskiego :) Zawodnicy będą normalnie podjeżdżali pod górę, w ramach gsmp, z tą różnicą, że oprócz sklasyfikowania w gsmp, będą przydzielone punkty dla zgłoszonych w WPP. Nie ma tam żadnego ścigania między WPP, walki bezpośredniej, po prostu podjazd pod gorę. Rundy wyścigów płaskich były już rozgrywane w ramach rundy GSMP, tak było np w sezonie 2004 bodajże w Załużu.
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Re: GSMP 2012

Postprzez Qbek » środa, 4 lip 2012, 11:45

Dokładnie, kolega Karol ma rację. :wink:
Z tego co dzieje się w GSMP, szczególnie w tym sezonie nie liczyłbym na organizację lepszą jak w Jahodnej i Limanowej...
Qbek
N3
 
Posty: 466
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 09:39
Lokalizacja: Waw/P-śl

Re: GSMP 2012

Postprzez Jarek55511 » niedziela, 8 lip 2012, 18:17

Ten Nagórski jest taki dobry czy reszta taka słaba? Że nawet Grzesiński Nką pokonuje te potwory. Ciekawie czy Nagórski dokończy sezon? Bo mówił coś tylko o paru rundach.
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: GSMP 2012

Postprzez Glitol » niedziela, 8 lip 2012, 19:03

Nie wiem jak Nagórski ale to co Kiler wyczynia to śmiech na sali .
Nką klepie openery, mają chłopaki szczęscie, że do tej pory nie było mokrej rundy, bo byłyby wstyd.
Ozdoba polskich dróg - pijany chłop w rowie przykryty rowerem
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Re: GSMP 2012

Postprzez Hubertos » niedziela, 8 lip 2012, 19:33

Grzesiński jedzie na granicy przyczepności i możliwości samochodu :twisted: . Openy też fajnie idą, ale akurat tutaj kierowcy zostawiają sobie większy margines błędu.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: GSMP 2012

Postprzez mm » niedziela, 8 lip 2012, 20:03

Killer, killerem, ale pytanie co robi Pusiek? czemu nie wbil sie do 10?!?!?! :D
fajnie wyglada sej pierwszy w osce, 11 w generalce, przed wszystkimi Agrupami (nawet tymi >2000)...
Avatar użytkownika
mm
N3
 
Posty: 322
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 17:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: GSMP 2012

Postprzez Glaniu » poniedziałek, 9 lip 2012, 00:49

mm napisał(a): co robi Pusiek? czemu nie wbil sie do 10?!?!?! :D
fajnie wyglada sej pierwszy w osce, 11 w generalce, przed wszystkimi Agrupami (nawet tymi >2000)...


Fakt :shock: :shock: :shock: Cichy bohater Sopotu !!!
Glaniu
N3
 
Posty: 211
Dołączył(a): niedziela, 10 sty 2010, 18:42

Re: GSMP 2012

Postprzez CZUCZU » poniedziałek, 9 lip 2012, 13:01

Kocur robił tym sejem bardzo dobre czasy,szoku nie ma jak na 230 koni
http://www.czuczu.estrefa.pl

Głośno i bokiem na przednich łapach..
Avatar użytkownika
CZUCZU
N3
 
Posty: 425
Dołączył(a): wtorek, 29 sie 2006, 10:03
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: GSMP 2012

Postprzez nick555 » poniedziałek, 9 lip 2012, 17:53

Nagórski ma auto kosmicznie dobrze przygotowane, doinwestowane, analizuje każdy podjazd z telemetrii(lub jej namiastki) i coś jechać potrafi. Mikołajczyk zainwestował w potwora, krążą ploty o 800 koniach :) Jeśli to prawda, to Subaru ma pewnie podobnie. I odjeżdżają reszcie...
Killer jedzie moim zdaniem na limicie, Weźcie pod uwagę, że Sopot o tylko 3km, nie ma bardzo gdzie nadrobić jakikolwiek błąd. Poza tym ja tam nie wierzę w te enkowe 430KM :) Dla mnie te auta muszą mieć więcej. Oczywiście nikogo nie oskarżam, w rękach, nogach i głowie Killer też ma to coś :)
BTW takie porównani są ciut bez sensu imo, bo spróbujcie przejechać się 600KM i 400KM. Naprawdę jest różnica...


PS. Pusiek dobry drajwer, to i szybko pojechał :)
mm a Ty kiedy jakiś okazjonalny start?
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości