Wyścigi 2003

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez Tomisny » wtorek, 27 maja 2003, 23:15

A tak naprawde to na korzysc rajdow przemawia takze fakt, ze bedac na OSach mozna zrobic sobie wycieczke krajoznawcza... Czasem trasy sa tak piekne (lasy, gory, laki) ze wynagradzaja nawet czas "stracony" na oczekiwanie na przejazd OSu...
Przykladowo taki Elmot w Gorach Sowich to swietna wycieczka w plener polaczona z tym co kochamy...

I temu nie mozna zaprzeczyc...
Tomisny
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez :alfan: » wtorek, 27 maja 2003, 23:32

Tomisny napisał(a):A tak naprawde to na korzysc rajdow przemawia takze fakt, ze bedac na OSach mozna zrobic sobie wycieczke krajoznawcza... Czasem trasy sa tak piekne (lasy, gory, laki) ze wynagradzaja nawet czas "stracony" na oczekiwanie na przejazd OSu...
Przykladowo taki Elmot w Gorach Sowich to swietna wycieczka w plener polaczona z tym co kochamy...

I temu nie mozna zaprzeczyc...


Są jeszcze wyścigi górskie,tam jest równie pieknie :D
Dobra EOT bo to nie ma sensu,każdy robi to co lubi :idea:

PS. strasznie się cieszę że znów mam nieweliką liczbę postów.Juz wkrótce osiagnę takie piekna wartości.... 33, 75, 90, 145,..... :D :D :D

a ty sobie juz możesz co najwyżej do 555 dojść :P
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Tomisny » wtorek, 27 maja 2003, 23:50

Są jeszcze wyścigi górskie,tam jest równie pieknie
Dobra EOT bo to nie ma sensu,każdy robi to co lubi


Nie no jasna sprawa!

RESPECT 8)
Tomisny
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez :alfan: » środa, 28 maja 2003, 00:58

Jak RESPECT to RESPECT :)

Zaktualizowaliśmy już galerię.Są ładne fotki Miłosza,panoramiczne z PAR i intresujące z GP(to przekrzywione to nie zamierzony artyzm,tylko sie depo fotografowi w kadrze nie mieściło :lol: :lol: )

http://www.rallyonline.pl/pokazgaleria1 ... 8005343168
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Glitol » środa, 28 maja 2003, 07:24

Zgadzam się z Alfanem, nie ma nic lepszego niż wyścigi (chociaż i rajdy mają w spobie sporo piękna).
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Misza » środa, 28 maja 2003, 11:42

Zgadzam sie z przedmowca :)
Misza
N1
 
Posty: 77
Dołączył(a): środa, 6 lis 2002, 14:32
Lokalizacja: Poznań

Postprzez :alfan: » czwartek, 29 maja 2003, 00:37

No a może by ktos parę ciepłych słów a rallycrossie powiedział :lol: :lol:

To ja zacznę:RC jest ekstra,a kiedy PZMot ułozy taki kalendarz,żeby sie nie pokrywał z WSMP :roll: ,to bedzie jeszce lepszy :wink:
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez :alfan: » czwartek, 29 maja 2003, 00:53

No a może by ktos parę ciepłych słów a rallycrossie powiedział :lol: :lol:

To ja zacznę:RC jest ekstra,a kiedy PZMot ułozy taki kalendarz,żeby sie nie pokrywał z WSMP :roll: ,to bedzie jeszce lepszy :wink:
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Glitol » czwartek, 29 maja 2003, 07:33

Mi też RC podoba się, ale głównie ze względu na startujące w nich malczaki (kurcze, jak widze na ulicy malca z głosnych wydechem to nie ma bata musze się obejrzeć). Ale tak to jest jak człowiek zaczynał interesować się wyścigami i jeździły w nich (lata 80-te) 3 klasy malucha.
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Tomisny » czwartek, 29 maja 2003, 12:16

A czy ktos moze mi powiedziec cos blizej o tych formulach, ktore startowaly ostatnio? To jak Alfan mowi sa Estonie i jeszcze jakas inna. Jaki to ma silnik (ile garow, jaka pojemnosc, czy wolnossacy) i jakie sa tam ograniczenia (masa i te sprawy).

Pytam bo pewien student Politechniki Poznanskiej nie bardzo umial mi powiedziec... :lol: :wink: 8)
Tomisny
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez eSWu » czwartek, 29 maja 2003, 13:11

Tomisny: zarówno w F-3 jak i w E-2000 są silniki wolnossące, czterocylindrowe różnych marek. Kochańscy zawsze jeździli na lancii, Gil na VW, bodajże Luciński na oplu. Są jakieś specjalne zwężki ale szczegółow nieznam, mocy też niezabardzo.
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia

Postprzez Glitol » piątek, 30 maja 2003, 07:27

Gil jeździ na zwężce albo 24 mm albo 26 mm, moc coś ponad 200 kucy. Estonie musza mieć silniki gaźnikowe.
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Bartosz Cieluch » piątek, 30 maja 2003, 14:02

[u][b]FunCupie i ogloszenie "smierci" klasy HR... (ona chyba sie nawet na dobre nie narodzila...).[/b][/u]


A wiecie koledy, może by mnie ktoś poinformował o tej plotce oficjalnie. Krytykować jest łatwo ale zrobić coś :evil: ... cóż ta klasa się rodzi i walcze aby się urodziła. wczoraj od rana do nocy jechałem tylko po to aby pare osób obejżało auto i być może rzuciło groszem... TIGER to nowość i szukam sponsorów. Może się coś ruszy ale jak mawiano... nie od razu Rzym zbudowano.... Mam nadzieję że już za kilka tygodni zwiśnie tutaj ogłoszenie i że te pełne napięcia rozmowy ze sponsorami dadzą efekt....
póki co zobaczycie Tigera w Opolu... :twisted: :!:
Pan Samochodzik
Avatar użytkownika
Bartosz Cieluch
N2
 
Posty: 151
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2003, 08:54
Lokalizacja: Poznań

Postprzez :alfan: » piątek, 30 maja 2003, 16:30

FunCupie i ogloszenie "smierci" klasy HR... (ona chyba sie nawet na dobre nie narodzila...).[/


A skąd ten cytat :?:
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Misza » piątek, 30 maja 2003, 18:19

Bartosz, Alfan: Cytat jest moj, aczkolwiek niestety bardzo wyrwany z kontekstu! Wypowiedz dotyczyla artykulu na stronie AW, gdzie mowili o smierci tej klasy. Bron Boze nie chcialem tu niczego ani nikogo krytykowac - a jesli kogokolwiek, to ludzi, ktorzy zamacili innym w glowach klasa FunCup w czasie, kiedy calkiem sporo ludzi interesowalo sie Tigerami! Ta inicjatywa (HR) bardzo mi sie podoba i zaluje, ze ktos narobil duzo szumu wokol czegos, co tylko HR zaszkodzilo, a i tak nie doszlo do skutku... I tyle. Przepraszam, jesli to kogos urazilo - bynajmniej nie mialem takiego zamiaru. I trzymam kciuki, Bartek!
Misza
N1
 
Posty: 77
Dołączył(a): środa, 6 lis 2002, 14:32
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron