Wyścigi 2003

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez Bartosz Cieluch » piątek, 30 maja 2003, 22:43

No mam nadzieję :x że koledzy trzymają kciuki... w poniedziałek dzwonię do sponsora.... zobaczymy czy coś da na ten sezon.... :?: :!:
Pan Samochodzik
Avatar użytkownika
Bartosz Cieluch
N2
 
Posty: 151
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2003, 08:54
Lokalizacja: Poznań


Postprzez eSWu » środa, 4 cze 2003, 10:59

:Alfan: czy Ty startowałeś w nocce na Bednarach ???
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia

Postprzez :alfan: » środa, 4 cze 2003, 11:06

Startowali dwaj kumple z Pyrateamu (Piotrek K na zielonej 145 i Michał K,tez w 145 tyle,że czerwonej), oraz jeszce jeden klubowicz z Warszawy,(Grzegorz G na 33).Wszyscy byli zachwyceni imprezą,mimo iż nie mieli zbytnich szans(auta seryjnie w 100 % na drogowym ogumieniu).Z powodu braku auta nie mogłem wystartować :cry: ,choć nie kryję,że jakiś czas zastanawiałem się nad wynajęciem SC 900 z Pol-Caru,czy skądś..ale moje plany zostały brutalnie zweryfikowane :(

Ale nawet tylko po przeczytaniu relacji moge powiedzieć jedno :GP Bednar to jest to :!: :D

PS Wiesz kiedy będą wyniki na stronce i czy może pojawią sie tam jaieś zdjecia w końcu :?:
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez eSWu » środa, 4 cze 2003, 12:33

Już dzisiaj do nich pisałem. W nocy niechciało mi sie już czekać na ksero i też niezapoznałem się jeszcze ze szczegółami. Ale chłopcy na alfach jechali bardzo przyzwoicie jak na pierwszy raz na Bednarach. Faktem jest jednak że bez slicków czy innych zwykłych ale bardzo "ciepłych" gum jest o wynik bardzo trudno. Przyjedź na następną imprezę (terminarz jest na ich stronce) naprawdę warto (chociaż w dzień nie jest aż tak świetnie jak w nocy). pzdr
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia

Postprzez :alfan: » środa, 4 cze 2003, 13:23

eSWu napisał(a): Faktem jest jednak że bez slicków czy innych zwykłych ale bardzo "ciepłych" gum jest o wynik bardzo trudno. Przyjedź na następną imprezę (terminarz jest na ich stronce) naprawdę warto (chociaż w dzień nie jest aż tak świetnie jak w nocy). pzdr


22go mam ustny z angielskiego :? .A potem mnie nie ma.Może jesienią...
A wynik nieważny,wazna zabawa :D Pozdro.
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Barski Adam » środa, 4 cze 2003, 13:37

:alfan: napisał:

Ale nawet tylko po przeczytaniu relacji moge powiedzieć jedno :GP Bednar to jest to :!: :D

Gdzie można przeczytać tą relację?
eSWu: a może TY skusiłbyś się na napisanie relacji z GP Bednar? Jak bym dał tą relację przeczytać mojemu "szefowi Teamu", to może dostalibyśmy kiedyś delegację dla mojej trójki do Bednar? Pozdrawiam.
adam z krakowa
Barski Adam
 
Posty: 47
Dołączył(a): wtorek, 29 paź 2002, 13:14
Lokalizacja: Małopolska

Postprzez :alfan: » środa, 4 cze 2003, 14:02

Barski Adam napisał(a):Gdzie można przeczytać tą relację?


W sumie to nigdzie,bo ją dostałem z listy dyskusyjnej klubu. 8)
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez eSWu » środa, 4 cze 2003, 14:15

Cześć Adasiu. Może faktycznie się "wysilę" i coś skrobnę ?!?. Jak młodzieży maturka ???
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia

Postprzez Barski Adam » środa, 4 cze 2003, 22:33

No właśnie moje orły właśnie zakończyły zdawanie egzaminów maturalnych, ze skutkiem jak najbardziej pozytywnym (wyniki przeszły moje najśmielsze oczekiwania), więc zgodnie z obietnicą zamierzam im w wakacje umożliwić rozpoczęcie.... karier w sportach motorowych (opanowanie podstaw techniki jazdy sportowej oraz wyrobienie stosownych licencji). Myślę poważnie o skorzystaniu z oferty Szwagra i spółki, ale dopiero w lipcu, gdyż teraz... egzaminy na studia. Napisz na forum, co o tym myślisz (temat pewnie zainteresuje innych).
adam z krakowa
Barski Adam
 
Posty: 47
Dołączył(a): wtorek, 29 paź 2002, 13:14
Lokalizacja: Małopolska

Postprzez Misza » czwartek, 5 cze 2003, 18:44

Myślę poważnie o skorzystaniu z oferty Szwagra i spółki, ale dopiero w lipcu, gdyż teraz... egzaminy na studia. Napisz na forum, co o tym myślisz (temat pewnie zainteresuje innych).


Juz zainteresowal... :) Czekam(y) na wiecej! :)
Misza
N1
 
Posty: 77
Dołączył(a): środa, 6 lis 2002, 14:32
Lokalizacja: Poznań

Postprzez golden » wtorek, 10 cze 2003, 10:35

Naszym zdaniem menedżer roku

W miniony weekend Polska teoretycznie weszła do Unii Europejskiej – to ewidentny sukces, zdaniem euroentuzjastów, a porażka, na całej linii, grupy eurosceptyków. Tak czy inaczej, bardzo daleko nam jeszcze do Europy, o czym najlepiej bodaj świadczy korespondencja, pomiędzy menedżerem zespołu wyścigowego, a redakcją Autoklubu. Te kilka słów pozawalamy sobie poniżej przytoczyć, ze względu na niespotykane wręcz walory edukacyjne.

„Witam,

Chciałbym prosić o umieszczenie w waszym serwisie informacji na temat startu Karoliny Czapki na wyścigu górskim Ecce Homo w Czechach, eliminacji górskich mistrzostw Europy. Karolina zajęła czwarte miejsce w klasie. Proszę zasięgnąć informacji na stronie WWW.ECCEHOMO.CZ

Dziękuję,
menedżer zespołu, Michał Kumiega”

Polecana strona okazała się niezwykle interesująca, niestety zrozumiała, dla naszej redakcji, w stopniu raczej niewielkim. Bardzo trudno, mając przed oczami gołe wyniki, nie będąc w miejscu akcji i nie mając bladego pojęcia o tym, co naprawdę działo się na zawodach, napisać sensowny tekst. Prawdopodobnie właśnie z tego powodu, niektóre zespoły są "wyposażone" w rzeczników prasowych. Odpisaliśmy więc, zgodnie z prawdą:

„Przepraszamy, ale nikt z nas nie mówi po czesku.”

Na co menedżer zespołu zareagował mailem o treści:

„To się lamusy nauczcie!!!”

Obiecujemy więc rozpoczęcie nauki języka naszych południowych sąsiadów. Co więcej, nauczymy się jeszcze mistrzowskiego przygotowywania knedlików i jazdy Skodą w kapeluszu. Jesteśmy przy tym pewni, że dokonamy tego szybciej, niż jakakolwiek informacja tego zespołu znajdzie miejsce na naszych łamach!

Pani Karolinie, mimo wszystko, gratulujemy sukcesu!

(Redakcja)
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez :alfan: » wtorek, 10 cze 2003, 11:33

Miło,ze redakcja zauważyła,iż po przekroczeniu południowej granicy Karolina zmieniła imię :twisted:


http://www.eccehomo.cz/novinky.php?id=46&o=1
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez eSWu » wtorek, 10 cze 2003, 11:52

Alfan: Ona prawdopodobnie w papierach na pierwsze ma Agnieszka. Pierwszy raz przedstawiano mi ją właśnie jako Agnieszkę.
Swoją drogą menago faktycznie zachował się jak idiota. Znam gościa i sprawiał w rozmowie wrażenie całkiem rozgarniętego a tu taki rodzynek. Jeśli faktycznie korespondencja tak wyglądała to niewątpliwie gość jest palantem. Tylko Kaji żal że przez to Ona jest w złym świetle postrzegana.
Avatar użytkownika
eSWu
N3
 
Posty: 349
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Pyrlandia

Postprzez :alfan: » środa, 11 cze 2003, 23:27

No jak się chce to można.
Brawo Karolina.
A tak BTW to nareszcie są wyniki z Bednar na www.testitrening.pl
do niedawna wisiały nieaktualne

gratuluje wyniku eSWu
ale ostrzegam,że niektórzy klubowicze juz się odgraząją
że na nastepne eliminację kupują slicki i zakładają płyte pod silnik :wink: [/b]
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron