Wyścigi 2003

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez Misza » niedziela, 25 maja 2003, 19:53

Aha, inne fotki "zaplotowe" mojego autorstwa z treningow i wyscigow pojawia sie najprawdopodobniej "na dniach" za sprawa Alfana na rallyonline.pl. Sorry, ze nie udostepniam wczesniej - ale to z braku miejsca i stalego lacza w domu...
Misza
N1
 
Posty: 77
Dołączył(a): środa, 6 lis 2002, 14:32
Lokalizacja: Poznań


Postprzez :alfan: » niedziela, 25 maja 2003, 23:51

Spoko relacja się pisze :D :wink: Potem dorzuce tu jeszce pare słow nieoficjalnie od siebie. Powiem krótko:było rewelacyjne i nie maił wtym żadnego udziału Dudek ,Bartoś i inne VIPy co poogladały PAR i poszły na konferencję :evil: :evil: :evil:
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Misza » poniedziałek, 26 maja 2003, 00:25

Alfan: chociaz przez chwile mam wiecej postow, niz Ty :):):):) A na relacje (nie)cierpliwie czekamy...
Misza
N1
 
Posty: 77
Dołączył(a): środa, 6 lis 2002, 14:32
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Glitol » poniedziałek, 26 maja 2003, 08:43

No i nie byłem niestety w Poznaniu na wyścigach. Przeczytałem relację na stronie AK. Wielkopolskiego i aż mnie skręca z zazdrości, że nie widziałem tych zawodów.
Wyścigi czerwcowe w Kielcach na 100% odwołane.
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez :alfan: » poniedziałek, 26 maja 2003, 21:12

No to obiecałem i dopisuję
Było wprost super,po tych hopach pucharówki już nie widze czegokolwiek w czym rajdy mogły by byc lepsze. :D Miłosz pieknie zacząłeś,szkoda ze cię pech dopadł. :cry: Chiałę cie w niedzielę jeszce na chwilę dorwac ale się nie udało.

Tłumaczenie Kisiela z falstartu powinno przejść do klasyki polskiej komedii :lol:

Ci młodzi w N1150 wymiatają coraz lepiej,ale Polody faktycznie grzeje nieludzko,choc na innych torach może byc juz inaczej.

W GP najbardziej zaskoczył mnie Bednarek w race one, choć gdy zobaczyłem na koncu startowej dym sadzielm że jest pozamaitany.Misza twierdzi że to tylko opony były,ale ja bym taki pewny tego nie był.
:wink:

Zientarskiego w ogóle nie słuchałem,tylko siedziałem z Pyra Teamem i sami sobie komentowalismy :lol: .A potem 1.5 kółka w Alfie po torze :D ale strasznie tłoczno było i na poczatku nas formujący przytrzymywał.

No a to co najlepsze było na koncu,ale o tym napisze w innym topicu...

Fotki na rallyonline już bardzo niedługo
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez :alfan: » wtorek, 27 maja 2003, 00:55

No i są fotki by Misza :D
http://www.rallyonline.pl/pokazgaleria1 ... 6235050913

Naprawdę fajne jak na mozliwości,wierzcie mi :idea:

Zdecydowanie protestowałem,lecz Jedrzej w bliżej nieznanym mi celu umiescił tez moje fotki :evil: :wink:

aż przyjemnie sobie to wszystko przypomnieć:)
kilka fajnych zdjęć niestety odrzucił publikujący :( ale jakby co to one nie zginęły :wink:
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez mm » wtorek, 27 maja 2003, 02:21

ale ladne zdjecie...... dziekuje bardzo! Pech to przewod wysokiego napiecia na I cylindrze - pekl gdzies w srodku - auto jechalo, ale czasami (np. gdy wypadalem na tarke) zaczynalo przerywac.... Pewnie i tak musialbym uznac wyzszosc Macka, bo on jezdzi w Poznaniu bezblednie. Taki to sport - czasami niektorych rzeczy nie da sie przewidziec. Myslalem, ze moze uda mi sie nadrobic strate, ale musialem zjechac do depo. Tak czy siak i tak bylo fajnie - kolejne kilometry na torze, kolejny weekend mile spedzony i kolejne doswiadczenia zebrane. Moze bedzie lepiej.
Z ciekawostek to prawdopodobnie w lipcu w Opolu rozegrane zostana dwa wyscigi (jeden w sobote, drugi w niedziele) - tak ma byc w przypadku GP i N1150 - co do formul to wszystko zalezy czy tor dostanie homologacje by te startowaly.
Dziekuje wszystkim kibicom!
Avatar użytkownika
mm
N3
 
Posty: 322
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 17:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Tomisny » wtorek, 27 maja 2003, 10:43

No ja za milosza kciuki trzymam zawsze...choc tym razem na odleglosc bo widzialem tylko trening...

Alfan...zdradz w koncu co to za niespodzianka, bo juz sie zaczynam robic ciekawy... :wink:

A co do wyzszosci nad rajdami to chyba sie nie zgodze...jak dopuszcza kibicow do samej jezdni to pogadamy :D ale przyznaje...fajnie sobie popatrzec na smigajace autka :)
Tomisny
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Misza » wtorek, 27 maja 2003, 11:14

Alfan:
Naprawdę fajne jak na mozliwości,wierzcie mi


co miales na mysli? ;)

kilka fajnych zdjęć niestety odrzucił publikujący


no wlasnie... Nie ma np. umieszczonego tu przeze mnie zdjecia Milosza przed Polodym (moze niezbyt dobre jakosciowo, ale chyba ciekawe...) i co najmniej jednego niezlego "panoramicznego" z PAR... Alfan, nie moglbys "wytypowac" paru tych zdjec do ponownego rozwazenia przez redakcje? :)

Milosz: no szkoda, trzymalismy kciuki. W Opolu bedziesz najbardziej doswiadczony z calej stawki - zycze dwoch zwyciestw! :) Co do formul - kiedys to byly dobre czasy, jak np. startowaly (w duzej liczbie) na lotnisku w Toruniu... :)[/quote]
Misza
N1
 
Posty: 77
Dołączył(a): środa, 6 lis 2002, 14:32
Lokalizacja: Poznań

Postprzez :alfan: » wtorek, 27 maja 2003, 14:02

Misza napisał(a):Alfan:
Naprawdę fajne jak na mozliwości,wierzcie mi


co miales na mysli? ;)

kilka fajnych zdjęć niestety odrzucił publikujący


no wlasnie... Nie ma np. umieszczonego tu przeze mnie zdjecia Milosza przed Polodym (moze niezbyt dobre jakosciowo, ale chyba ciekawe...) i co najmniej jednego niezlego "panoramicznego" z PAR... Alfan, nie moglbys "wytypowac" paru tych zdjec do ponownego rozwazenia przez redakcje? :)

quote]


Uwaga.Oficjalnie przepraszam redektora Jedrzeja za bezpodstawne posądzenie go o odrzucenie pewnej ilosci fotek od kolegi Miszy.Szanowny pan redaktor niczgo nie odrzucał, a tylko po prostu nie zauwazył :lol: :lol: 3 maili ode mnie,przez co galeria jest ubozsza o 27 zdjęć.
Aczkolwiek już niedługo,najprawdopodobniej już dzisiaj bedzie miał miejsce upgrade.

Misza miałeś przeciez utrudnione zadanie przez chorobę,kibiców na tarasie :D ,parę razy tez narzekałeś że oni to za szybko jadą :lol: :lol: a tak w ogóle to dobrze wiem,że robiąc fotki to nie myslałeś o tym czy one wyjdą ładnie,tylko cały czas zastanawiałeś się czy udą się......wiesz co :D :D :wink:
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez :alfan: » wtorek, 27 maja 2003, 14:09

Tomisny napisał(a):A co do wyzszosci nad rajdami to chyba sie nie zgodze...jak dopuszcza kibicow do samej jezdni to pogadamy :D ale przyznaje...fajnie sobie popatrzec na smigajace autka :)


No to już wiemy kto z forum najczesciej przebywa w miejscach uznanych przez organizatora za niebezpieczne :lol: :lol:

Wiesz kilkukrotnie na rajdzie widziałem jak reagują kibice gdy któryś z zawodników dojdzie z jakiś przyczyn poprzednika...takiego podniecenia nie budza nawet najbardziej widowiskowe boki...a to tylko 2 auta przecież,i to zwykle bez problemu szybszy jest przepuszczany :roll: :roll:
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Tomisny » wtorek, 27 maja 2003, 16:05

spoko spoko... te miejsca za niebezpieczne uznane sa tylko przez organizatora...

Ale oczywiscie wiadomo, ze wszystko jest przemyslane i nie ma wariactwa... nie staje nigdy na oporze.

To wzbudza podniecenie bo to zdarzenie niezwykle... Wyobrazasz sobie co by bylo gdyby ktos na torze przycial zakret i zapial booka...? 8) To dopiero kibice by oszaleli :!: :shock: :shock: :shock:
Tomisny
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Tomisny » wtorek, 27 maja 2003, 16:07

Hehe...albo jeszcze lepiej. Wlaczyl by ALS i popierdzial troche przed zakretem... :twisted: (albo przed wejsciem w serie przy kartonodromie :wink: ) To by bylo!!!
Tomisny
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez :alfan: » wtorek, 27 maja 2003, 16:20

Tomisny napisał(a):
To wzbudza podniecenie bo to zdarzenie niezwykle... Wyobrazasz sobie co by bylo gdyby ktos na torze przycial zakret i zapial booka...? 8) To dopiero kibice by oszaleli :!: :shock: :shock: :shock:


Wyobrazam sobie bo sie to zdaża na wyscigach ,o wiele czesciej niż te wyprzedzanki na rajdach(no,może nie cięcie :) ).Kibice to kwitują pełnym aprobaty pomrukiem. :) Gdy wykonuje to Bednarek albo Myszkier pomruk przechodzi w półgłos. :D A gdy wykonuje to pucharówka na skutek uderzenia przez inną... no sam widziałeś :lol:

A co do kwestii dzwiękowych to dopóki nie przezwyciezysz wrodzonego lenistwa :wink: i nie wybierzesz się choć raz na prostą startową,aby uszłyszeć zwielokrotniony ryk kilkusetkonnych motorów aut z GP rezonujący pomiędzy barierami na prostej startowej na kilka sekund przed startem, to nie wypowiadaj się na ten temat. :) Żaden ALS nie może się z tym równać.
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Tomisny » wtorek, 27 maja 2003, 23:11

Wiem, wiem... juz mi o tym opowiadales...
Pozostanmy przy wersji, ze i jeden i drugi sport kopie w tylek... (ale rajdy odrobinke mocniej :wink: )

Poza tym widze ze sie tu przenosi rozmowa z gg... ale wiem ze musisz nadrobic posty...bo te 18 skromnie wyglada :lol: :lol: :lol: :wink:
Tomisny
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron