Tor Kielce

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Re: Tor Kielce

Postprzez marecki » piątek, 10 sie 2012, 11:15

Przepraszam, chodziło mi o tzw. tarkę z krawężników na łukach.
marecki
N3
 
Posty: 350
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 16:22


Re: Tor Kielce

Postprzez szirer205xs » piątek, 10 sie 2012, 12:22

a co z nimi nie tak?
jaskiniatrolla.eu
Avatar użytkownika
szirer205xs
A5
 
Posty: 727
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 12:28
Lokalizacja: Skoczów

Re: Tor Kielce

Postprzez THIM » poniedziałek, 13 sie 2012, 00:16

Mi również wydają się w porządku. Takie same jak w Poznaniu. Fakt, są niskie, będą mocno cięte. Natomiast przy tej szerokości toru i całkowitym braku stref zabezpieczeń na Hirkowym prędkość będzie ogromna a dzwony jeszcze większe.
Timon

http://blmotors.blog.pl/
http://www.facebook.com/BLmotors
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tor Kielce

Postprzez Wiosloman » niedziela, 28 kwi 2013, 16:45

ja jestem z Kielc i panowie nie liczcie że coś się zmieni moim zdaniem powinno być więcej torów w Polsce bo dzięki temu koszy transportu się zmniejszają taniej tu niż za granicą itd i to o wiele co przyciąga sponsorów itd ,na tor wpadam rzadko bo !!!! ... nie da się patrzeć na ten burdel który uskuteczniają te pieprzone staruchy z ak kieleckiego nie robią nic kurczowo się trzymają do emerytury na zjazdy przyjeżdżają tylko maniacy kamperów którzy są starsi od żółwi na Galapagos !!! których jeremy clarkson zmieszał by z błotem !! tor sie sypie pomimo wymiany nawierzchni na odcinku leśnym od ścian odpada tynk w środku panuje komuna boksy to miejsce na kampery prezesa i kupa szmelcu zagracającego jak wózkownia w buraczanej klatce !!! brak ogłaszania reklam w gazetach radiu telewizji ,oczywiście biuro prezesa ak kieleckiego to nowa marmurowa klatka schodowa kilma w pokojach i w ogłle przepych rosyjskiego kasyna dopóki ktoś w to nie włoży pasji i serca to gówno z tego będzie i oby się to rozsypało najlepiej niech sprzedadzą na działki i powstanie nowe osiedle będzie po kłopocie
Ludzie zróbcie coś bo nie wytrzymam co pojadę na tor trafia mnie szlag żeby od 8 lat tor nie uzyskał homologacji i najważniejszą impreza jest giełda czytaj Bazar jak na narodowym po którym zostaje tylko kupa śmieci do sprzątanie
a rifle robi się z krawężników
eclestone jean tod na pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wiosloman
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 15 kwi 2013, 01:19

Re: Tor Kielce

Postprzez marecki » wtorek, 13 sie 2013, 23:21

Odszedł WŁODZIMIERZ WÓJCIKIEWICZ. Budowniczy Toru "Kielce". Prezes Honorowy Automobilklubu Kieleckiego.
Miałem okazje z nim rozmawiać.
Cześć Jego pamięci!

Co do Kielc, to remont odcinka leśnego zakończył się. Nawierzchnia jest ok., balustrady też, sądziłem, że pojawią się na łukach strefy bezpieczeństwa i miejsca gdzie będzie można obserwować a nie jak to było do tej pory z "za krzaków". Inauguracja leśnego 17.08 podczas amatorskiego super oesu. Wydaje mi się, obym się mylił, ale ten odcinek leśny będzie tylko dla amatorów i nic więcej. Ciężko będzie o homologacje wsmp.
marecki
N3
 
Posty: 350
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 16:22

Re: Tor Kielce

Postprzez Pancin » środa, 14 sie 2013, 22:17

marecki napisał(a):sądziłem, że pojawią się na łukach strefy bezpieczeństwa i miejsca gdzie będzie można obserwować a nie jak to było do tej pory z "za krzaków".


Gdyby nie to, że własnością AK jest tylko nitka toru, a wszystko po lewej i prawej to już Lasy Państwowe, to może by i powstały. :(
Pancin

http://www.scyzzor.com]www.scyzzor.com
http://www.superoes.pl]www.superoes.pl
Avatar użytkownika
Pancin
N3
 
Posty: 227
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 01:30
Lokalizacja: Kielce

Re: Tor Kielce

Postprzez marecki » czwartek, 15 sie 2013, 09:18

Pancin napisał(a):Gdyby nie to, że własnością AK jest tylko nitka toru, a wszystko po lewej i prawej to już Lasy Państwowe, to może by i powstały. :(

Rozumiem, że Lasy Państwowe nie są zainteresowane sprzedażą części terenów poza nitką toru a z kolei AK nie jest zainteresowany kupnem części terenów poza nitką toru ?.
marecki
N3
 
Posty: 350
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 16:22

Re: Tor Kielce

Postprzez mototom » czwartek, 15 sie 2013, 11:18

marecki napisał(a):
Pancin napisał(a):Gdyby nie to, że własnością AK jest tylko nitka toru, a wszystko po lewej i prawej to już Lasy Państwowe, to może by i powstały. :(

Rozumiem, że Lasy Państwowe nie są zainteresowane sprzedażą części terenów poza nitką toru a z kolei AK nie jest zainteresowany kupnem części terenów poza nitką toru ?.

Ja nie wiem jaka jest kondycja finansowa AK Kieleckiego, ale sądzę, że gdyby nawet Lasy Państwowe chciały sprzedać ten teren, to mogłoby ich nie stać na taki zakup. Jeśli te obszary pójdą pod młotek to jak znam życie najprędzej jakiś developer to kupi.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tor Kielce

Postprzez Glitol » czwartek, 15 sie 2013, 15:35

Obejrzałem dziś leśny odcinek toru, wygląda równo i porządnie. Wyremontować jeszcze małą pętlę i jazda.
Ozdoba polskich dróg - pijany chłop w rowie przykryty rowerem
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Re: Tor Kielce

Postprzez marecki » czwartek, 15 sie 2013, 18:17

Co z tego jeśli remont małej pętli będzie kiedykolwiek to i tak nawierzchnia będzie śliska bo na obecnej nawierzchni małej pętli jest wylewany olej z punktów gastronomi co tygodniowej giełdy, olej który cieknie z aut wystawionych do sprzedaży, parkujących na odcinku leśnym. Szkoda, że ta giełda w mieście Kielce nie przyjęła się.
marecki
N3
 
Posty: 350
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 16:22

Re: Tor Kielce

Postprzez rafal85 » czwartek, 15 sie 2013, 18:32

marecki napisał(a):bo na obecnej nawierzchni małej pętli jest wylewany olej z punktów gastronomi co tygodniowej giełdy, olej który cieknie z aut wystawionych do sprzedaży, parkujących na odcinku leśnym
Chyba olej wyciekł Ci jeszcze z jednego miejsca...:-)
rafal85
 
Posty: 45
Dołączył(a): niedziela, 16 kwi 2006, 22:51

Re: Tor Kielce

Postprzez ilovemaluch » piątek, 16 sie 2013, 00:34

Każdy wie że bez giełdy ten tor był by nie rentowny i skończył by jak tor FSO... Sam fakt że na torze cokolwiek się zmienia to i tak mnie zaskakuje.
Po za tym jest w Polsce kilkanaście mniejszych torów a nie liczne dostępne dla szarego obywatela nie licząc kjs czy Sprintów np tor Tychy, Co dziwne bo powinny być robione pikniki że za opłatą można pośmigać swoim pojazdom, znaleźć sponsorów i interes się kręci:) Tak jak na torach w Czechach czy w Niemczech .
ilovemaluch
 
Posty: 21
Dołączył(a): piątek, 23 lut 2007, 23:07
Lokalizacja: HECZNAROWICE

Re: Tor Kielce

Postprzez Pancin » piątek, 16 sie 2013, 21:02

marecki napisał(a):
Pancin napisał(a):Gdyby nie to, że własnością AK jest tylko nitka toru, a wszystko po lewej i prawej to już Lasy Państwowe, to może by i powstały. :(

Rozumiem, że Lasy Państwowe nie są zainteresowane sprzedażą części terenów poza nitką toru a z kolei AK nie jest zainteresowany kupnem części terenów poza nitką toru ?.


Ile widziałeś inwestycji powstałych na terenach LP? Oni z zasady nie pozbywają się swoich gruntów. Z tego co wiem, to nawet zezwolenie na "wykostkowanie" wjazdu do lasu, które ma posłużyć jako stanowisko ratowników było problemem.
Pancin

http://www.scyzzor.com]www.scyzzor.com
http://www.superoes.pl]www.superoes.pl
Avatar użytkownika
Pancin
N3
 
Posty: 227
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 01:30
Lokalizacja: Kielce

Re: Tor Kielce

Postprzez marecki » piątek, 10 paź 2014, 13:51

Czy to prawda, że Sołowow zakupił od AK, czy jest współwłaścicielem obiektu gdzie jest giełda samochodowa na Miedzianej, mała pętla toru Kielce, czy cały obiekt :?: . Fajnie by było jak by na małej pętli powstała szkółka kartingowa, bo obecnie nic się tam nie dzieje.
marecki
N3
 
Posty: 350
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 16:22

Re: Tor Kielce

Postprzez marecki » wtorek, 16 cze 2015, 15:11

Na torze Kielce po 19 latach uroczyście odsłonięto tablicę upamiętniającą Krzysztofa Woźniaka, który tragicznie w tym miejscu zginął podczas treningu w czerwcu 1996.
http://automobilklub.kielce.pl/pl/aktua ... niaka.html
Obrazek
marecki
N3
 
Posty: 350
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 16:22

Poprzednia strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron