Samochodowy Wyścig Górski

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Samochodowy Wyścig Górski

Postprzez MSG Racing » poniedziałek, 4 maja 2009, 13:22

Nie znalazłem tematu tylko o SWG choć jest o podobnym tworze w WPP to jednak nie to samo.
Ostatnio kumpel nakłania mnie na GSMP choć nie mam kasy też na to ale poczytałem nieco regulamin SWG i to mnie zainteresowało (jak wiele innych sportów samochodowych).
Ale myślę że temat się przyda.

2-3km trasy x 2-3km tak aby suma podjazdów wyścigowych dawała 6km z zawody + podjazdy treningowe pewnie też w ilości 2-3. W sumie może być do 24km na zawody o ok 10-15km mniej niż w GSMP.
Wpisowe od 100 dla 126p, 125 i Poldolotów, przez 150 dla historyków po 200 dla reszty.
Czyli całkiem przyjemnie szczególnie że w RD3L za podobny dystans wpisowe jest 450-600zł
Licencja B1C1 i R2 to min.
Problem w tym że nie znalazłem w regulaminie zapisu o ciuchach i obawiam się, że obowiązuje ten z GSMP czyli hom 2000 :/
Jest też zapis o dopuszczonych zawodnikach którzy: Aktualną polisę ubezpieczenia OC samochodu sportowego. - chodzi o sportowe, to droższe o 300%?
Do tego nie ma jak na razie żadnych zapowiedzi ze jakiś taki wyścig ktoś myśli robić a nie mówiąc już że pojedzie. Chyba że Kamionki?
Albo jako dodatek do GSMP?
Może ktoś coś coś wie?
Ja bym się nawet pisał na to.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec


Postprzez Philippe » poniedziałek, 4 maja 2009, 14:33

Pewnie będzie jak 3L - czyli pierwszy sezon stracony, a może w przyszłym roku coś się z tego urodzi. Fajna byłaby to forma pogonienia się, alternatywa dla droższych rozgrywek - z lic. R2 można by się rozwijać, jeżdzić tu i tam :-) jak dla mnie pomysł fajny.
Avatar użytkownika
Philippe
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 16:21

Postprzez krist » poniedziałek, 4 maja 2009, 14:36

mieszkasz na południu polski? Jedz na Berga, wymagania mniejsze niż swg, którego zresztą nie ma i nie wiadomo kiedy/czy wogóle będzie. Cadca, Vsetin, Sternberk masz o rzut beretem, bez licencji czy innych homologacji, a trasy i zabezpieczenie lepsze niż gsmp
krist
N3
 
Posty: 370
Dołączył(a): czwartek, 3 lip 2003, 13:45


Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości