Najlepsza trasa GSMP w Polsce?

Co słychać w wyścigach: płaskich i górskich...

Moderator: SebaSTI

Postprzez voytec » piątek, 17 paź 2008, 20:47

Zeby specjalnie nie zakladac nowego tematu (bo chyba nie warto) podlacze sie i zadam pytanie obeznanym, szczegolnie tym mocno empirycznie :wink: , czyli skierowane bardziej do zawodnikow - jaka trasa GSMP jest najbardziej przyjazna - odpowiednia na debiut dla totalnego zoltodzioba :?: Kryteria minimalne, klasa pojemnosciowa z tych wolniejszych, tak zeby lyknal klimatu rywalizacji i zawodow, a przy tym nie dostal rozstroju zoladka i podczas podjazdow nie musiala mu permanentnie drzec prawa stopa :lol:
Ja mam swoj typ, ale ciekawy jestem Waszych :wink:
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka, gdyby się nie przewrócił byłaby rzecz wielka..."
Avatar użytkownika
voytec
N3
 
Posty: 430
Dołączył(a): poniedziałek, 9 sie 2004, 05:53
Lokalizacja: Stolp


Postprzez zachu » piątek, 17 paź 2008, 21:27

Ja co prawda jestem kibicem a nie zawodnikiem ale polecił bym Załuż, tam ciągle są debiuty bo trasa łatwa
Avatar użytkownika
zachu
A5
 
Posty: 580
Dołączył(a): poniedziałek, 15 paź 2007, 11:16
Lokalizacja: Ryglice koło Tarnowa

Postprzez THIM » piątek, 17 paź 2008, 23:41

Też pomyślałem o Załuży ;). Sienna jest chyba najkrótsza, ale techniczna (zwłaszcza na dole) i drzewa blisko. A jak chcesz poczuć atmosferę, wal do Sopotu 8) Wiedz, że nie piszę tego z własnego doświadczenia.
Timon

http://blmotors.blog.pl/
http://www.facebook.com/BLmotors
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez nick555 » sobota, 18 paź 2008, 10:07

taką trasą na debiut może być Załuż ale równie dobrze św Anna... klasyka w najlepszym wydaniu, dość łatwa do zapamiętania, i jak dla mnie prosta. Ale ja sledzę to tylko z perspektywy w parku maszyn :)
Co do trasy jak w temacie... każda ma swój urok, klimat. Pod względem ludzi mi najbardziej pasuje to co organizuje małopolski, wakacyjnie lubie być w siennej a reszta to poprostu klasyki. Nie wiem czy wiecie ze w Korczynie była ankieta dla zawodników, z pytaniem między innymi z która eliminacja była najgorsza w sezonie 2008, z której byś zrezygnował w przyszłym roku... Najnormalniej w świecie nie wiedzieliśmy co napisać. I chyba zagubiliśmy ankietę :)
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Ari_Krakow » niedziela, 19 paź 2008, 12:27

Hehe tak jak my :)

A co do trasy to chyba Załuż byłby najlepszy dla żółtodzioba. Najlepsza atmosfera była dla mnie zawsze na Ance. Kupa miłych wspomnień stamtąd. Ja debiutowałem właśnie na Ance. Dawno temu... :)[/img]
Avatar użytkownika
Ari_Krakow
N3
 
Posty: 240
Dołączył(a): niedziela, 2 sty 2005, 21:02
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Wyścigi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron